Prikazano je svih 16 rezultataСортирано по популарности
Korpe za veš omogućavaju praktično prikupljanje i odlaganje prljave garderobe. One pomažu u održavanju reda u kupatilu ili spavaćoj sobi.
Birajte između klasičnih, sklopivih ili dekorativnih modela koji se uklapaju u stil vašeg doma.
Kategorije proizvoda
- Audio oprema 65
- Besplatna dostava 233
- Dečiji nameštaj 179
- Drvene igračke 618
- Drvene guralice 23
- Edukativne igračke 146
- Garaže 11
- Igra mašte 79
- Igračke za bebe 49
- Interaktivne drvene kocke 32
- Kreativni setovi i table 76
- Kućice za lutke 27
- Kuhinje 58
- Muzičke igračke 59
- Njihalice 3
- Radionice 19
- Vozila 36
- Eko deterdzenti 16
- Gaming 2
- Grejna tela 158
- Igračke 1418
- Akcione figure i roboti 60
- Barbie i lutke 89
- Bebi igračke 106
- Džamperi 19
- Edukativni i kreativni setovi 248
- Igračke vozila 165
- Igre imitacije 130
- Knjige za bebe 11
- Knjige za decu 7
- Konstruktori 55
- Plišane igračke 128
- Puzle i društvene igre 186
- Setovi za igru 89
- Sportske igračke 121
- Igračke za dvorište 129
- Koferi i putne torbe 491
- Dečije torbice 46
- Dečiji koferi 58
- Koferi 218
- Neseseri 133
- Putne torbe 11
- Rančevi za putovanje 25
- Kozmetika za mame 1
- Kućni aparati 804
- Aparati za kafu 29
- Aparati za vodu 31
- Mali kućni aparati 565
- Ovlaživači i odvlaživači vazduha 30
- Paročistači 11
- Prečišćivači 5
- Prečišćivači vazduha 19
- Usisivači 107
- Vinske vitrine 1
- Ljuljaške za bebe 106
- Mega popusti 1220
- Nega i lepota 183
- Epilatori 5
- Fenovi za kosu 52
- Masažeri 5
- Nega kose i brade 55
- Nega lica 3
- Pedikir i manikir 6
- Stajleri i prese 54
- Nova godina 89
- Dekoracija 77
- Jelke 12
- Oprema za bebe 1462
- Auto-sedišta 260
- Bebi alarmi 28
- Dodaci 39
- Gnezda za bebe 25
- Grejači i sterilizatori 19
- Hranilice i pribor za hranjenje 188
- Kolevke za bebe 29
- Kolica za bebe 266
- Nosiljke 47
- Ogradice za bebe 55
- Posteljina i prekrivači 3
- Posteljina i prekrivači 93
- Prenosivi krevetci 111
- Presvlačenje i higijena 227
- Vage za bebe 3
- Vreće za spavanje 42
- Oprema za mame 122
- Oprema za vežbanje 14
- Outdoor oprema 547
- Pet program 69
- Podloge za igru I tepisi 274
- Pokloni za bebe 37
- Police i organizacija doma 450
- Cipelarnici I police za obuću 32
- Daske za peglanje 9
- Kante za smeće 29
- Korpe za veš 16
- Kozmetičke police 3
- Kutije za hleb 40
- Merdevine 43
- Police sa točkićima 33
- Police za kupatilo 11
- Police za odlaganje 115
- Police za vino 7
- Stalci za cveće 7
- Stolovi i radni stolovi 12
- Sušilice za veš 12
- Termosi i termo torbe 81
- Proizvedeno u Srbiji 133
- Školski pribor 298
- Modni rančevi 18
- Pernice 49
- Rančevi 119
- Rančevi za laptop 58
- Rančevi za vrtić 54
- Ventilatori 86
- Vozila za decu 735
- Balans bicikli 80
- Bicikl guralica 64
- Dečiji bicikli 20
- Formule 8
- Guralice 137
- Skejtbord 19
- Tricikli 159
- Trotineti 83
- Vozila na akumulator 140
- Vozila na pedale 8
- Zaštita 17
Filtriraj po ceni
Korpe za veš
POLICA – KORPA ZA ODLAGANJE VEŠA BAMB 9 BOLZZ
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLPOLBAB09B-4661
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| EAN | 8606035171849 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | BOLZZ |
| Zemlja porekla | Kina |
KORPA ZA VES BAMBOO BLACK
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLKVESBLK-3660
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 8606112564953 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | BOLZZ |
| Zemlja porekla | Kina |
KORPA ZA VES BAMBOO GRAY
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLKVESGRY-3659
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 8606112564946 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | BOLZZ |
| Zemlja porekla | Kina |
ESTIA ES02-26950 SKLOPIVA KORPA ZA VEŠ SA RUČKAMA 60L 40X40X50CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.200,00 RSD
SKU:
ES02-26950
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| EAN | 5207158026950 |
| Brend | Estia |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ESTIA ES02-19532 KORPA ZA VEŠ SA RUČKAMA 65L BEŽ 36X36X50CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.599,00 RSD
SKU:
ES02-19532
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| EAN | 5207158019532 |
| Brend | Estia |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ESTIA ES02-19525 KORPA ZA VEŠ SA RUČKAMA 65L CRNA 36X36X50CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.599,00 RSD
SKU:
ES02-19525
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| EAN | 5207158019525 |
| Brend | Estia |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ESTIA ES01-30094 SKLOPIVA KORPA ZA VEŠ SA METALNIM RAMOM 35X40X55CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.600,00 RSD
SKU:
ES01-30094
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| EAN | 5207158030094 |
| Brend | Estia |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Kesper ksp89170 korpa za prljavi veš 3 pregrade
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.500,00 RSD
SKU:
KSP89170
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | Kesper |
| EAN | 4000270891700 |
| Rok isporuke | 2 – 5 radna dana |
Kesper ksp19599 korpa za prljavi veš sa bambus okvirom siva 50cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.500,00 RSD
SKU:
KSP19599
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | Kesper |
| EAN | 4000270195990 |
| Rok isporuke | 2 – 5 radna dana |
Kesper ksp19598 korpa za prljavi veš 2 pregrade sa bambus okvirom
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.999,00 RSD
SKU:
KSP19598
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | Kesper |
| EAN | 4000270195983 |
| Rok isporuke | 2 – 5 radna dana |
Kesper ksp19597 korpa za prljavi veš 3 pregrade sa bambus okvirom
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
3.650,00 RSD
SKU:
KSP19597
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | Kesper |
| EAN | 4000270195976 |
| Rok isporuke | 2 – 5 radna dana |
Kesper ksp19594 korpa za prljavi veš sa bambus okvirom crna 51cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.630,00 RSD
SKU:
KSP19594
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | Kesper |
| EAN | 4000270195945 |
| Rok isporuke | 2 – 5 radna dana |
Kesper ksp19573 korpa za prljavi veš tamni bambus 35 x 35 x 60 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.790,00 RSD
SKU:
KSP19573
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | Kesper |
| EAN | 4000270195730 |
| Rok isporuke | 2 – 5 radna dana |
Kesper ksp19572 korpa za prljavi veš bambus 35 x 35 x 60 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.790,00 RSD
SKU:
KSP19572
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | Kesper |
| EAN | 4000270195723 |
| Rok isporuke | 2 – 5 radna dana |
Kesper ksp19437 korpa za prljavi veš 3 pregrade sa bambus okvirom
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
3.589,00 RSD
SKU:
KSP19437
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | Kesper |
| EAN | 4000270194375 |
| Rok isporuke | 2 – 5 radna dana |
Sklopiva silikonska korpa za veš od 20l
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
PJJFPB001
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 5905817003204 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 35x30x5 cm |







