Prikaz 33–48 od 54 rezultataСортирано по популарности
Kategorije proizvoda
- Audio oprema 65
- Besplatna dostava 233
- Dečiji nameštaj 179
- Drvene igračke 618
- Drvene guralice 23
- Edukativne igračke 146
- Garaže 11
- Igra mašte 79
- Igračke za bebe 49
- Interaktivne drvene kocke 32
- Kreativni setovi i table 76
- Kućice za lutke 27
- Kuhinje 58
- Muzičke igračke 59
- Njihalice 3
- Radionice 19
- Vozila 36
- Eko deterdzenti 16
- Gaming 2
- Grejna tela 158
- Igračke 1418
- Akcione figure i roboti 60
- Barbie i lutke 89
- Bebi igračke 106
- Džamperi 19
- Edukativni i kreativni setovi 248
- Igračke vozila 165
- Igre imitacije 130
- Knjige za bebe 11
- Knjige za decu 7
- Konstruktori 55
- Plišane igračke 128
- Puzle i društvene igre 186
- Setovi za igru 89
- Sportske igračke 121
- Igračke za dvorište 129
- Koferi i putne torbe 491
- Dečije torbice 46
- Dečiji koferi 58
- Koferi 218
- Neseseri 133
- Putne torbe 11
- Rančevi za putovanje 25
- Kozmetika za mame 1
- Kućni aparati 804
- Aparati za kafu 29
- Aparati za vodu 31
- Mali kućni aparati 565
- Ovlaživači i odvlaživači vazduha 30
- Paročistači 11
- Prečišćivači 5
- Prečišćivači vazduha 19
- Usisivači 107
- Vinske vitrine 1
- Ljuljaške za bebe 106
- Mega popusti 1220
- Nega i lepota 183
- Epilatori 5
- Fenovi za kosu 52
- Masažeri 5
- Nega kose i brade 55
- Nega lica 3
- Pedikir i manikir 6
- Stajleri i prese 54
- Nova godina 89
- Dekoracija 77
- Jelke 12
- Oprema za bebe 1462
- Auto-sedišta 260
- Bebi alarmi 28
- Dodaci 39
- Gnezda za bebe 25
- Grejači i sterilizatori 19
- Hranilice i pribor za hranjenje 188
- Kolevke za bebe 29
- Kolica za bebe 266
- Nosiljke 47
- Ogradice za bebe 55
- Posteljina i prekrivači 3
- Posteljina i prekrivači 93
- Prenosivi krevetci 111
- Presvlačenje i higijena 227
- Vage za bebe 3
- Vreće za spavanje 42
- Oprema za mame 122
- Oprema za vežbanje 14
- Outdoor oprema 547
- Pet program 69
- Podloge za igru I tepisi 274
- Pokloni za bebe 37
- Police i organizacija doma 450
- Cipelarnici I police za obuću 32
- Daske za peglanje 9
- Kante za smeće 29
- Korpe za veš 16
- Kozmetičke police 3
- Kutije za hleb 40
- Merdevine 43
- Police sa točkićima 33
- Police za kupatilo 11
- Police za odlaganje 115
- Police za vino 7
- Stalci za cveće 7
- Stolovi i radni stolovi 12
- Sušilice za veš 12
- Termosi i termo torbe 81
- Proizvedeno u Srbiji 133
- Školski pribor 298
- Modni rančevi 18
- Pernice 49
- Rančevi 119
- Rančevi za laptop 58
- Rančevi za vrtić 54
- Ventilatori 86
- Vozila za decu 735
- Balans bicikli 80
- Bicikl guralica 64
- Dečiji bicikli 20
- Formule 8
- Guralice 137
- Skejtbord 19
- Tricikli 159
- Trotineti 83
- Vozila na akumulator 140
- Vozila na pedale 8
- Zaštita 17
Filtriraj po ceni
Stajleri i prese
Stajler Rowenta CF3460
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
6.370,00 RSD
SKU:
3121040060155
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 3121040060155 |
| Boja | Bela / Roze |
| Brend | Rowenta |
| Vrsta aparata | Stajler |
| Temperatura | 130°-200° °C |
| Karakteristike | – Broj nivoa temperature: 8; – Prečnik: 25 mm; – Brzina zagrevanja: 45 sekundi; – Podesivo vreme uvijanja pramena kose ( 5/8/10 sec) sa zvučnim signalom; 3 položaja Advanced Care za očuvanje z |
Presa za kosu Remington S6505
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
6.470,00 RSD
SKU:
4008496818259
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 3 godine + 1 godina dodatne ukoliko se registruje 28 dana od dana kupovine uređaja putem linka https://rs.remington-europe.com/registracija-proizvoda |
| EAN | 4008496818259 |
| Boja | Braon |
| Brend | Remington |
| Vrsta aparata | Presa za kosu |
| Temperatura | 150-230 °C |
Stajler Remington S6606
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
11.300,00 RSD
SKU:
4008496985296
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 4008496985296 |
| Boja | Roze |
| Brend | Remington |
| Vrsta aparata | Stajler |
| Temperatura | 150-230 °C |
Presa za kosu Remington S1510
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
4.570,00 RSD
SKU:
4008496717057
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 3 godine + 1 godina dodatne ukoliko se registruje 28 dana od dana kupovine uređaja putem linka https://rs.remington-europe.com/registracija-proizvoda |
| EAN | 4008496717057 |
| Boja | Crna |
| Brend | Remington |
| Vrsta aparata | Presa za kosu |
| Temperatura | 180 – 220 °C |
Stajler Remington CI 5538
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
4.990,00 RSD
SKU:
4008496975754
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 3 godine + 1 godina dodatne ukoliko se registruje 28 dana od dana kupovine uređaja putem linka https://rs.remington-europe.com/registracija-proizvoda |
| EAN | 4008496975754 |
| Boja | Crna |
| Brend | Remington |
| Vrsta aparata | Stajler |
| Temperatura | 140 – 210 °C |
Presa za kosu Remington S5525
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
6.890,00 RSD
SKU:
4008496817344
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 3 godine |
| EAN | 4008496817344 |
| Boja | Crna / Siva |
| Brend | Remington |
| Vrsta aparata | Presa za kosu |
| Temperatura | 230ºC °C |
Presa za kosu Remington S3500
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
5.390,00 RSD
SKU:
4008496716890
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 3 godine + 1 godina dodatne ukoliko se registruje 28 dana od dana kupovine uređaja putem linka https://rs.remington-europe.com/registracija-proizvoda |
| EAN | 4008496716890 |
| Boja | Crna |
| Brend | Remington |
| Vrsta aparata | Presa za kosu |
| Temperatura | 230ºC °C |
Četka za oblikovanje kose Rowenta CF9540
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
11.370,00 RSD
SKU:
3121040062739
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 3121040062739 |
| Boja | Biserno roze |
| Brend | Rowenta |
| Vrsta aparata | Stajler |
| Snaga uređaja | 1000 W |
Četka za oblikovanje kose Rowenta CF9530
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
10.570,00 RSD
SKU:
3121040062753
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 3121040062753 |
| Vrsta aparata | Stajler |
| Brend | Rowenta |
| Snaga uređaja | 1000 W |
Presa za kosu 40.450GO
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.090,00 RSD
SKU:
8051772716981
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 8051772716981 |
| Brend | Beper |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Cetka za kosu 40.926
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.500,00 RSD
SKU:
8051772716868
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 8051772716868 |
| Brend | Beper |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Diva Siganure kupasti figaro za uvijanje kose DIVA05
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
14.990,00 RSD
SKU:
5060412983037
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 5060412983037 |
| Brend | DIVA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Diva Signature DROP CURL WAND DIVA18
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
14.990,00 RSD
SKU:
5060412985758
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 5060412985758 |
| Brend | DIVA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Diva Signature stajler Micro(10mm) DIVA07
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
14.990,00 RSD
SKU:
5060412983051
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 5060412983051 |
| Brend | DIVA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Diva Signature autoculer DIVA03
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
19.990,00 RSD
SKU:
5060412985543
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 5060412985543 |
| Brend | DIVA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Diva Signature figaro za uvijanje kose 38mm DIVA15
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
13.790,00 RSD
SKU:
5060412983075
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 5060412983075 |
| Brend | DIVA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |







