Prikaz 1–16 od 547 rezultataСортирано по популарности
Outdoor oprema pretvara svako dvorište, terasu ili vrt u prostor za uživanje i opuštanje. Bilo da tražite nameštaj za baštu, suncobran za hlad ili roštilj za druženja, pravi izbor proizvoda omogućava da maksimalno iskoristite boravak na otvorenom.
Naša ponuda obuhvata kvalitetne i praktične proizvode, izrađene od materijala otpornih na vremenske uslove. Oni spajaju funkcionalnost i moderan dizajn, čineći svaki trenutak na otvorenom prijatnijim.
Bilo da je reč o porodičnim okupljanjima, druženjima sa prijateljima ili mirnim trenucima odmora, outdoor oprema nudi rešenja koja će vaše dvorište ili terasu pretvoriti u savršenu zonu za relaksaciju i zabavu.
Kategorije proizvoda
- Audio oprema 65
- Besplatna dostava 233
- Dečiji nameštaj 179
- Drvene igračke 618
- Drvene guralice 23
- Edukativne igračke 146
- Garaže 11
- Igra mašte 79
- Igračke za bebe 49
- Interaktivne drvene kocke 32
- Kreativni setovi i table 76
- Kućice za lutke 27
- Kuhinje 58
- Muzičke igračke 59
- Njihalice 3
- Radionice 19
- Vozila 36
- Eko deterdzenti 16
- Gaming 2
- Grejna tela 158
- Igračke 1418
- Akcione figure i roboti 60
- Barbie i lutke 89
- Bebi igračke 106
- Džamperi 19
- Edukativni i kreativni setovi 248
- Igračke vozila 165
- Igre imitacije 130
- Knjige za bebe 11
- Knjige za decu 7
- Konstruktori 55
- Plišane igračke 128
- Puzle i društvene igre 186
- Setovi za igru 89
- Sportske igračke 121
- Igračke za dvorište 129
- Koferi i putne torbe 491
- Dečije torbice 46
- Dečiji koferi 58
- Koferi 218
- Neseseri 133
- Putne torbe 11
- Rančevi za putovanje 25
- Kozmetika za mame 1
- Kućni aparati 804
- Aparati za kafu 29
- Aparati za vodu 31
- Mali kućni aparati 565
- Ovlaživači i odvlaživači vazduha 30
- Paročistači 11
- Prečišćivači 5
- Prečišćivači vazduha 19
- Usisivači 107
- Vinske vitrine 1
- Ljuljaške za bebe 106
- Mega popusti 1220
- Nega i lepota 183
- Epilatori 5
- Fenovi za kosu 52
- Masažeri 5
- Nega kose i brade 55
- Nega lica 3
- Pedikir i manikir 6
- Stajleri i prese 54
- Nova godina 89
- Dekoracija 77
- Jelke 12
- Oprema za bebe 1462
- Auto-sedišta 260
- Bebi alarmi 28
- Dodaci 39
- Gnezda za bebe 25
- Grejači i sterilizatori 19
- Hranilice i pribor za hranjenje 188
- Kolevke za bebe 29
- Kolica za bebe 266
- Nosiljke 47
- Ogradice za bebe 55
- Posteljina i prekrivači 3
- Posteljina i prekrivači 93
- Prenosivi krevetci 111
- Presvlačenje i higijena 227
- Vage za bebe 3
- Vreće za spavanje 42
- Oprema za mame 122
- Oprema za vežbanje 14
- Outdoor oprema 547
- Pet program 69
- Podloge za igru I tepisi 274
- Pokloni za bebe 37
- Police i organizacija doma 450
- Cipelarnici I police za obuću 32
- Daske za peglanje 9
- Kante za smeće 29
- Korpe za veš 16
- Kozmetičke police 3
- Kutije za hleb 40
- Merdevine 43
- Police sa točkićima 33
- Police za kupatilo 11
- Police za odlaganje 115
- Police za vino 7
- Stalci za cveće 7
- Stolovi i radni stolovi 12
- Sušilice za veš 12
- Termosi i termo torbe 81
- Proizvedeno u Srbiji 133
- Školski pribor 298
- Modni rančevi 18
- Pernice 49
- Rančevi 119
- Rančevi za laptop 58
- Rančevi za vrtić 54
- Ventilatori 86
- Vozila za decu 735
- Balans bicikli 80
- Bicikl guralica 64
- Dečiji bicikli 20
- Formule 8
- Guralice 137
- Skejtbord 19
- Tricikli 159
- Trotineti 83
- Vozila na akumulator 140
- Vozila na pedale 8
- Zaštita 17
Filtriraj po ceni
Outdoor oprema
Bočna tenda 300 x 180 cm
Na stanju
8.990,00 RSD| Težina | 11 kg |
|---|---|
| EAN | 3850223323854 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Brend | Denis |
Beli Paviljon Party 9x3m sa Stranicama
Nema na stanju
20.590,00 RSD| Težina | 5 kg |
|---|---|
| EAN | 5999566954382 |
| Rok isporuke | 2-5radna dana |
Sklopivi paravan za dvorište 3x2m antracit
Na stanju
| Težina | 11 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Outdoor |
| EAN | 5905817002528 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja su 210x17x11 cm, |
ES05-23317 ROŠTILJ NA ĆUMUR SA TOČKIĆIMA I RUČKOM TWIN
Na stanju
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| EAN | 5207158023317 |
| Brend | Estia |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Sklopivi sto 180cm + 2 klupe braon
Na stanju
| Težina | 27 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| Mega popusti | Outdoor oprema, Police i organizacija doma |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5903769977666 |
Baštensko crevo 20m na automatskoj motalici
Na stanju
6.499,00 RSD| Težina | 4 kg |
|---|---|
| EAN | 3850223148006 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Brend | Denis |
Balkonska Tenda 350x120cm Bež
Na stanju
13.690,00 RSD| Težina | 9 kg |
|---|---|
| EAN | 5999566954313 |
| Rok isporuke | 2-5radna dana |
Balkonska Tenda 350x120cm Siva
Nema na stanju
13.290,00 RSD| Težina | 9 kg |
|---|---|
| EAN | 5999127703848 |
| Rok isporuke | 2-5radna dana |
Paviljon Sa Mehanizmom 3x3m Beli Tri Stranice Torba
Nema na stanju
13.990,00 RSD| Težina | 15 kg |
|---|---|
| EAN | 5999566950834 |
| Rok isporuke | 2-5radna dana |
Set za održavanje bazena
Nema na stanju
| Težina | 1,2 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 6920388612937 |
Ležaljka za baštu/plažu plava, 137×58×24 cm, visina 94 cm
Na stanju
5.150,00 RSD| Težina | 4,94 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Outdoor |
| EAN | 5901292697198 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | CHOMIK |
| Zemlja porekla | Kina |
Baštenska ljuljaška 170×110×153 cm, siva, bez jastuka, sa držačima za čaše
Na stanju
15.290,00 RSD| Težina | 19 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Outdoor |
| EAN | 5901292695422 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | CHOMIK |
| Zemlja porekla | Kina |
Baštenska ljuljaška 170×110×153 cm, antracit, bez jastuka, sa držačima za čaše
Na stanju
15.690,00 RSD| Težina | 19,7 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Outdoor |
| EAN | 5900779863088 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | CHOMIK |
| Zemlja porekla | Kina |
Baštenska ljuljaška 170×110×153 cm, tamno bež, bez jastuka, sa držačima za čaše
Na stanju
15.690,00 RSD| Težina | 19 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Outdoor |
| EAN | 5900779860735 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | CHOMIK |
| Zemlja porekla | Kina |
SUP DASKA YIW 3,2M WHITE
Na stanju
29.600,00 RSD| Težina | 82 kg |
|---|---|
| EAN | 8606035171955 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | BOLZZ |
| Zemlja porekla | Kina |
SUP DASKA YIW 3,2M YELLOW
Na stanju
29.600,00 RSD| Težina | 82 kg |
|---|---|
| EAN | 8606035171948 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | BOLZZ |
| Zemlja porekla | Kina |







