Prikaz 1–16 od 115 rezultataСортирано по популарности
Police za odlaganje pogodne su za različite prostorije u domu. Omogućavaju organizovano čuvanje predmeta i bolju iskorišćenost prostora.
Birajte između otvorenih ili zatvorenih modela u zavisnosti od svojih potreba i raspoloživog prostora.
Kategorije proizvoda
- Audio oprema 65
- Besplatna dostava 233
- Dečiji nameštaj 179
- Drvene igračke 618
- Drvene guralice 23
- Edukativne igračke 146
- Garaže 11
- Igra mašte 79
- Igračke za bebe 49
- Interaktivne drvene kocke 32
- Kreativni setovi i table 76
- Kućice za lutke 27
- Kuhinje 58
- Muzičke igračke 59
- Njihalice 3
- Radionice 19
- Vozila 36
- Eko deterdzenti 16
- Gaming 2
- Grejna tela 158
- Igračke 1418
- Akcione figure i roboti 60
- Barbie i lutke 89
- Bebi igračke 106
- Džamperi 19
- Edukativni i kreativni setovi 248
- Igračke vozila 165
- Igre imitacije 130
- Knjige za bebe 11
- Knjige za decu 7
- Konstruktori 55
- Plišane igračke 128
- Puzle i društvene igre 186
- Setovi za igru 89
- Sportske igračke 121
- Igračke za dvorište 129
- Koferi i putne torbe 491
- Dečije torbice 46
- Dečiji koferi 58
- Koferi 218
- Neseseri 133
- Putne torbe 11
- Rančevi za putovanje 25
- Kozmetika za mame 1
- Kućni aparati 804
- Aparati za kafu 29
- Aparati za vodu 31
- Mali kućni aparati 565
- Ovlaživači i odvlaživači vazduha 30
- Paročistači 11
- Prečišćivači 5
- Prečišćivači vazduha 19
- Usisivači 107
- Vinske vitrine 1
- Ljuljaške za bebe 106
- Mega popusti 1220
- Nega i lepota 183
- Epilatori 5
- Fenovi za kosu 52
- Masažeri 5
- Nega kose i brade 55
- Nega lica 3
- Pedikir i manikir 6
- Stajleri i prese 54
- Nova godina 89
- Dekoracija 77
- Jelke 12
- Oprema za bebe 1462
- Auto-sedišta 260
- Bebi alarmi 28
- Dodaci 39
- Gnezda za bebe 25
- Grejači i sterilizatori 19
- Hranilice i pribor za hranjenje 188
- Kolevke za bebe 29
- Kolica za bebe 266
- Nosiljke 47
- Ogradice za bebe 55
- Posteljina i prekrivači 3
- Posteljina i prekrivači 93
- Prenosivi krevetci 111
- Presvlačenje i higijena 227
- Vage za bebe 3
- Vreće za spavanje 42
- Oprema za mame 122
- Oprema za vežbanje 14
- Outdoor oprema 547
- Pet program 69
- Podloge za igru I tepisi 274
- Pokloni za bebe 37
- Police i organizacija doma 450
- Cipelarnici I police za obuću 32
- Daske za peglanje 9
- Kante za smeće 29
- Korpe za veš 16
- Kozmetičke police 3
- Kutije za hleb 40
- Merdevine 43
- Police sa točkićima 33
- Police za kupatilo 11
- Police za odlaganje 115
- Police za vino 7
- Stalci za cveće 7
- Stolovi i radni stolovi 12
- Sušilice za veš 12
- Termosi i termo torbe 81
- Proizvedeno u Srbiji 133
- Školski pribor 298
- Modni rančevi 18
- Pernice 49
- Rančevi 119
- Rančevi za laptop 58
- Rančevi za vrtić 54
- Ventilatori 86
- Vozila za decu 735
- Balans bicikli 80
- Bicikl guralica 64
- Dečiji bicikli 20
- Formule 8
- Guralice 137
- Skejtbord 19
- Tricikli 159
- Trotineti 83
- Vozila na akumulator 140
- Vozila na pedale 8
- Zaštita 17
Filtriraj po ceni
Police za odlaganje
Metalna Montažna Polica 180x90x40cm-8mm 875kg
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
3.600,00 RSD
SKU:
8595102429665
SuperHome 160x160x40cm 4x175kg Metalna Montažna Polica
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.650,00 RSD
SKU:
8606113040227
SuperHome 180x90x45cm 175Kg Metalna Montažna Polica
Ocenjeno sa 5.00 od 5
Na stanju
2.990,00 RSD
SKU:
8606113040234
Polica metal medijapan 180x100x60cm 5x100kg
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.699,00 RSD
SKU:
954581
| Težina | 15 kg |
|---|---|
| Brend | SmartStorage |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Polica metal medijapan 180x120x45cm 5x175kg
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
8.099,00 RSD
SKU:
54568
| Težina | 16 kg |
|---|---|
| Brend | SmartStorage |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
SuperHome 180x120x45cm 5x225kg Metalna Montažna Polica
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.400,00 RSD
SKU:
8606113040739
| Težina | 23,8 kg |
|---|---|
| Brend | Superhome |
| Rok isporuke | 2-3 RADNA DANA |
| EAN | 8606113040739 |
SuperHome 200x100x50cm 6x175kg Metalna Montažna Polica
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.900,00 RSD
SKU:
8606113040746
| Težina | 16,4 kg |
|---|---|
| Brend | Superhome |
| Rok isporuke | 2-3 RADNA DANA |
| EAN | 8606113040746 |
Metalna Montažna Polica 180x90x50cm 5x175kg
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.390,00 RSD
SKU:
d41d8cd98f00
| Težina | 17,6 kg |
|---|---|
| Brend | Superhome |
| Rok isporuke | 2-3 RADNA DANA |
Dupla Metalna Montažna Polica 200x200x40cm 1920kg
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
8.550,00 RSD
SKU:
8595102430586
| Težina | 34 kg |
|---|---|
| Brend | Superhome |
| Rok isporuke | 2-3 RADNA DANA |
| EAN | 8595102430586 |
Moderna drvena polica LOFT 3, ModernHome
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
CWJ302480L WO-3717
| Težina | 2,7 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5903769976690 |
Organizer za skladištenje sa 4 fioke
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
PJJCBS0012-04A-3609
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5903769978502 |
Čiviluk sa dve police, ModernHome
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
6.424,00 RSD
SKU:
GH-207 BLACK-3607
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5903089068846 |
Drvena polica sa dva nivoa, loft wild oak
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
CWJ302448 WO-3606
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5903769976683 |
Drvena polica sa dva nivoa, loft black
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
3.520,00 RSD
SKU:
CWJ302448 B-3605
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5903769977550 |
Police za odlaganje sa tekstilnim korpama, MODERNHOME
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
SNJ763068 DG-3604
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| Akcija | Mega popust |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5903769977567 |
Stalak za odeću sa dve police za obuću i točkićima
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
GH-203-3175
| Težina | 4,5 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| Akcija | Mega popust |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5903089068051 |







