2u1 tricikl sa rotirajućim sedištem i sklopivom tendom Gray, ECOTOYS je višenamensko vozilo dizajnirano za decu uzrasta od 6 meseci do 6 godina. Čvrst čelični okvir obezbeđuje izdržljivost i sigurnost tokom upotrebe. Tricikl ima sedište koje se rotira za 360 stepeni, omogućavajući detetu da sedi okrenuto napred ili unazad, što pruža bolju interakciju sa starateljem. Presvlake, napravljene od Oksford tkanine, su otporne na vremenske uslove i lako se čiste. Izdržljiva EVA točkovi obezbeđuju glatku vožnju po različitim površinama, dok kočnica poboljšava kontrolu nad vozilom. Za sigurnost deteta, tricikl uključuje sigurnosne pojaseve i uklonjive sigurnosne barijere koje se mogu prilagoditi kako dete raste. Praktične karakteristike, kao što su sklopive nogare, sklopiva tenda za zaštitu od sunca i torba za male stvari, poboljšavaju udobnost i deteta i staratelja. Drška za upravljanje omogućava potpunu kontrolu nad triciklom, a njeno uklanjanje omogućava vozilu da se prilagodi za samostalnu vožnju deteta. Maksimalna težina deteta je 25 kg, što omogućava dugoročno korišćenje tokom različitih faza razvoja deteta. Pakovanje: Proizvod je upakovan u specijalno ojačanu kutiju za transport. Svi elementi su sigurno zaštićeni kako bi se sprečila oštećenja tokom transporta. Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm Težina: 7,4 kg
2u1 tricikl sa rotirajućim sedištem i sklopivom tendom Gray, ECOTOYS
Šifra proizvoda:
WQL-066-52 GRAY
Kategorije: Mega popusti, Tricikli, Vozila za decu
10.764,00 RSD Originalna cena je bila: 10.764,00 RSD.9.999,00 RSDTrenutna cena je: 9.999,00 RSD.
35 na zalihama
Troškovi dostave: 630,00 RSD
35 na zalihama
12
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 7,4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 5905817005901 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „2u1 tricikl sa rotirajućim sedištem i sklopivom tendom Gray, ECOTOYS“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Ecotoys tricikl guralica za decu zebra
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
LB1603 WHITE
| Težina | 2,7 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903089062264 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 50x30x20 cm |
Ecotoys balans bicikl sa pedalama i pomoćnim točkovima 3u1 green
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
LC-V1359 GREEN
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817003648 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 85x40x30 cm |
2u1 tricikl sa rotirajućim sedištem i sklopivom tendom Blue, ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
WQL-066-18 BLUE
| Težina | 7,7 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817005925 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm |
Tricikl sa neklizajućim rukohvatima, zvoncem i korpom, Beige, ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
WQL-1999 BEIGE
| Težina | 3,9 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817006007 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm |
Kinderkraft bicikl guralica minibi honey yellow
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
KRMIBI00YEL0000
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5902533920068 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije proizvoda: 50 x 25,5 x 39 cm; Dimenzije pakovanja: 48 x 17 x 26,5 cm |
Kinderkraft bicikl guralica runner 2021 nature yellow
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
KRRUNN00YEL0000
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5902533917037 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije: • širina: 38 cm • dužina: 83 cm • visina: 54 cm • prečnik točka: 28 cm • opseg podešavanja sedišta: 37 – 44 cm • veličina točkova: 12 inča |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.