Prikaz 1–16 od 67 rezultataСортирано по популарности
Ljuljaške i ležaljke za dvorište pružaju savršen kutak za odmor i opuštanje na otvorenom. One kombinuju udobnost i moderan izgled, čineći svaki boravak napolju prijatnijim.
Dostupni su modeli različitih dimenzija i materijala, prilagođeni različitim stilovima i potrebama.
Kategorije proizvoda
- Audio oprema 65
- Besplatna dostava 233
- Dečiji nameštaj 179
- Drvene igračke 618
- Drvene guralice 23
- Edukativne igračke 146
- Garaže 11
- Igra mašte 79
- Igračke za bebe 49
- Interaktivne drvene kocke 32
- Kreativni setovi i table 76
- Kućice za lutke 27
- Kuhinje 58
- Muzičke igračke 59
- Njihalice 3
- Radionice 19
- Vozila 36
- Eko deterdzenti 16
- Gaming 2
- Grejna tela 158
- Igračke 1418
- Akcione figure i roboti 60
- Barbie i lutke 89
- Bebi igračke 106
- Džamperi 19
- Edukativni i kreativni setovi 248
- Igračke vozila 165
- Igre imitacije 130
- Knjige za bebe 11
- Knjige za decu 7
- Konstruktori 55
- Plišane igračke 128
- Puzle i društvene igre 186
- Setovi za igru 89
- Sportske igračke 121
- Igračke za dvorište 129
- Koferi i putne torbe 491
- Dečije torbice 46
- Dečiji koferi 58
- Koferi 218
- Neseseri 133
- Putne torbe 11
- Rančevi za putovanje 25
- Kozmetika za mame 1
- Kućni aparati 804
- Aparati za kafu 29
- Aparati za vodu 31
- Mali kućni aparati 565
- Ovlaživači i odvlaživači vazduha 30
- Paročistači 11
- Prečišćivači 5
- Prečišćivači vazduha 19
- Usisivači 107
- Vinske vitrine 1
- Ljuljaške za bebe 106
- Mega popusti 1220
- Nega i lepota 183
- Epilatori 5
- Fenovi za kosu 52
- Masažeri 5
- Nega kose i brade 55
- Nega lica 3
- Pedikir i manikir 6
- Stajleri i prese 54
- Nova godina 89
- Dekoracija 77
- Jelke 12
- Oprema za bebe 1462
- Auto-sedišta 260
- Bebi alarmi 28
- Dodaci 39
- Gnezda za bebe 25
- Grejači i sterilizatori 19
- Hranilice i pribor za hranjenje 188
- Kolevke za bebe 29
- Kolica za bebe 266
- Nosiljke 47
- Ogradice za bebe 55
- Posteljina i prekrivači 93
- Posteljina i prekrivači 3
- Prenosivi krevetci 111
- Presvlačenje i higijena 227
- Vage za bebe 3
- Vreće za spavanje 42
- Oprema za mame 122
- Oprema za vežbanje 14
- Outdoor oprema 547
- Pet program 69
- Podloge za igru I tepisi 274
- Pokloni za bebe 37
- Police i organizacija doma 450
- Cipelarnici I police za obuću 32
- Daske za peglanje 9
- Kante za smeće 29
- Korpe za veš 16
- Kozmetičke police 3
- Kutije za hleb 40
- Merdevine 43
- Police sa točkićima 33
- Police za kupatilo 11
- Police za odlaganje 115
- Police za vino 7
- Stalci za cveće 7
- Stolovi i radni stolovi 12
- Sušilice za veš 12
- Termosi i termo torbe 81
- Proizvedeno u Srbiji 133
- Školski pribor 298
- Modni rančevi 18
- Pernice 49
- Rančevi 119
- Rančevi za laptop 58
- Rančevi za vrtić 54
- Ventilatori 86
- Vozila za decu 735
- Balans bicikli 80
- Bicikl guralica 64
- Dečiji bicikli 20
- Formule 8
- Guralice 137
- Skejtbord 19
- Tricikli 159
- Trotineti 83
- Vozila na akumulator 140
- Vozila na pedale 8
- Zaštita 17
Filtriraj po ceni
Ljuljaške I ležaljke za dvorište
Ležaljka za baštu/plažu plava, 137×58×24 cm, visina 94 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.150,00 RSD
SKU:
LEZ7198-4868
| Težina | 4,94 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Outdoor |
| EAN | 5901292697198 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | CHOMIK |
| Zemlja porekla | Kina |
Baštenska ljuljaška 170×110×153 cm, siva, bez jastuka, sa držačima za čaše
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
15.290,00 RSD
SKU:
KRE5422-4867
| Težina | 19 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Outdoor |
| EAN | 5901292695422 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | CHOMIK |
| Zemlja porekla | Kina |
Baštenska ljuljaška 170×110×153 cm, antracit, bez jastuka, sa držačima za čaše
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
15.690,00 RSD
SKU:
KRE3088-4865
| Težina | 19,7 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Outdoor |
| EAN | 5900779863088 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | CHOMIK |
| Zemlja porekla | Kina |
Baštenska ljuljaška 170×110×153 cm, tamno bež, bez jastuka, sa držačima za čaše
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
15.690,00 RSD
SKU:
KRE0735-4861
| Težina | 19 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Outdoor |
| EAN | 5900779860735 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | CHOMIK |
| Zemlja porekla | Kina |
Dvostruka baštenska ljuljaška INTEX 44120
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
44120-4313
| Težina | 31 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Outdoor |
| EAN | 6941057425221 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | Intex |
| Zemlja porekla | Kina |
Ležaljka sa boho resama 200 x 150 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
HAM3194-4270
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Outdoor |
| EAN | 5900779863194 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | CHOMIK |
| Zemlja porekla | Kina |
Ljuljaška – prečnik 100 CM – Yellow
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
HAM3293-4268
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Outdoor |
| EAN | 5900779863293 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | CHOMIK |
| Zemlja porekla | Kina |
Set od 2 ležaljke za baštu sa stolom Gray
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
04K KJL09BASZ-4108
| Težina | 13 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Outdoor |
| EAN | 5907265026798 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | ModernHome |
| Zemlja porekla | Kina |
Set od 2 ležaljke za baštu sa stolom Black
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
04K KJL09BAC-4107
| Težina | 13 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Outdoor |
| EAN | 5907265026781 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | ModernHome |
| Zemlja porekla | Kina |
Sklopiva baštenska ležaljka za plažu sa podesivim naslonom i čeličnim ramom, Black, MultiGarden
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
ZRL020 BLACK-3693
| Težina | 10 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Outdoor |
| EAN | 5905817001002 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | MULTIGARDEN |
| Zemlja porekla | Kina |
Sklopiva baštenska ležaljka za plažu sa podesivim naslonom i čeličnim ramom, Gray, MultiGarden
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
ZRL020 GRAY-3684
| Težina | 10 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Outdoor |
| EAN | 5905817004911 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | MULTIGARDEN |
| Zemlja porekla | Kina |
BAŠTENSKA LEŽALJKA SA TENDOM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
PH158C-1363
| Težina | 21,9 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Outdoor |
| EAN | 5905817001125 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | ModernHome |
| Zemlja porekla | Kina |
SKLOPIVA LEŽALJKA SA PODESIVOM TENDOM GRAY
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
ZRL007 GRAY-1349
| Težina | 6,9 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Outdoor |
| EAN | 5905817001019 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | ModernHome |
| Zemlja porekla | Kina |
Viseća ležaljka sa ramom set
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
GW-940-1076
| Težina | 15,3 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Outdoor |
| EAN | 5905817002269 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | ModernHome |
| Zemlja porekla | Kina |
Ram za viseću ležaljku
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
SN-0004-1075
| Težina | 11,9 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Outdoor |
| EAN | 5905817002276 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | ModernHome |
| Zemlja porekla | Kina |







