Prikaz 113–128 od 183 rezultataСортирано по популарности
Kategorije proizvoda
- Audio oprema 65
- Besplatna dostava 233
- Dečiji nameštaj 179
- Drvene igračke 618
- Drvene guralice 23
- Edukativne igračke 146
- Garaže 11
- Igra mašte 79
- Igračke za bebe 49
- Interaktivne drvene kocke 32
- Kreativni setovi i table 76
- Kućice za lutke 27
- Kuhinje 58
- Muzičke igračke 59
- Njihalice 3
- Radionice 19
- Vozila 36
- Eko deterdzenti 16
- Gaming 2
- Grejna tela 158
- Igračke 1418
- Akcione figure i roboti 60
- Barbie i lutke 89
- Bebi igračke 106
- Džamperi 19
- Edukativni i kreativni setovi 248
- Igračke vozila 165
- Igre imitacije 130
- Knjige za bebe 11
- Knjige za decu 7
- Konstruktori 55
- Plišane igračke 128
- Puzle i društvene igre 186
- Setovi za igru 89
- Sportske igračke 121
- Igračke za dvorište 129
- Koferi i putne torbe 491
- Dečije torbice 46
- Dečiji koferi 58
- Koferi 218
- Neseseri 133
- Putne torbe 11
- Rančevi za putovanje 25
- Kozmetika za mame 1
- Kućni aparati 804
- Aparati za kafu 29
- Aparati za vodu 31
- Mali kućni aparati 565
- Ovlaživači i odvlaživači vazduha 30
- Paročistači 11
- Prečišćivači 5
- Prečišćivači vazduha 19
- Usisivači 107
- Vinske vitrine 1
- Ljuljaške za bebe 106
- Mega popusti 1220
- Nega i lepota 183
- Epilatori 5
- Fenovi za kosu 52
- Masažeri 5
- Nega kose i brade 55
- Nega lica 3
- Pedikir i manikir 6
- Stajleri i prese 54
- Nova godina 89
- Dekoracija 77
- Jelke 12
- Oprema za bebe 1462
- Auto-sedišta 260
- Bebi alarmi 28
- Dodaci 39
- Gnezda za bebe 25
- Grejači i sterilizatori 19
- Hranilice i pribor za hranjenje 188
- Kolevke za bebe 29
- Kolica za bebe 266
- Nosiljke 47
- Ogradice za bebe 55
- Posteljina i prekrivači 93
- Posteljina i prekrivači 3
- Prenosivi krevetci 111
- Presvlačenje i higijena 227
- Vage za bebe 3
- Vreće za spavanje 42
- Oprema za mame 122
- Oprema za vežbanje 14
- Outdoor oprema 547
- Pet program 69
- Podloge za igru I tepisi 274
- Pokloni za bebe 37
- Police i organizacija doma 450
- Cipelarnici I police za obuću 32
- Daske za peglanje 9
- Kante za smeće 29
- Korpe za veš 16
- Kozmetičke police 3
- Kutije za hleb 40
- Merdevine 43
- Police sa točkićima 33
- Police za kupatilo 11
- Police za odlaganje 115
- Police za vino 7
- Stalci za cveće 7
- Stolovi i radni stolovi 12
- Sušilice za veš 12
- Termosi i termo torbe 81
- Proizvedeno u Srbiji 133
- Školski pribor 298
- Modni rančevi 18
- Pernice 49
- Rančevi 119
- Rančevi za laptop 58
- Rančevi za vrtić 54
- Ventilatori 86
- Vozila za decu 735
- Balans bicikli 80
- Bicikl guralica 64
- Dečiji bicikli 20
- Formule 8
- Guralice 137
- Skejtbord 19
- Tricikli 159
- Trotineti 83
- Vozila na akumulator 140
- Vozila na pedale 8
- Zaštita 17
Filtriraj po ceni
Nega i lepota
Fen Philips BHD003/00
SKU:
8710103882923
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.500,00 RSD| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8710103882923 |
| Boja | Bela / Pink |
| Brend | Philips |
| Snaga | 1400 W |
| Broj brzina | 2 |
| Ostalo | – Napon 220 – 240 V – Dužina kabla 1.8 m – Motor DC motor – Sklopiva drška, Usmerivač |
Fen za kosu Vox HT8999
SKU:
8606019600730
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.410,00 RSD| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8606019600730 |
| Boja | Crna |
| Brend | Vox |
| Snaga | 2200 W |
| Broj brzina | 2 |
| Jonizator | Da |
| Podešavanje temperature | 3 stepena |
| Ostalo | AC motor, Ionic, zaštita od pregrevanja, Cool shot, alka za kačenje |
Fen Remington D2400
SKU:
4008496750016
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.490,00 RSD| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 4008496750016 |
| Boja | Crna |
| Brend | Remington |
| Snaga | 1400 W |
| Broj brzina | 2 |
| Podešavanje temperature | 2 stepena stepena |
Fen Remington D5220
SKU:
4008496790968
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
5.820,00 RSD| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 3 godine + 1 godina dodatne ukoliko se registruje 28 dana od dana kupovine uređaja putem linka https://rs.remington-europe.com/registracija-proizvoda |
| EAN | 4008496790968 |
| Boja | Siva |
| Brend | Remington |
| Snaga | 2400 W |
| Broj brzina | 2 |
| Jonizator | Da |
| Podešavanje temperature | 3 stepena |
Fen Remington D3010
SKU:
4008496759651
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
3.330,00 RSD| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine + 1 godina dodatne ukoliko se registruje 28 dana od dana kupovine uređaja putem linka https://rs.remington-europe.com/registracija-proizvoda |
| EAN | 4008496759651 |
| Boja | Crna |
| Brend | Remington |
| Snaga | 2000 W |
| Broj brzina | 2 |
| Jonizator | Da |
| Podešavanje temperature | 3 stepena |
Fen za kosu Remington AC9096
SKU:
4008496789078
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
7.290,00 RSD| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 5 godine + 1 godina dodatne ukoliko se registruje 28 dana od dana kupovine uređaja putem linka https://rs.remington-europe.com/registracija-proizvoda |
| EAN | 4008496789078 |
| Boja | Crvena |
| Brend | Remington |
| Snaga | 2400 W |
| Broj brzina | 6 |
| Jonizator | Da |
| Podešavanje temperature | 2 stepena |
Epilator Philips BRE228/00
SKU:
8720689030908
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
4.120,00 RSD| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8720689030908 |
| Boja | Plava |
| Brend | Philips |
| Broj brzina | 2 |
| Karakteristike | – Drška protiv klizanja – Sa kablom za napajanje Da – 1 podešavanje brzine Da – Jednostavna upotreba – Glava za epilaciju koja može da se pere Da – Efikasan sistem za epilaciju |
Epilator Vox LS607P
SKU:
8606033881320
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.320,00 RSD| Težina | 0,10 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8606033881320 |
| Boja | Ljubičasta |
| Brend | Vox |
| Broj brzina | 2 brzine |
| Baterija | 600 mAh |
| Oprema | – Epilator glava – Brijač – Brijač za detalje – Nastavak za masažu – Nastavak za piling tela – Turpija za stopala |
Epilator Vox SETLS5058N
SKU:
8606033881511
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.299,00 RSD| Težina | 0,9 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8606033881511 |
| Boja | Bela |
| Brend | Vox |
| Broj brzina | 2 brzine |
| Karakteristike | – Litijumska baterija – 2 brzine – LED svetlo – 32 pincete za uklanjanje dlaka – Vreme rada: 60 min – Vreme punjenja: 90 min – Dodatak ICE ROLLER |
Epilator Rowenta EP4930
SKU:
3121040076224
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
8.790,00 RSD| Težina | 0,7 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 3121040076224 |
| Boja | Krem |
| Brend | Rowenta |
| Broj brzina | 2 |
| Karakteristike | Patentirana tehnologija protiv iritacije za izuzetno nežnu depilaciju – bez crvenih tačkica, uraslih dlačica i iritirane, oštećene kože Izuzetno precizne pincete širokog otvora sa optimalnim |
Epilator Rowenta EP1120
SKU:
3121040068236
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
3.669,00 RSD| Težina | 0,6 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 3121040068236 |
| Boja | Roze |
| Brend | Rowenta |
| Broj brzina | 2 |
Aparat za brijanje Vox FS238B
SKU:
8606033881221
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.500,00 RSD| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8606033881221 |
| Boja | Siva |
| Brend | Vox |
| Napajanje | Baterija |
| Dimenzije | – 16.5 x 6.5 x 6.3 cm |
| Karakteristike | – POP-UP trimer – Plutajuće oštrice od folije – Litijumska baterija 600 mAh – LED displej – IPX6 vodootpornost – 60 minuta rada – 90 minuta punjenja putem USB-a – Sečiva od nerđajućeg čelika |
| Oprema | – 1 x Četkica – 1 x USB line – 1 x Zaštitni poklopac glave |
Aparat za brijanje Vox RS338B
SKU:
8606033881214
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.500,00 RSD| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8606033881214 |
| Boja | Siva |
| Brend | Vox |
| Napajanje | Baterije |
| Dimenzije | – 16.5 x 6.5 x 6.6 cm |
| Karakteristike | – POP-UP trimer – Plutajuće oštrice od folije |
| Oprema | – 1 x Četkica – 1 x USB line – 1 x Zaštitni poklopac glave |
Aparat za brijanje Vox RS319S
SKU:
8606033881504
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.500,00 RSD| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8606033881504 |
| Boja | Crna / Siva |
| Brend | Vox |
| Napajanje | Baterija |
| Funkcije | – Litijumska baterija kapaciteta 800 mAh – ON/OFF dugme – LED displej – Vreme punjenja 90 minuta – Vreme korišćenja 70 minuta |
| Ostali priključci | – POP-UP trimer – Plutajuće oštrice od folije – Četkica – USB line – Zaštitni poklopac glave |
Aparat za brijanje Philips X3003
SKU:
8720689019033
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
6.204,00 RSD| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8720689019033 |
| Boja | Plava |
| Brend | Philips |
| Napajanje | Baterije |
| Karakteristike | – Vreme rada: 40 minuta – Vreme punjenja baterije: 60 minuta – PowerCut sečiva – 4D Flex glave prate konture lica za glatko brijanje – Ugrađen trimer za brkove i zulufe – Punjenje putem USB-A kabla |
| Oprema | – 1 x USB kabl za punjenje – 1 x Zaštitni poklopac |
Aparat za brijanje Philips X3051
SKU:
8720689019019
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.062,00 RSD| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8720689019019 |
| Boja | Crna |
| Brend | Philips |
| Napajanje | Baterije |
| Karakteristike | – Vreme rada: 40 minuta – Vreme punjenja baterije: 60 minuta (5 minuta brzog punjenja) – PowerCut sečiva – 4D Flex glave prate konture lica za glatko brijanje – Ugrađen trimer za brkove i zulufe – |
| Oprema | – 1 x USB kabl za punjenje – 1 x Zaštitni poklopac |







