Prikaz 1–16 od 52 rezultataСортирано по популарности
Sklopivi stolovi su praktično rešenje za okupljanja na otvorenom. Lako se postavljaju i sklapaju, čineći ih idealnim za roštilje, proslave i kampovanja.
Izrađeni od kvalitetnih i laganih materijala, ovi stolovi kombinuju izdržljivost i mobilnost.
Kategorije proizvoda
- Audio oprema 65
- Besplatna dostava 233
- Dečiji nameštaj 179
- Drvene igračke 618
- Drvene guralice 23
- Edukativne igračke 146
- Garaže 11
- Igra mašte 79
- Igračke za bebe 49
- Interaktivne drvene kocke 32
- Kreativni setovi i table 76
- Kućice za lutke 27
- Kuhinje 58
- Muzičke igračke 59
- Njihalice 3
- Radionice 19
- Vozila 36
- Eko deterdzenti 16
- Gaming 2
- Grejna tela 158
- Igračke 1418
- Akcione figure i roboti 60
- Barbie i lutke 89
- Bebi igračke 106
- Džamperi 19
- Edukativni i kreativni setovi 248
- Igračke vozila 165
- Igre imitacije 130
- Knjige za bebe 11
- Knjige za decu 7
- Konstruktori 55
- Plišane igračke 128
- Puzle i društvene igre 186
- Setovi za igru 89
- Sportske igračke 121
- Igračke za dvorište 129
- Koferi i putne torbe 491
- Dečije torbice 46
- Dečiji koferi 58
- Koferi 218
- Neseseri 133
- Putne torbe 11
- Rančevi za putovanje 25
- Kozmetika za mame 1
- Kućni aparati 804
- Aparati za kafu 29
- Aparati za vodu 31
- Mali kućni aparati 565
- Ovlaživači i odvlaživači vazduha 30
- Paročistači 11
- Prečišćivači 5
- Prečišćivači vazduha 19
- Usisivači 107
- Vinske vitrine 1
- Ljuljaške za bebe 106
- Mega popusti 1220
- Nega i lepota 183
- Epilatori 5
- Fenovi za kosu 52
- Masažeri 5
- Nega kose i brade 55
- Nega lica 3
- Pedikir i manikir 6
- Stajleri i prese 54
- Nova godina 89
- Dekoracija 77
- Jelke 12
- Oprema za bebe 1462
- Auto-sedišta 260
- Bebi alarmi 28
- Dodaci 39
- Gnezda za bebe 25
- Grejači i sterilizatori 19
- Hranilice i pribor za hranjenje 188
- Kolevke za bebe 29
- Kolica za bebe 266
- Nosiljke 47
- Ogradice za bebe 55
- Posteljina i prekrivači 93
- Posteljina i prekrivači 3
- Prenosivi krevetci 111
- Presvlačenje i higijena 227
- Vage za bebe 3
- Vreće za spavanje 42
- Oprema za mame 122
- Oprema za vežbanje 14
- Outdoor oprema 547
- Pet program 69
- Podloge za igru I tepisi 274
- Pokloni za bebe 37
- Police i organizacija doma 450
- Cipelarnici I police za obuću 32
- Daske za peglanje 9
- Kante za smeće 29
- Korpe za veš 16
- Kozmetičke police 3
- Kutije za hleb 40
- Merdevine 43
- Police sa točkićima 33
- Police za kupatilo 11
- Police za odlaganje 115
- Police za vino 7
- Stalci za cveće 7
- Stolovi i radni stolovi 12
- Sušilice za veš 12
- Termosi i termo torbe 81
- Proizvedeno u Srbiji 133
- Školski pribor 298
- Modni rančevi 18
- Pernice 49
- Rančevi 119
- Rančevi za laptop 58
- Rančevi za vrtić 54
- Ventilatori 86
- Vozila za decu 735
- Balans bicikli 80
- Bicikl guralica 64
- Dečiji bicikli 20
- Formule 8
- Guralice 137
- Skejtbord 19
- Tricikli 159
- Trotineti 83
- Vozila na akumulator 140
- Vozila na pedale 8
- Zaštita 17
Filtriraj po ceni
Sklopivi stolovi
Sklopivi sto 180cm + 2 klupe braon
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
SZK180B2PCBK180-547
| Težina | 27 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| Mega popusti | Outdoor oprema, Police i organizacija doma |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5903769977666 |
Sklopivi sto 180cm Black
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
NZK-180S-BLACK-4305
| Težina | 12 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Outdoor |
| EAN | 5905817004737 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | ModernHome |
| Zemlja porekla | Kina |
SKLOPIVA BAŠTENSKA STOLICA OD ALUMINIJUMA CRNA 3507
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
TIH3507-4094
| Težina | 4,2 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Outdoor |
| EAN | 5900779863507 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | CHOMIK |
| Zemlja porekla | Kina |
Sklopivi set 120 cm Sto sa 2 Klupe banquet – BROWN
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
RAK-120D BROWN-3223
| Težina | 16,2 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Outdoor |
| EAN | 5905817001835 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | ModernHome |
| Zemlja porekla | Kina |
Sklopivi set sto180cm sa 2 klupe ratan brown
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
RZK80B2PCSRBK18-3182
| Težina | 27 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Outdoor |
| EAN | 5903769977642 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | ModernHome |
| Zemlja porekla | Kina |
Sklopivi sto 180cm + 2 klupe beli
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
NZK180S2PCBK180-546
| Težina | 27 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Outdoor |
| EAN | 5903769977659 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | ModernHome |
| Zemlja porekla | Kina |
Sklopivi sto za proslave 180 cm Rattan Style ModernHome
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
8.100,00 RSD
SKU:
RZK-180B-4607
| Težina | 11,9 kg |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Brend | ModernHome |
| EAN | 5903089061564 |
Mobilni podesivi sto 70×48 cm Laptop sto sa podesavanjem visine 71.5–112 cm White ModernHome
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
8.670,00 RSD
SKU:
JNI-PN01-1-1-4572
| Težina | 11 kg |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Brend | ModernHome |
| EAN | 5905817009640 |
Mobilni podesivi sto 70×48 cm Laptop sto sa podesavanjem visine 71.5–112 cm Black ModernHome
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
8.670,00 RSD
SKU:
JNI-PN01-1-16-4571
| Težina | 11 kg |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Brend | ModernHome |
| EAN | 5905817009633 |
SKLOPIVI STO 180 CM BOLZZ
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLSTOSKL180-3641
| Težina | 12,5 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| Mega popusti | Dečiji kutak, Outdoor oprema |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 8606112564298 |
SKLOPIVI STO 240 CM BOLZZ
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
13.200,00 RSD
SKU:
BOLSTOSKL240-3640
| Težina | 16 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Outdoor oprema |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 8606112564311 |
Sklopivi sto 180cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
NZK-180S-545
| Težina | 12,5 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| Mega popusti | Outdoor oprema, Police i organizacija doma |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5903769971060 |
Alesta al10080bm sto-poslužavnik sklopivi tekstura beli mermer 50x80x66cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.950,00 RSD
SKU:
AL10080BM
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | Alesta |
| EAN | 8680829500800 |
| Rok isporuke | 2 – 5 radna dana |
Alesta al10042wd sto sklopivi piknik tekstura drvo hrasta 50x80cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.950,00 RSD
SKU:
AL10042WD
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | Alesta |
| EAN | 8680829500428 |
| Rok isporuke | 2 – 5 radna dana |
Alesta al10042cm sto sklopivi piknik tekstura crni mermer 50x80cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.950,00 RSD
SKU:
AL10042CM
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | Alesta |
| EAN | 8680829500428 |
| Rok isporuke | 2 – 5 radna dana |







