Prikaz 1–16 od 17 rezultataСортирано по популарности
Zaštitna oprema je obavezna uz bilo koje vozilo za decu — kaciga, štitnici za kolena i laktove i kompletne zaštitne setove smanjuju rizik od povreda tokom učenja i igre. Nudimo sertifikovane modele sa podesivim kaiševima i različitim veličinama za prave bezbednosne performanse.
Uporedite dimenzije i uputstva za merenje glave/kolena pre kupovine da biste odabrali pravi stepen zaštite.
Kategorije proizvoda
- Audio oprema 65
- Besplatna dostava 233
- Dečiji nameštaj 179
- Drvene igračke 618
- Drvene guralice 23
- Edukativne igračke 146
- Garaže 11
- Igra mašte 79
- Igračke za bebe 49
- Interaktivne drvene kocke 32
- Kreativni setovi i table 76
- Kućice za lutke 27
- Kuhinje 58
- Muzičke igračke 59
- Njihalice 3
- Radionice 19
- Vozila 36
- Eko deterdzenti 16
- Gaming 2
- Grejna tela 158
- Igračke 1418
- Akcione figure i roboti 60
- Barbie i lutke 89
- Bebi igračke 106
- Džamperi 19
- Edukativni i kreativni setovi 248
- Igračke vozila 165
- Igre imitacije 130
- Knjige za bebe 11
- Knjige za decu 7
- Konstruktori 55
- Plišane igračke 128
- Puzle i društvene igre 186
- Setovi za igru 89
- Sportske igračke 121
- Igračke za dvorište 129
- Koferi i putne torbe 491
- Dečije torbice 46
- Dečiji koferi 58
- Koferi 218
- Neseseri 133
- Putne torbe 11
- Rančevi za putovanje 25
- Kozmetika za mame 1
- Kućni aparati 804
- Aparati za kafu 29
- Aparati za vodu 31
- Mali kućni aparati 565
- Ovlaživači i odvlaživači vazduha 30
- Paročistači 11
- Prečišćivači 5
- Prečišćivači vazduha 19
- Usisivači 107
- Vinske vitrine 1
- Ljuljaške za bebe 106
- Mega popusti 1220
- Nega i lepota 183
- Epilatori 5
- Fenovi za kosu 52
- Masažeri 5
- Nega kose i brade 55
- Nega lica 3
- Pedikir i manikir 6
- Stajleri i prese 54
- Nova godina 89
- Dekoracija 77
- Jelke 12
- Oprema za bebe 1462
- Auto-sedišta 260
- Bebi alarmi 28
- Dodaci 39
- Gnezda za bebe 25
- Grejači i sterilizatori 19
- Hranilice i pribor za hranjenje 188
- Kolevke za bebe 29
- Kolica za bebe 266
- Nosiljke 47
- Ogradice za bebe 55
- Posteljina i prekrivači 3
- Posteljina i prekrivači 93
- Prenosivi krevetci 111
- Presvlačenje i higijena 227
- Vage za bebe 3
- Vreće za spavanje 42
- Oprema za mame 122
- Oprema za vežbanje 14
- Outdoor oprema 547
- Pet program 69
- Podloge za igru I tepisi 274
- Pokloni za bebe 37
- Police i organizacija doma 450
- Cipelarnici I police za obuću 32
- Daske za peglanje 9
- Kante za smeće 29
- Korpe za veš 16
- Kozmetičke police 3
- Kutije za hleb 40
- Merdevine 43
- Police sa točkićima 33
- Police za kupatilo 11
- Police za odlaganje 115
- Police za vino 7
- Stalci za cveće 7
- Stolovi i radni stolovi 12
- Sušilice za veš 12
- Termosi i termo torbe 81
- Proizvedeno u Srbiji 133
- Školski pribor 298
- Modni rančevi 18
- Pernice 49
- Rančevi 119
- Rančevi za laptop 58
- Rančevi za vrtić 54
- Ventilatori 86
- Vozila za decu 735
- Balans bicikli 80
- Bicikl guralica 64
- Dečiji bicikli 20
- Formule 8
- Guralice 137
- Skejtbord 19
- Tricikli 159
- Trotineti 83
- Vozila na akumulator 140
- Vozila na pedale 8
- Zaštita 17
Filtriraj po ceni
Zaštita
BYOX Zaštitnici za zglobove H110 Ariel Class A up to 25kg
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.099,00 RSD
SKU:
CAN8255
| Težina | 0,2 kg |
|---|---|
| Brend | Bebekevi |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 3800146228255 |
Kaciga za decu XS mala 47-51 cm plava 195 gr Volare
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.499,00 RSD
SKU:
SW12703
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | Volare |
| Pol | Univerzalno |
| Boja | Plava |
| Uzrast | 3g+ |
Kaciga za decu XS mala 47-51 cm roze 195 gr Volare
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.499,00 RSD
SKU:
SW12704
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | Volare |
| Pol | Ženski |
| Boja | Roze |
| Uzrast | 3g+ |
Kaciga za decu Frozen 52-56 cm/200gr Disney
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.399,00 RSD
SKU:
SW12705
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | Disney |
| Pol | Univerzalno |
| Materijal | Plastika |
| Boja | Ljubičasta |
| Uzrast | 3g+ |
Kaciga za decu Miki 52-56 cm/200gr Disney
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.399,00 RSD
SKU:
SW12706
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | Disney |
| Pol | Muški, Univerzalno |
| Materijal | Plastika |
| Boja | Plava |
| Uzrast | 3g+ |
Kaciga za decu Stich 52-56 cm/200gr Disney
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.399,00 RSD
SKU:
SW12707
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | Disney |
| Pol | Univerzalno |
| Materijal | Memorijska pena, Plastika |
| Boja | Plava |
| Uzrast | 3g+ |
Qplay kaciga, (S) 48–53cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.890,00 RSD
SKU:
jb41312201
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | Qplay |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Pol | UNISEX |
| Veličina | BEZ VELIČINE |
| Boja | Crvena |
| Sezona | BASIC |
| Zemlja porekla | Kina |
Qplay kaciga, (S) 48–53cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.090,00 RSD
SKU:
jb41312207
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | Qplay |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Pol | UNISEX |
| Veličina | BEZ VELIČINE |
| Boja | Bela |
| Sezona | BASIC |
| Zemlja porekla | Kina |
Qplay kaciga, (S) 48–53cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.090,00 RSD
SKU:
jb41312206
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | Qplay |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Pol | UNISEX |
| Veličina | BEZ VELIČINE |
| Boja | Tamno siva |
| Sezona | BASIC |
| Zemlja porekla | Kina |
MoMi Mimi kaciga za decu Mat Black
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.490,00 RSD
SKU:
ROBI00062
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | MoMi |
| Boje | Crna |
| Pol | muški, ženski, unisex |
| Uzrast | 2+ godina |
| Proizvođač | TelForceOne S.A. – Poljska |
| Zemlja porekla | Kina |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 5900495890320 |
MoMi Mimi kaciga za decu Mat White
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.490,00 RSD
SKU:
ROBI00061
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | MoMi |
| Boje | Bela |
| Pol | muški, ženski, unisex |
| Uzrast | 2+ godina |
| Proizvođač | TelForceOne S.A. – Poljska |
| Zemlja porekla | Kina |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 5900495890313 |
MoMi Mimi kaciga za decu Mat Pink
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.490,00 RSD
SKU:
ROBI00060
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | MoMi |
| Boje | Roze |
| Pol | Ženski |
| Uzrast | 2+ godina |
| Proizvođač | TelForceOne S.A. – Poljska |
| Zemlja porekla | Kina |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 5900495890306 |
MoMi Mimi kaciga za decu Mat Green
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.490,00 RSD
SKU:
ROBI00050
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | MoMi |
| Boje | Zelena |
| Pol | muški, unisex |
| Uzrast | 2+ godina |
| Proizvođač | TelForceOne S.A. – Poljska |
| Zemlja porekla | Kina |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 5900495050755 |
MoMi Mimi kaciga za decu Mat Grey
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.690,00 RSD
SKU:
ROBI00049
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | MoMi |
| Boje | Siva |
| Pol | muški, ženski, unisex |
| Uzrast | 2+ godina |
| Proizvođač | TelForceOne S.A. – Poljska |
| Zemlja porekla | Kina |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 5900495050748 |
BYOX Zaštitna Kaciga Y03 – Plains
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.299,00 RSD
SKU:
CAN7494
| Težina | 0,2 kg |
|---|---|
| Brend | BYOX |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 3800146227494 |
BYOX Zaštitnici za zglobove Dazzle M 25-50kg – Turquise
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.099,00 RSD
SKU:
CAN8927
| Težina | 0,2 kg |
|---|---|
| Brend | BYOX |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 3800146228927 |







