Sadržaj pakovanja:
-
Bebi monitor (roditeljska jedinica)
-
Kamera (bebi jedinica)
-
Adapter za roditeljsku jedinicu
-
Adapter za bebi jedinicu
-
Nosač za zid
-
Uputstvo za brzo podešavanje
Drvene igračke
Igračke za dvorište
Oprema za bebe
Podloge za igru I tepisi
Eko deterdzenti
Oprema za mame
Police i organizacija doma
Outdoor oprema
18.691,00 RSD
Upoznajte jedan od najnovijih Alecto bebi monitora: Alecto bebi monitor sa kamerom – vaš savršeni pomoćnik za miran i bezbedan san. Ovaj napredni bebi monitor kombinuje inovativan dizajn i pouzdanu funkcionalnost, omogućavajući vam da uvek budete spokojni dok posmatrate svoju bebu kako spava. Bilo da ste u dnevnoj sobi, kuhinji ili čak u dvorištu,monitor vas uvek povezuje sa vašim mališanom. Izborom Alecto DVM2043 birate bebi monitor sa svim ključnim funkcijama i brojnim korisnim dodacima koji roditeljima i starateljima olakšavaju svakodnevni život!
Glavne karakteristike:
Veliki 4,3″ (10,92 cm) kolor ekran: Uvek jasan i svetao prikaz vaše bebe.
Noćni vid: Jasna slika i u potpunom mraku.
Dvosmerna komunikacija: Razgovarajte sa bebom bez odlaska u sobu.
Kamera na daljinsko upravljanje (pan/tilt): Lako podešavanje ugla gledanja na daljinu.
Veliki domet: Do 50 metara u zatvorenom prostoru i do 300 metara na otvorenom.
Punjiva roditeljska jedinica sa dugim vremenom pripravnosti: Traje do 16 sati bez ponovnog punjenja.
VOX funkcija: Monitor se automatski aktivira kada detektuje zvuk.
Full Eco režim: Energetski efikasan i ekološki prihvatljiv.
Noćno svetlo: Umirujuće osvetljenje u bebinoj sobi.
Prikaz temperature sa upozorenjem na visoku ili nisku temperaturu: Uvek znate da li je soba prijatna za bebu.
Uspavanke i zvuci prirode: 9 umirujućih melodija i/ili zvukova prirode za lakše uspavljivanje.
Proširiv na 4 kamere (DVM2043C): Praćenje više dece ili prostorija istovremeno.
Sadržaj pakovanja:
Bebi monitor (roditeljska jedinica)
Kamera (bebi jedinica)
Adapter za roditeljsku jedinicu
Adapter za bebi jedinicu
Nosač za zid
Uputstvo za brzo podešavanje
| Brend | Alecto |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Pol | UNISEX |
| Veličina | BEZ VELIČINE |
| Boja | Bela |
| Zemlja porekla | Kina |
Nema na stanju
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165685285 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Nema na stanju
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165685308 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Nema na stanju
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165687647 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Nema na stanju
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165680914 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Nema na stanju
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165683373 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Na stanju
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165684660 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 80cm x 45cm |
Prijavi se na naš newsletter i preuzmi specijalan kupon za popust, saznaj prvi za akcije, nove artikle i najtraženije proizvode za sezonu.
Drvene igračke
Igračke za dvorište
Oprema za bebe
Podloge za igru I tepisi
Eko deterdzenti
Oprema za mame
Police i organizacija doma
Outdoor oprema
Još nemate nalog?
Napravi nalog
Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.