2u1 tricikl sa rotirajućim sedištem i sklopivom tendom Pink, ECOTOYS je višenamensko vozilo dizajnirano za decu uzrasta od 6 meseci do 6 godina. Čvrst čelični okvir obezbeđuje izdržljivost i sigurnost tokom upotrebe. Zahvaljujući uklonjivoj tendi, sigurnosnim barijerama i dršci za upravljanje, tricikl se može prilagoditi uzrastu i potrebama deteta. Sedište koje se rotira za 360 stepeni omogućava detetu da sedi okrenuto ka roditelju ili u pravcu vožnje, čime se povećava udobnost i interakcija tokom šetnji. Izdržljivi EVA točkovi obezbeđuju glatku i tišu vožnju po različitim površinama. Pored toga, tricikl je opremljen svetlima koja emituju šarene svetlosti i melodije, što će sigurno obradovati vašeg mališana. Praktične karakteristike kao što su držač za šolju, sigurnosni pojas, zaštitne barijere, sklopive nogarice i tenda povećavaju funkcionalnost i sigurnost. Dve funkcionalne korpice za sitnice omogućavaju da ponesete sve potrebne dodatke tokom šetnje. Maksimalna težina deteta je 25 kg. Pakovanje: Proizvod je upakovan u specijalno ojačanu kutiju za transport, sa svim elementima sigurno zaštićenim kako bi se sprečila oštećenja tokom transporta. Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm Težina: 7.7 kg
2u1 tricikl sa rotirajućim sedištem i sklopivom tendom Pink, ECOTOYS
Šifra proizvoda:
WQL-066-18 PINK-4376
Kategorije: Mega popusti, Tricikli, Vozila za decu
12.056,00 RSD Originalna cena je bila: 12.056,00 RSD.9.999,00 RSDTrenutna cena je: 9.999,00 RSD.
13 na zalihama
Troškovi dostave: 630,00 RSD
13 na zalihama
20
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 7,7 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5905817005932 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „2u1 tricikl sa rotirajućim sedištem i sklopivom tendom Pink, ECOTOYS“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Eco toys bicikl guralica zirafa
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
LB1603 YELLOW
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903089063056 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 39cm x 50cm x 22cm |
Eco toys guralica zelena
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
JM-118 GREEN
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903089066484 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 51x17x22cm |
Ecotoys balans bicikl sa pedalama i pomoćnim točkovima 3u1 green
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
LC-V1359 GREEN
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817003648 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 85x40x30 cm |
2u1 tricikl sa rotirajućim sedištem i sklopivom tendom Green, ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
WQL-066-18 GRE
| Težina | 7,7 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817005918 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm |
Tricikl za decu sa rotirajućim sedištem, gurajućim rukohvatom i tendom black, ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.900,00 RSD
SKU:
WQL-186 BLACK
| Težina | 7,8 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817005956 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm |
Kinderkraft bicikl guralica cutie turquoise
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
KKRCUTITRQ0000
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 5902533913633 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | isina: 37 cm Širina: 50 cm Širina ručke: 22 cm Prečnik točka: 15 cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.