Prikaz 49–64 od 183 rezultataСортирано по популарности
Kategorije proizvoda
- Audio oprema 65
- Besplatna dostava 233
- Dečiji nameštaj 179
- Drvene igračke 618
- Drvene guralice 23
- Edukativne igračke 146
- Garaže 11
- Igra mašte 79
- Igračke za bebe 49
- Interaktivne drvene kocke 32
- Kreativni setovi i table 76
- Kućice za lutke 27
- Kuhinje 58
- Muzičke igračke 59
- Njihalice 3
- Radionice 19
- Vozila 36
- Eko deterdzenti 16
- Gaming 2
- Grejna tela 158
- Igračke 1418
- Akcione figure i roboti 60
- Barbie i lutke 89
- Bebi igračke 106
- Džamperi 19
- Edukativni i kreativni setovi 248
- Igračke vozila 165
- Igre imitacije 130
- Knjige za bebe 11
- Knjige za decu 7
- Konstruktori 55
- Plišane igračke 128
- Puzle i društvene igre 186
- Setovi za igru 89
- Sportske igračke 121
- Igračke za dvorište 129
- Koferi i putne torbe 491
- Dečije torbice 46
- Dečiji koferi 58
- Koferi 218
- Neseseri 133
- Putne torbe 11
- Rančevi za putovanje 25
- Kozmetika za mame 1
- Kućni aparati 804
- Aparati za kafu 29
- Aparati za vodu 31
- Mali kućni aparati 565
- Ovlaživači i odvlaživači vazduha 30
- Paročistači 11
- Prečišćivači 5
- Prečišćivači vazduha 19
- Usisivači 107
- Vinske vitrine 1
- Ljuljaške za bebe 106
- Mega popusti 1220
- Nega i lepota 183
- Epilatori 5
- Fenovi za kosu 52
- Masažeri 5
- Nega kose i brade 55
- Nega lica 3
- Pedikir i manikir 6
- Stajleri i prese 54
- Nova godina 89
- Dekoracija 77
- Jelke 12
- Oprema za bebe 1462
- Auto-sedišta 260
- Bebi alarmi 28
- Dodaci 39
- Gnezda za bebe 25
- Grejači i sterilizatori 19
- Hranilice i pribor za hranjenje 188
- Kolevke za bebe 29
- Kolica za bebe 266
- Nosiljke 47
- Ogradice za bebe 55
- Posteljina i prekrivači 3
- Posteljina i prekrivači 93
- Prenosivi krevetci 111
- Presvlačenje i higijena 227
- Vage za bebe 3
- Vreće za spavanje 42
- Oprema za mame 122
- Oprema za vežbanje 14
- Outdoor oprema 547
- Pet program 69
- Podloge za igru I tepisi 274
- Pokloni za bebe 37
- Police i organizacija doma 450
- Cipelarnici I police za obuću 32
- Daske za peglanje 9
- Kante za smeće 29
- Korpe za veš 16
- Kozmetičke police 3
- Kutije za hleb 40
- Merdevine 43
- Police sa točkićima 33
- Police za kupatilo 11
- Police za odlaganje 115
- Police za vino 7
- Stalci za cveće 7
- Stolovi i radni stolovi 12
- Sušilice za veš 12
- Termosi i termo torbe 81
- Proizvedeno u Srbiji 133
- Školski pribor 298
- Modni rančevi 18
- Pernice 49
- Rančevi 119
- Rančevi za laptop 58
- Rančevi za vrtić 54
- Ventilatori 86
- Vozila za decu 735
- Balans bicikli 80
- Bicikl guralica 64
- Dečiji bicikli 20
- Formule 8
- Guralice 137
- Skejtbord 19
- Tricikli 159
- Trotineti 83
- Vozila na akumulator 140
- Vozila na pedale 8
- Zaštita 17
Filtriraj po ceni
Nega i lepota
Stajler Rowenta UB9530
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
10.990,00 RSD
SKU:
3121040092507
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 3121040092507 |
| Boja | Crna |
| Brend | Rowenta |
| Vrsta aparata | Stajler |
| Snaga uređaja | 1000 W |
| Temperatura | °C |
Četka za oblikovanje kose Vox HB310N
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
3.380,00 RSD
SKU:
8606033881399
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8606033881399 |
| Boja | Narandžasta |
| Brend | Vox |
| Vrsta aparata | Četka za kosu |
| Snaga uređaja | 1000 W |
| Temperatura | °C |
| Karakteristike | – Dimenzije: 35 x 55 x 5 cm – Dužina kabla: 1.8 m |
Presa za kosu Vox HS605B
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.750,00 RSD
SKU:
8606033881283
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8606033881283 |
| Boja | Crna / Siva |
| Brend | Vox |
| Vrsta aparata | Stajler |
| Snaga uređaja | 55 W |
| Temperatura | °C |
| Karakteristike | – Vreme zagrevanja: 3 minuta do 230°C – Funkcija zaključavanja – Zaštita protiv pregrevanja – LED displej – Dužina kabla: 1.8 m – Dimenzije: 360 x 285 x 340 mm |
Stajler Vox HCC708B
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.449,00 RSD
SKU:
8606033881344
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8606033881344 |
| Boja | Crna |
| Brend | Vox |
| Vrsta aparata | Stajler |
| Snaga uređaja | 45 W |
| Temperatura | 120 – 200 °C |
| Karakteristike | – Automatsko gašenje prese nakon 60 min: Da – Bruto kilaža (kg): 0.4416 – Dimenzije komercijalnog pakovanja (ŠxVxD) (mm): 390 x 85 x 55 mm – Dimenzije proizvoda (ŠxVxD) (mm): 370 x 35 x 40 mm – K |
Stajler Vox HCF708N
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.060,00 RSD
SKU:
8606033881337
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8606033881337 |
| Boja | Roze |
| Brend | Vox |
| Vrsta aparata | Stajler |
| Snaga uređaja | 60 W |
| Temperatura | 230 °C |
| Karakteristike | – Automatsko isključivanje – Maksimalna temperatura: 200°C – Dužina kabla: 1.8 m – Dimenzije grejne tube: 25 x 140 mm – Dimenzije: 370 x 65 x 40 mm |
Presa za kosu Vox HS502N
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.390,00 RSD
SKU:
8606033881207
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8606033881207 |
| Boja | Roze |
| Brend | Vox |
| Vrsta aparata | Presa za kosu |
| Snaga uređaja | 35 W |
| Temperatura | °C |
| Karakteristike | – Zaštita protiv pregrevanja – Dužina kabla: 1.8 m – Dimenzije: 27 x 3 x 4 cm |
Stajler Vox HBC2012B
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
4.100,00 RSD
SKU:
8606033881405
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8606033881405 |
| Boja | Crna |
| Brend | Vox |
| Vrsta aparata | Stajler |
| Snaga uređaja | 1200 W |
| Temperatura | °C |
| Ostalo | – DC motor – Cool shot – Keramički sloj – Iconic funkcija |
| Oprema | – Koncentrator – Okrugla četka za feniranje i volumen – Četka za raščešljavanje – Nežna četka – Nastavak za lokne |
Četka za oblikovanje kose Vox HBC312B
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
4.100,00 RSD
SKU:
8606033881382
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8606033881382 |
| Boja | Crna |
| Brend | Vox |
| Vrsta aparata | Četka za kosu |
| Snaga uređaja | 1000 W |
| Temperatura | °C |
| Karakteristike | – Dimenzije: 35.5 x 10 x 7 cm – Dužina kabla: 1.8 m – Cool shot |
Stajler Remington S1370
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
4.160,00 RSD
SKU:
5038061152272
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 3+1 godina garancije uz registraciju na sajtu proizvođača |
| EAN | 5038061152272 |
| Boja | Crna |
| Brend | Remington |
| Vrsta aparata | Stajler |
| Snaga uređaja | – W |
| Temperatura | do 215 °C |
Presa za kosu Remington S5860 Botanicals
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
7.200,00 RSD
SKU:
5038061140392
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 5 godina + 1 godina dodatne garancije uz registraciju na sajtu proizvođača |
| EAN | 5038061140392 |
| Boja | Zelena |
| Brend | Remington |
| Vrsta aparata | Presa za kosu |
| Karakteristike | – Tanka ploča od 11 cm – Ionic Conditioning za održavanje frizure – Rotirajući kabl dužine 3 m |
| Funkcije | – LCD ekran – Funkcija zaključavanja temperature – Funkcija memorije – Automatsko sigurnosno isključivanje nakon 60 minuta – Plate Lock- Zaključavanje ploča |
Presa za kosu Rowenta SF5010
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
10.400,00 RSD
SKU:
3121040084083
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 3121040084083 |
| Boja | Bela / Siva |
| Brend | Rowenta |
| Vrsta aparata | Presa za kosu |
| Temperatura | Podesiva temperatura od 130°C do 230°C °C |
Stajler Remington AS8810 keratin
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
9.600,00 RSD
SKU:
4008496938384
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 3 godine + 1 godina dodatne ukoliko se registruje 28 dana od dana kupovine uređaja putem linka https://rs.remington-europe.com/registracija-proizvoda |
| EAN | 4008496938384 |
| Boja | Siva |
| Brend | Remington |
| Vrsta aparata | Četka za kosu |
| Snaga uređaja | 1000 W |
| Karakteristike | – Napredne keramičke cevi sa keratinom i bademovim uljem – Podešavanje 2 temperature / 2 radne brzine – Cool Shot će vam pomoći da postavite svoj stil – Jednostavan za korišćenje prekidač r |
| Oprema | – 50 mm termička četka sa mešanim vlaknima – 40 mm termička četka sa mekim vlaknima za svestrano oblikovanje – Root Boost dodatak za sušenje korena i volumen |
Električni vikleri Remington H9100 Proluxe
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
10.300,00 RSD
SKU:
4008496877515
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 5 godina + 1 godina dodatne ukoliko se registruje 28 dana od dana kupovine uređaja putem linka https://rs.remington-europe.com/registracija-proizvoda |
| EAN | 4008496877515 |
| Boja | Roze |
| Brend | Remington |
| Vrsta aparata | Stajler |
| Karakteristike | – Poboljšani dizajn šnala – Dual Heat tehnologija – zagreva viklere i šnale za 90 sekundi – Kompaktno kućište olakšava odlaganje – Zaštitni poklopac – Kabl za napajanje se obmotava oko kućiš |
| Oprema | – 20 obloženih viklera – 8 srednjih (25mm) i 12 velikih (32mm) |
Pegla Rowenta SF8230
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
20.900,00 RSD
SKU:
3121040083901
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3121040083901 |
| Brend | Rowenta |
Stajler Philips BHB876/00
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
15.720,00 RSD
SKU:
8710103813378
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8710103813378 |
| Boja | Crna |
| Brend | Philips |
| Vrsta aparata | Stajler |
| Temperatura | – Temperatura oblikovanja: 170 – 210 °C |
| Karakteristike | – Automatsko okretanje – Tri smera kovrdžanja:Desno – kombinacija – levo – Keramička obloga s keratinom – Vreme zagrevanja 30s – Univerzalan napon – Automatsko isključivanje nakon 60 min – |
Stajler Remington AS5901 Coconut Smooth
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
6.230,00 RSD
SKU:
5038061138290
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 3+1 godina garancije |
| EAN | 5038061138290 |
| Boja | Roze |
| Brend | Remington |
| Vrsta aparata | Stajler |
| Snaga uređaja | 1000 W |
| Ostalo | – Tretman jonima sa 90% više jona** – Okrugla četka prečnika 30mm – Okrugla četka prečnika 50mm – Kombinovana vlakna četki – 2 podešavanja temperature / 2 brzine izduvavanja I- zduvavanje hlad |







