Otkrijte našu piramidu aktivnosti visine 25 cm, dizajniranu za višestruko senzorno buđenje. Napravljena od mekog mikro-solmita i izvezena, svaka strana ove piramide ilustruje bezvremenske dečije pesmice iz našeg asortimana Petites Chansons: Moj mali zec, Svetlucaj, Svetlucaj, Mala zvezdica i Zeleni miš. Sa mnogo elemenata za dodirivanje, tresenje, slušanje i grebanje, ova piramida stimuliše bebina različita čula, razvija njihovu koordinaciju i posebno sluh. Njen originalni i lagan oblik je savršen za ogradicu ili podlogu za igru gde roditelji mogu da dele lepe trenutke nežnog buđenja i otkriju bebina prva iznenađenja. Posebna pažnja je posvećena izboru materijala za mekanu igračku, napravljenu od 74% recikliranih materijala, uključujući i njeno reciklirano poliestersko punjenje. Može se prati u mašini za veš na 30°. Ova piramida je deo asortimana Petites Chansons, asortimana za zvučno buđenje, razvijenog u saradnji sa praksom psihomotornih terapeuta (Goélan). Naš asortiman uključuje razne zvukove i proizvode za nežno buđenje vaše bebe odmah nakon trudnoće. Neka otkriće počne!
AKTIVITI ZVUČNA PIRAMIDA ZA BEBE
Šifra proizvoda:
K210015
Kategorije: Igračke, Plišane igračke
3.399,00 RSD
13 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
13 na zalihama
19
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,184 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502100159 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „AKTIVITI ZVUČNA PIRAMIDA ZA BEBE“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Box set 339604k
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.349,00 RSD
SKU:
BA339604
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | Kina |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
CHUBBY MEDA PLAVI 17 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.149,00 RSD
SKU:
K214014
| Težina | 0,085 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140148 |
CHUBBY MEDA ROZE 25 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.849,00 RSD
SKU:
K214018
| Težina | 0,15 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140186 |
Pilsan Traktor sa pedalama crveni
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
p1021826
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Pilsan |
Pilsan Konstruktor moj grad
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.599,00 RSD
SKU:
p1008633
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461031014 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan Umetaljka kocka sa ogledalom
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
999,00 RSD
SKU:
p1032783
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461032264 |
| Brend | Pilsan |
| Zemlja porekla | Turska |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.