Da stimuliše sva bebina čula.
FSC® drveni blokovi i slagalice.
Boja na bazi vode.
Pravo igralište za bebe! Ova šarena senzorna slagalica za bebe od 1 godine pomoći će deci da identifikuju različite boje i oblike. Svaki blok ima drugačiju funkciju da malo više stimuliše bebu: zvono, kaleidoskop, zvučni efekti, zvečka, škripa i ogledalo. Sva njihova čula će biti stimulisana i oni će provoditi vreme na svakom bloku da se igraju sa njim i otkrivaju njegovu funkcionalnost sopstvenim tempom i samostalno. Uživajte u otkrivanju reakcija vašeg deteta na sve mogućnosti koje svaki blok nudi! Pošto deca mlađa od 3 godine često stavljaju svoje igračke u usta, odlučili smo se za boje na bazi vode.
6 BLOK SLAGALICA – OBLICI DRVETA & MUZIKE
Šifra proizvoda:
J05332
Kategorije: Igračke, Puzle i društvene igre
2.849,00 RSD
51 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
51 na zalihama
12
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,40 kg |
|---|---|
| Brend | JANOD |
| EAN | 3700217353322 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „6 BLOK SLAGALICA – OBLICI DRVETA & MUZIKE“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
CHUBBY MEDA PLAVI 17 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.149,00 RSD
SKU:
K214014
| Težina | 0,085 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140148 |
CHUBBY MEDA PLAVI 25 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.849,00 RSD
SKU:
K214015
| Težina | 0,136 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140155 |
MEKANA MAZILICA NEŽNI BELI ZEC 17CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.889,00 RSD
SKU:
K972000
| Težina | 0,036 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 4894173100003 |
Pilsan daska za peglanje
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
p1013425
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461031885 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za devojčice |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan Umetaljka kocka sa ogledalom
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
999,00 RSD
SKU:
p1032783
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461032264 |
| Brend | Pilsan |
| Zemlja porekla | Turska |
Slagalica od 9 kocki, Kengur i banda
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
499,00 RSD
SKU:
01-651000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223016510 |
| Brend | Denis |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.