Prikazano je svih 5 rezultataСортирано по популарности
Kategorije proizvoda
- Audio oprema 65
- Besplatna dostava 233
- Dečiji nameštaj 179
- Drvene igračke 618
- Drvene guralice 23
- Edukativne igračke 146
- Garaže 11
- Igra mašte 79
- Igračke za bebe 49
- Interaktivne drvene kocke 32
- Kreativni setovi i table 76
- Kućice za lutke 27
- Kuhinje 58
- Muzičke igračke 59
- Njihalice 3
- Radionice 19
- Vozila 36
- Eko deterdzenti 16
- Gaming 2
- Grejna tela 158
- Igračke 1418
- Akcione figure i roboti 60
- Barbie i lutke 89
- Bebi igračke 106
- Džamperi 19
- Edukativni i kreativni setovi 248
- Igračke vozila 165
- Igre imitacije 130
- Knjige za bebe 11
- Knjige za decu 7
- Konstruktori 55
- Plišane igračke 128
- Puzle i društvene igre 186
- Setovi za igru 89
- Sportske igračke 121
- Igračke za dvorište 129
- Koferi i putne torbe 491
- Dečije torbice 46
- Dečiji koferi 58
- Koferi 218
- Neseseri 133
- Putne torbe 11
- Rančevi za putovanje 25
- Kozmetika za mame 1
- Kućni aparati 804
- Aparati za kafu 29
- Aparati za vodu 31
- Mali kućni aparati 565
- Ovlaživači i odvlaživači vazduha 30
- Paročistači 11
- Prečišćivači 5
- Prečišćivači vazduha 19
- Usisivači 107
- Vinske vitrine 1
- Ljuljaške za bebe 106
- Mega popusti 1220
- Nega i lepota 183
- Epilatori 5
- Fenovi za kosu 52
- Masažeri 5
- Nega kose i brade 55
- Nega lica 3
- Pedikir i manikir 6
- Stajleri i prese 54
- Nova godina 89
- Dekoracija 77
- Jelke 12
- Oprema za bebe 1462
- Auto-sedišta 260
- Bebi alarmi 28
- Dodaci 39
- Gnezda za bebe 25
- Grejači i sterilizatori 19
- Hranilice i pribor za hranjenje 188
- Kolevke za bebe 29
- Kolica za bebe 266
- Nosiljke 47
- Ogradice za bebe 55
- Posteljina i prekrivači 93
- Posteljina i prekrivači 3
- Prenosivi krevetci 111
- Presvlačenje i higijena 227
- Vage za bebe 3
- Vreće za spavanje 42
- Oprema za mame 122
- Oprema za vežbanje 14
- Outdoor oprema 547
- Pet program 69
- Podloge za igru I tepisi 274
- Pokloni za bebe 37
- Police i organizacija doma 450
- Cipelarnici I police za obuću 32
- Daske za peglanje 9
- Kante za smeće 29
- Korpe za veš 16
- Kozmetičke police 3
- Kutije za hleb 40
- Merdevine 43
- Police sa točkićima 33
- Police za kupatilo 11
- Police za odlaganje 115
- Police za vino 7
- Stalci za cveće 7
- Stolovi i radni stolovi 12
- Sušilice za veš 12
- Termosi i termo torbe 81
- Proizvedeno u Srbiji 133
- Školski pribor 298
- Modni rančevi 18
- Pernice 49
- Rančevi 119
- Rančevi za laptop 58
- Rančevi za vrtić 54
- Ventilatori 86
- Vozila za decu 735
- Balans bicikli 80
- Bicikl guralica 64
- Dečiji bicikli 20
- Formule 8
- Guralice 137
- Skejtbord 19
- Tricikli 159
- Trotineti 83
- Vozila na akumulator 140
- Vozila na pedale 8
- Zaštita 17
Filtriraj po ceni
Mašine i uređaji
Perač pod pritiskom Karcher K2 Classic
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
4054278249025
| Težina | 5,1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 4054278249025 |
| Snaga | 1400 W |
| Brend | Karcher |
| Temperatura | °C |
| Dužina kabla | cm |
| Maksimalni pritisak | 110 bar |
| Maksimalni protok | 360 l/h |
| Dužina creva | 3 m |
Perač pod pritiskom Karcher K2 Universal Edition
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
8.299,00 RSD
SKU:
4066529089076
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 + 3 godine uz registraciju |
| EAN | 4066529089076 |
| Snaga | 1400 W |
| Brend | Karcher |
| Dimenzije | 18.2 x 28 x 39 cm |
| Temperatura | 40 °C |
| Dužina kabla | 500 cm |
| Maksimalni pritisak | 120 bar |
| Maksimalni protok | 360 l/h |
| Dužina creva | 3 m |
Perač pod pritiskom Karcher K3 Classic EU
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
17.890,00 RSD
SKU:
4066529041364
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 5 godina uz registraciju na sajtu proizvođača https://www.kaercher.com/rs/home-garden/produzenje-garancije-za-perace-pod-pritiskom.html |
| EAN | 4066529041364 |
| Snaga | 1600 W |
| Brend | Karcher |
| Dimenzije | 264 x 256 x 450 |
| Temperatura | 40 °C |
| Maksimalni protok | 380 l/h |
| Dužina creva | 6 m |
Trimer za živu ogradu Karcher HGE18-45
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
12.900,00 RSD
SKU:
4054278550305
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Karakteristike | – Tip baterije: Li-ion – Baterija u pakovanju: Jedna – Napon: 18 V – Kapacitet: 2500 mAh – Vreme rada: do 35 min – Boja: Žuta – Sistem sečenja: Nož (3T) – Rastojanje između zuba: 18 mm – Dužina |
| EAN | 4054278550305 |
| Brend | Karcher |
Trimer za travu Karcher LTR36-33
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
24.900,00 RSD
SKU:
4054278550268
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Karakteristike | – Tip baterije: Li-ion – Baterija u pakovanju: Jedna – Napon: 36 V – Kapacitet: 2500 mAh – Vreme rada: do 35 min – Vreme punjenja: 78 min. – Boja: Žuta – Sistem sečenja: Najlon (Trimi glava) – Šir |
| EAN | 4054278550268 |
| Brend | Karcher |







