Otkrijte ultimativno iskustvo igre uz našu veliku drvenu kuhinju za devojčice! Izrađena s pažnjom na detalje, ova stabilna i elegantna kuhinja osmišljena je da inspiriše sate maštovite zabave. Od realističnog šporeta i rerne do sudopere i prostora za odlaganje, svaki element podstiče kreativnost, igru uloga i socijalnu interakciju. Savršena za male kuvarice, ova kuhinja dolazi sa preslatkim dodacima i lako se otvara, čineći je divnim dodatkom svakoj dečijoj sobi. Napravljena od visokokvalitetnog drveta, dugotrajna je i pruža bezbednu, ekološki prihvatljivu igru. Gledajte kako oživljavaju kulinarski snovi vašeg deteta! Dolazi u setu sa pratecim delovima za kuhinji (prikazano na slici): drvene lopatice, metalne posude…… Otvaraju se fioke ispod sudopera, rerne i mikrotalasne Kuhinja je dimenzija 70 X 30 X 85cm Starosna grupa:0 do 24 meseca, 2 do 4 godine, 5 do 7 godina, 8 do 13 godina, 14 godina i više Tip:Komplet kuhinjskih igračaka Materijal:Drvo Veličina proizvoda:70 X 30 X 85cm Težina proizvoda:9,5 kg Veličina pakovanja:62.5X34X12 cm Certification: ASTM,CPC,CPSIA,EN71,CE,FSC,BSCI
#080-1 TOB.VROOM 70x30x85cm
Šifra proizvoda:
wOUT0050
Kategorije: Drvene igračke, Kuhinje, Mega popusti
10.990,00 RSD Originalna cena je bila: 10.990,00 RSD.9.890,00 RSDTrenutna cena je: 9.890,00 RSD.
26 na zalihama
Troškovi dostave: 1.000,00 RSD
26 na zalihama
12
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 10,1 kg |
|---|---|
| Brend | Winnerbike |
| Mega popusti | Igračke |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „#080-1 TOB.VROOM 70x30x85cm“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Dečija drvena kuhinja sa zvukom, svetlom i priborom za kuvanje belo-siva
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
15.590,00 RSD
SKU:
V10C493J
| Težina | 11,3 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793960 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečija drvena tabla sa magnetima na postolju, za učenje, crtanje i skladištenje plavo-žuta
Ocenjeno sa 5.00 od 5
Na stanju
9.790,00 RSD
SKU:
TF6057
| Težina | 5,5 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793397 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečija drvena kuhinja za igru sa dodacima bela
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.590,00 RSD
SKU:
V10C404H
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793977 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečija drvena espreso mašina za kafu sa šoljicom belo-siva
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.592,00 RSD
SKU:
V10D134
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793922 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drvena kućica za lutke xxl for dolls residence
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
4127
| Težina | 17,8 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903089068860 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 103x43x20 cm; Dimenzije kućice: 126 cm, širina: 81,5 cm, dubina: 30 cm. |
Drvena kuhinja bela
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
PLK563W
| Težina | 12 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5905817000029 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 66x35x16 cm, |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.