Prikaz 65–80 od 183 rezultataСортирано по популарности
Kategorije proizvoda
- Audio oprema 65
- Besplatna dostava 233
- Dečiji nameštaj 179
- Drvene igračke 618
- Drvene guralice 23
- Edukativne igračke 146
- Garaže 11
- Igra mašte 79
- Igračke za bebe 49
- Interaktivne drvene kocke 32
- Kreativni setovi i table 76
- Kućice za lutke 27
- Kuhinje 58
- Muzičke igračke 59
- Njihalice 3
- Radionice 19
- Vozila 36
- Eko deterdzenti 16
- Gaming 2
- Grejna tela 158
- Igračke 1418
- Akcione figure i roboti 60
- Barbie i lutke 89
- Bebi igračke 106
- Džamperi 19
- Edukativni i kreativni setovi 248
- Igračke vozila 165
- Igre imitacije 130
- Knjige za bebe 11
- Knjige za decu 7
- Konstruktori 55
- Plišane igračke 128
- Puzle i društvene igre 186
- Setovi za igru 89
- Sportske igračke 121
- Igračke za dvorište 129
- Koferi i putne torbe 491
- Dečije torbice 46
- Dečiji koferi 58
- Koferi 218
- Neseseri 133
- Putne torbe 11
- Rančevi za putovanje 25
- Kozmetika za mame 1
- Kućni aparati 804
- Aparati za kafu 29
- Aparati za vodu 31
- Mali kućni aparati 565
- Ovlaživači i odvlaživači vazduha 30
- Paročistači 11
- Prečišćivači 5
- Prečišćivači vazduha 19
- Usisivači 107
- Vinske vitrine 1
- Ljuljaške za bebe 106
- Mega popusti 1220
- Nega i lepota 183
- Epilatori 5
- Fenovi za kosu 52
- Masažeri 5
- Nega kose i brade 55
- Nega lica 3
- Pedikir i manikir 6
- Stajleri i prese 54
- Nova godina 89
- Dekoracija 77
- Jelke 12
- Oprema za bebe 1462
- Auto-sedišta 260
- Bebi alarmi 28
- Dodaci 39
- Gnezda za bebe 25
- Grejači i sterilizatori 19
- Hranilice i pribor za hranjenje 188
- Kolevke za bebe 29
- Kolica za bebe 266
- Nosiljke 47
- Ogradice za bebe 55
- Posteljina i prekrivači 3
- Posteljina i prekrivači 93
- Prenosivi krevetci 111
- Presvlačenje i higijena 227
- Vage za bebe 3
- Vreće za spavanje 42
- Oprema za mame 122
- Oprema za vežbanje 14
- Outdoor oprema 547
- Pet program 69
- Podloge za igru I tepisi 274
- Pokloni za bebe 37
- Police i organizacija doma 450
- Cipelarnici I police za obuću 32
- Daske za peglanje 9
- Kante za smeće 29
- Korpe za veš 16
- Kozmetičke police 3
- Kutije za hleb 40
- Merdevine 43
- Police sa točkićima 33
- Police za kupatilo 11
- Police za odlaganje 115
- Police za vino 7
- Stalci za cveće 7
- Stolovi i radni stolovi 12
- Sušilice za veš 12
- Termosi i termo torbe 81
- Proizvedeno u Srbiji 133
- Školski pribor 298
- Modni rančevi 18
- Pernice 49
- Rančevi 119
- Rančevi za laptop 58
- Rančevi za vrtić 54
- Ventilatori 86
- Vozila za decu 735
- Balans bicikli 80
- Bicikl guralica 64
- Dečiji bicikli 20
- Formule 8
- Guralice 137
- Skejtbord 19
- Tricikli 159
- Trotineti 83
- Vozila na akumulator 140
- Vozila na pedale 8
- Zaštita 17
Filtriraj po ceni
Nega i lepota
Presa za kosu Remington S9300 shine
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
8.090,00 RSD
SKU:
5038061105520
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 5+1 godina garancije** (registrujte vaš proizvod onlajn za dodatnu godinu garancije**) |
| EAN | 5038061105520 |
| Boja | Plava |
| Brend | Remington |
| Vrsta aparata | Stajler |
| Karakteristike | 3 tehnološke inovacije za bolji sjaj kose: – Poboljšana keramička obloga sa ulivenim arganovim uljem iz Maroka – Super jonski tretman generiše 2x više jona* – Profesionalni sistem zagrevanja – |
Presa za kosu Clatronic HC3660
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
1.690,00 RSD
SKU:
4006160638011
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 4006160638011 |
| Boja | Crna |
| Brend | Clatronic |
| Vrsta aparata | Stajler |
| Karakteristike | – Snaga: 28 – 33 W – Tip ploče: Keramička – Keramičke ploče, izdržljive i otporne na grebanje, pogodne za ravnomernu laganu distribuciju toplote – Funkcija jonizacije, dodatnim turmalinskim prem |
| Oprema | – LED kontrolno svetlo – On/Off prekidač – Kabl otporan na toplotu – Kabl pričvršćen pomoću 360°rotirajućeg spoja – Kukica za kačenje |
Stajler Philips BHB887
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
19.499,00 RSD
SKU:
8720689002141
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8720689002141 |
| Boja | Bež |
| Brend | Philips |
| Vrsta aparata | Stajler |
| Karakteristike | – Pametni sistem uvijanja – 2 x više kose odjednom – 95% čvrstine kose – Izuzetno glatka površina za uvijanje – Od ravne do kovrdžave za 8 sekundi – Vreme zagrevanja: 30 sekundi – Automatska rota |
| Funkcije | – 3 podešavanja temperature 170°C, 190°C, 210 °C – 3 podešavanja tajmera 8,10,12 sekundi – Smer uvijanja: Desno – promena pravca – levo – Automatsko isključivanje nakon 60 minuts |
| Oprema | – 1 x Dodatak za čišćenje cevi |
Stajler Rowenta CF471L
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
8.790,00 RSD
SKU:
3121040087053
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 3121040087053 |
| Boja | Crna |
| Brend | Rowenta |
| Vrsta aparata | Stajler |
| Karakteristike | – 6 digitalnih temperatura do 210°C – Podešavanje temperature: 120°-210° – Funkcije: lokne – Indikator zagrevanja – Hladan vrh – Voltaža: 220-230 V – Kabl dužina: 1.8 m – Kabl: 360° – Tip plo |
Četka za oblikovanje kose Rowenta CF582L
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.790,00 RSD
SKU:
3121040087138
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 3121040087138 |
| Boja | Crna |
| Brend | Rowenta |
| Vrsta aparata | Četka za kosu |
| Temperatura | 160° – 180° – 200° (3) °C |
| Karakteristike | – Efikasan na niskoj temperaturi – Podešavanja temperature zavisno od vrste kose – Indikator zagrevanja |
Presa za kosu Rowenta SF466L
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.690,00 RSD
SKU:
3121040085806
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 3121040085806 |
| Boja | Crna |
| Brend | Rowenta |
| Vrsta aparata | Presa za kosu |
| Snaga uređaja | 37 W |
| Karakteristike | – Držač plutajuće ploče ravnomerno raspoređuje pritisak na kosu – Ne oštećuju kosu zbog dobre toplotne provodljivosti – Smanjuje statički elektricitet i prosipanje – Funkcija kontrole konst |
Presa za kosu Rowenta SF7660
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.950,00 RSD
SKU:
3121040060285
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 3121040060285 |
| Boja | Bela |
| Brend | Rowenta |
| Vrsta aparata | Stajler |
| Temperatura | 170ºC. °C |
| Karakteristike | – Exclusive Straight Optimizer tehnologija: štiti i ispravlja kosu. – Pro Curling sistem: omogućava vam da napravite idealne lokne. Ionic funkcija. – Anti-break sistem. |
Stajler philips BHA301
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.090,00 RSD
SKU:
8720689002776
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8720689002776 |
| Boja | Crna |
| Brend | Philips |
| Vrsta aparata | Stajler |
| Snaga uređaja | 800 W |
Stajler Philips BHA710
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
9.930,00 RSD
SKU:
8720689003872
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8720689003872 |
| Boja | Bela |
| Brend | Philips |
| Vrsta aparata | Stajler |
| Snaga uređaja | 1000 W |
| Karakteristike | – Postavka rotacije: 2 postavke brzine rotacije – Keramika sa turmalinom dodaje više sjaja kosi – Okrugla četka od 50 mm dodaje volumen i kretanje – Četka koja se uvlači od 30 mm za oblikovanje b |
| Oprema | Četka sa vlaknima koja mogu da se uvuku: 30 mm Četka od prirodnih mešovitih vlakana: 50 mm Poklopac za četku: za okruglu četku od 50 mm |
Stajler Philips BHA310
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
7.490,00 RSD
SKU:
8720689002790
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8720689002790 |
| Vrsta aparata | Stajler |
| Brend | Philips |
| Snaga uređaja | 800 W |
| Temperatura | 3 podešavanja za toplotu sa 2 brzine °C |
| Karakteristike | – Četka sa vlaknima koja mogu da se uvuku – Za talase i lokne bez mršenja – Mlaznica – Za fokusirani protok vazduha – Široka pljosnata četka za ravnanje – Za prirodni izgled ravne kose – Ter |
Presa za kosu Remington S8598
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
10.500,00 RSD
SKU:
4008496938322
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 5 godina + 1 godina dodatne ukoliko se registruje 28 dana od dana kupovine uređaja putem linka https://rs.remington-europe.com/registracija-proizvoda |
| EAN | 4008496938322 |
| Vrsta aparata | Stajler |
| Brend | Remington |
| Temperatura | od 150°C – 230°C °C |
| Karakteristike | – Grejne ploče od napredne keramike sa keratinom i bademovim uljem, za glatku i sjajnu kosu zdravog izgleda – Patentirani inteligentni senzor meri nivo vlage u kosi 8 x u minutu, za 3 x više zašti |
Stajler Remington CI5519
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.579,00 RSD
SKU:
4008496975716
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 3+1 godina dodatne ukoliko se registruje 28 dana od dana kupovine uređaja putem linka https://rs.remington-europe.com/registracija-proizvoda |
| EAN | 4008496975716 |
| Boja | Crna |
| Brend | Remington |
| Vrsta aparata | Stajler |
| Temperatura | od 140 do 210°C °C |
| Karakteristike | – Hvataljka od keramike sa titanijumom za uglađenu i sjajnu frizuru – 4 x bolja zaštita* zahvaljujući keramičkoj antistatičkoj oblozi sa jonima turmalina – Uvijač prečnika 19mm za precizno def |
Stajler Rowenta CF321L
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.579,00 RSD
SKU:
3121040085042
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 3121040085042 |
| Boja | Crna |
| Brend | Rowenta |
| Vrsta aparata | Stajler |
| Karakteristike | – Ekskluzivna Keratin & Glow obloga sa pro-keratinom i turmalinom – Manje statičkog elektriciteta i kovrdžavosti – Konstantna temperatura od 200°C – Kabl koji rotira – Hladan vrh – Vreme zagreva |
Presa za kosu Rowenta SF4620
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
6.499,00 RSD
SKU:
3121040085837
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 3121040085837 |
| Boja | Crna |
| Brend | Rowenta |
| Vrsta aparata | Stajler |
| Karakteristike | Ploča – keramička |
| Funkcije | – Ispravljanje – Uvijanje – Straighten – Curl and wave |
Stajler Rowenta CF3460
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
6.370,00 RSD
SKU:
3121040060155
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 3121040060155 |
| Boja | Bela / Roze |
| Brend | Rowenta |
| Vrsta aparata | Stajler |
| Temperatura | 130°-200° °C |
| Karakteristike | – Broj nivoa temperature: 8; – Prečnik: 25 mm; – Brzina zagrevanja: 45 sekundi; – Podesivo vreme uvijanja pramena kose ( 5/8/10 sec) sa zvučnim signalom; 3 položaja Advanced Care za očuvanje z |
Presa za kosu Remington S6505
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
6.470,00 RSD
SKU:
4008496818259
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 3 godine + 1 godina dodatne ukoliko se registruje 28 dana od dana kupovine uređaja putem linka https://rs.remington-europe.com/registracija-proizvoda |
| EAN | 4008496818259 |
| Boja | Braon |
| Brend | Remington |
| Vrsta aparata | Presa za kosu |
| Temperatura | 150-230 °C |







