AB točak jednostruki za trbušnjake sa podlogom. Prečnik točka: 20 cm._x000D_
Dimenzije: 35 x 9 x 18 cm (vkdkv). Materijal: PVC, sintetička guma i čelik._x000D_
Podloga za točak ili kolena od EVA pene, dimenzija: 17 x 34 cm. AB točak za trbušnjake je fitnes sprava za jačanje i oblikovanje figure. Sa ovim AB točkom možete ciljati da vežbate centar tela, ravne i kose trbušne mišiće. Pored trbušnih mišića, AB tocak će poboljšati vaše celokupno fizičko stanje i ojačati ruke, ramena, leđa, struk, noge i kukove. Sa AB točkom možete lako da trenirate bilo gde – ne zauzima mnogo prostora, tako da vam nije potrebna posebna prostorija za trening. Dizajnirana veličina AB točka obezbeđuje stabilnost pri izvođenju vežbi, a ručke su opremljene profilom za udobno držanje. Deo paketa je i podloga za točak koji može poslužiti i kao podloga za kolena od EVA pene.
AB točak jednostruki sa podlogom
Šifra proizvoda:
22-780000
Kategorija: Oprema za vežbanje
1.299,00 RSD
12 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
12 na zalihama
20
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223227800 |
| Brend | Denis |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „AB točak jednostruki sa podlogom“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Fitnes set sa setom elastičnih otpornih traka
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.899,00 RSD
SKU:
22-783000
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223227831 |
| Brend | Denis |
Štap za nordijsko hodanje, 110 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
499,00 RSD
SKU:
22-798000
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223227985 |
| Brend | Denis |
Trenažni sobni bicikl sa displejem White
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
GB-BB-5081 WHI-3306
| Težina | 12,6 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Sport i putovanja |
| EAN | 5905817004409 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | ModernHome |
| Zemlja porekla | Kina |
Balans platforma sa ekspanzerima, Half Ball balans trener + pumpa, ModernHome
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
GB-BS058-SB-4503
| Težina | 4,5 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Sport i putovanja |
| EAN | 5905817008001 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | ModernHome |
| Zemlja porekla | Kina |
Ručni vibracioni masažer za telo sa 5 nastavaka, 20W, ModernHome
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
XB-309S-4508
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Sport i putovanja |
| EAN | 5905817008858 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | ModernHome |
| Zemlja porekla | Kina |
MULTIFUNKCIONALNA KLUPA ZA VEZBANJE GYM PRO BOLZZ
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
16.750,00 RSD
SKU:
BOLFITGYMPRO-4801
| Težina | 20,65 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Sport i putovanja |
| EAN | 8606035171962 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | BOLZZ |
| Zemlja porekla | Kina |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.