Prikazano je svih 12 rezultataСортирано по популарности
Sušilice za veš su praktično rešenje za brzo i efikasno sušenje odeće u domu ili stanu. Bilo da tražite sklopive stalke, zidne poličare ili veće sušilice za više veša, ovde ćete pronaći modele koji štede prostor i omogućavaju uredno sušenje bez gužvanja.
Naši stalci i sušilice dolaze u različitim veličinama i materijalima – metalni, aluminijumski ili kvalitetna plastika – sa opcijama za preklapanje i lako skladištenje kada se ne koriste. Pogodne su za unutrašnju i spoljašnju upotrebu, a stabilna konstrukcija i podesive visine osiguravaju praktičnost i dugovečnost.
Kategorije proizvoda
- Audio oprema 65
- Besplatna dostava 233
- Dečiji nameštaj 179
- Drvene igračke 618
- Drvene guralice 23
- Edukativne igračke 146
- Garaže 11
- Igra mašte 79
- Igračke za bebe 49
- Interaktivne drvene kocke 32
- Kreativni setovi i table 76
- Kućice za lutke 27
- Kuhinje 58
- Muzičke igračke 59
- Njihalice 3
- Radionice 19
- Vozila 36
- Eko deterdzenti 16
- Gaming 2
- Grejna tela 158
- Igračke 1418
- Akcione figure i roboti 60
- Barbie i lutke 89
- Bebi igračke 106
- Džamperi 19
- Edukativni i kreativni setovi 248
- Igračke vozila 165
- Igre imitacije 130
- Knjige za bebe 11
- Knjige za decu 7
- Konstruktori 55
- Plišane igračke 128
- Puzle i društvene igre 186
- Setovi za igru 89
- Sportske igračke 121
- Igračke za dvorište 129
- Koferi i putne torbe 491
- Dečije torbice 46
- Dečiji koferi 58
- Koferi 218
- Neseseri 133
- Putne torbe 11
- Rančevi za putovanje 25
- Kozmetika za mame 1
- Kućni aparati 804
- Aparati za kafu 29
- Aparati za vodu 31
- Mali kućni aparati 565
- Ovlaživači i odvlaživači vazduha 30
- Paročistači 11
- Prečišćivači 5
- Prečišćivači vazduha 19
- Usisivači 107
- Vinske vitrine 1
- Ljuljaške za bebe 106
- Mega popusti 1220
- Nega i lepota 183
- Epilatori 5
- Fenovi za kosu 52
- Masažeri 5
- Nega kose i brade 55
- Nega lica 3
- Pedikir i manikir 6
- Stajleri i prese 54
- Nova godina 89
- Dekoracija 77
- Jelke 12
- Oprema za bebe 1462
- Auto-sedišta 260
- Bebi alarmi 28
- Dodaci 39
- Gnezda za bebe 25
- Grejači i sterilizatori 19
- Hranilice i pribor za hranjenje 188
- Kolevke za bebe 29
- Kolica za bebe 266
- Nosiljke 47
- Ogradice za bebe 55
- Posteljina i prekrivači 93
- Posteljina i prekrivači 3
- Prenosivi krevetci 111
- Presvlačenje i higijena 227
- Vage za bebe 3
- Vreće za spavanje 42
- Oprema za mame 122
- Oprema za vežbanje 14
- Outdoor oprema 547
- Pet program 69
- Podloge za igru I tepisi 274
- Pokloni za bebe 37
- Police i organizacija doma 450
- Cipelarnici I police za obuću 32
- Daske za peglanje 9
- Kante za smeće 29
- Korpe za veš 16
- Kozmetičke police 3
- Kutije za hleb 40
- Merdevine 43
- Police sa točkićima 33
- Police za kupatilo 11
- Police za odlaganje 115
- Police za vino 7
- Stalci za cveće 7
- Stolovi i radni stolovi 12
- Sušilice za veš 12
- Termosi i termo torbe 81
- Proizvedeno u Srbiji 133
- Školski pribor 298
- Modni rančevi 18
- Pernice 49
- Rančevi 119
- Rančevi za laptop 58
- Rančevi za vrtić 54
- Ventilatori 86
- Vozila za decu 735
- Balans bicikli 80
- Bicikl guralica 64
- Dečiji bicikli 20
- Formule 8
- Guralice 137
- Skejtbord 19
- Tricikli 159
- Trotineti 83
- Vozila na akumulator 140
- Vozila na pedale 8
- Zaštita 17
Filtriraj po ceni
Sušilice za veš
Vertikalni sklopivi sušač za veš sa točkićima, ModernHome
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
JM-N601-3710
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| Akcija | Mega popust |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5905817001132 |
ADLER AD7821 ELEKTRIČNA HORIZOTALNA SUŠILICA IP22
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
8.470,00 RSD
SKU:
AD7821
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| EAN | 5903887809641 |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| Brend | Adler |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
SuperHome Sklopiva Sušilica za Veš WS-D4-80G
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.300,00 RSD
SKU:
8606113040609
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| EAN | 8606113040609 |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Superhome |
SuperHome Sklopiva Sušilica za Veš WS-D4-100
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.300,00 RSD
SKU:
8606113040593
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 8606113040593 |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Superhome |
KESPER KSP19450 ZIDNI SKLOPIVI STALAK ZA SUŠENJE VEŠA
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.500,00 RSD
SKU:
KSP19450
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 4000270194504 |
| Brend | Kesper |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ADLER AD7829 ELEKTRIČNA VERTIKALNA SUŠILICA 300W IP22
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
17.100,00 RSD
SKU:
AD7829
| Težina | 8 kg |
|---|---|
| EAN | 5905575909305 |
| Mega popusti | Grejna tela i grejna ćebad |
| Brend | Adler |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ESTIA ES04-8246 HORIZONTALNA SUŠILICA 20M
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.700,00 RSD
SKU:
ES04-8246
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| EAN | 5207158008246 |
| Brend | Estia |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ESTIA ES04-7317 SUŠILICA ZA VEŠ MINI PRENOSIVA 10M
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.700,00 RSD
SKU:
ES04-7317
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| EAN | 5207158007317 |
| Brend | Estia |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
VERTIKALNI SUŠAČ ZA VEŠ 15M
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
JM-3-18G-1331
| Težina | 3,5 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5903089063421 |
SuperHome Sklopiva Sušilica za Veš WS-D4-100G
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.600,00 RSD
SKU:
8606113040616
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 8606113040616 |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Superhome |
SuperHome Sklopiva Sušilica za Veš WS-D4-80
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.800,00 RSD
SKU:
8606113040586
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| EAN | 8606113040586 |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Superhome |
SuperHome Sušilica za Veš Bambus KBM-001
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
8.500,00 RSD
SKU:
8606113040548
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| EAN | 8606113040548 |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Superhome |







