Prikaz 33–48 od 183 rezultataСортирано по популарности
Kategorije proizvoda
- Audio oprema 65
- Besplatna dostava 233
- Dečiji nameštaj 179
- Drvene igračke 618
- Drvene guralice 23
- Edukativne igračke 146
- Garaže 11
- Igra mašte 79
- Igračke za bebe 49
- Interaktivne drvene kocke 32
- Kreativni setovi i table 76
- Kućice za lutke 27
- Kuhinje 58
- Muzičke igračke 59
- Njihalice 3
- Radionice 19
- Vozila 36
- Eko deterdzenti 16
- Gaming 2
- Grejna tela 158
- Igračke 1418
- Akcione figure i roboti 60
- Barbie i lutke 89
- Bebi igračke 106
- Džamperi 19
- Edukativni i kreativni setovi 248
- Igračke vozila 165
- Igre imitacije 130
- Knjige za bebe 11
- Knjige za decu 7
- Konstruktori 55
- Plišane igračke 128
- Puzle i društvene igre 186
- Setovi za igru 89
- Sportske igračke 121
- Igračke za dvorište 129
- Koferi i putne torbe 491
- Dečije torbice 46
- Dečiji koferi 58
- Koferi 218
- Neseseri 133
- Putne torbe 11
- Rančevi za putovanje 25
- Kozmetika za mame 1
- Kućni aparati 804
- Aparati za kafu 29
- Aparati za vodu 31
- Mali kućni aparati 565
- Ovlaživači i odvlaživači vazduha 30
- Paročistači 11
- Prečišćivači 5
- Prečišćivači vazduha 19
- Usisivači 107
- Vinske vitrine 1
- Ljuljaške za bebe 106
- Mega popusti 1220
- Nega i lepota 183
- Epilatori 5
- Fenovi za kosu 52
- Masažeri 5
- Nega kose i brade 55
- Nega lica 3
- Pedikir i manikir 6
- Stajleri i prese 54
- Nova godina 89
- Dekoracija 77
- Jelke 12
- Oprema za bebe 1462
- Auto-sedišta 260
- Bebi alarmi 28
- Dodaci 39
- Gnezda za bebe 25
- Grejači i sterilizatori 19
- Hranilice i pribor za hranjenje 188
- Kolevke za bebe 29
- Kolica za bebe 266
- Nosiljke 47
- Ogradice za bebe 55
- Posteljina i prekrivači 3
- Posteljina i prekrivači 93
- Prenosivi krevetci 111
- Presvlačenje i higijena 227
- Vage za bebe 3
- Vreće za spavanje 42
- Oprema za mame 122
- Oprema za vežbanje 14
- Outdoor oprema 547
- Pet program 69
- Podloge za igru I tepisi 274
- Pokloni za bebe 37
- Police i organizacija doma 450
- Cipelarnici I police za obuću 32
- Daske za peglanje 9
- Kante za smeće 29
- Korpe za veš 16
- Kozmetičke police 3
- Kutije za hleb 40
- Merdevine 43
- Police sa točkićima 33
- Police za kupatilo 11
- Police za odlaganje 115
- Police za vino 7
- Stalci za cveće 7
- Stolovi i radni stolovi 12
- Sušilice za veš 12
- Termosi i termo torbe 81
- Proizvedeno u Srbiji 133
- Školski pribor 298
- Modni rančevi 18
- Pernice 49
- Rančevi 119
- Rančevi za laptop 58
- Rančevi za vrtić 54
- Ventilatori 86
- Vozila za decu 735
- Balans bicikli 80
- Bicikl guralica 64
- Dečiji bicikli 20
- Formule 8
- Guralice 137
- Skejtbord 19
- Tricikli 159
- Trotineti 83
- Vozila na akumulator 140
- Vozila na pedale 8
- Zaštita 17
Filtriraj po ceni
Nega i lepota
Trimer Rowenta TN4422
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.190,00 RSD
SKU:
3121040067451
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 3121040067451 |
| Vrsta aparata | Trimer za bradu i brkove |
| Brend | Rowenta |
| Napajanje | Baterija |
| Karakteristike | – Širina noža 2.5 cm – Podešavanje dužine 5 nivoa – Minimalna dužina dlake 3mm – Maksimalna dužina dlake 7mm – Preciznost 1mm |
Trimer Rowenta TN182L
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
6.400,00 RSD
SKU:
3121040086766
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 3121040086766 |
| Vrsta aparata | Trimer za kosu |
| Brend | Rowenta |
| Napajanje | Baterije |
| Karakteristike | – T-oštrice obložene titanijumom – Kompaktan dizajn – Tip baterije: Li-Ion – Vreme rada: 90 minuta |
| Funkcije | – Podešavanje dužine šišanja: 0.4-1, 3, 5 mm – LED indikator baterije |
| Oprema | – 3 x Češalj (1-3-5 mm) – 1 x Četkica za čišćenje – 1 x Ulje – 1 x Punjač |
Trimer Rowenta TN3011
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.949,00 RSD
SKU:
3121040082188
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 3121040082188 |
| Vrsta aparata | Higijenski trimer |
| Brend | Rowenta |
| Napajanje | Baterije |
| Karakteristike | – Zahvaljujući sistemu sečiva koje rotira 360° i genijalnoj Vision tehnologiji, uklanja bezbedno, bezbolno i efikasno čak i najsitnije jedva vidljive dlačice. – Uklanja čak i najsitnije dlačic |
Trimer Rowenta TN152L
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.050,00 RSD
SKU:
3121040087046
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 3121040087046 |
| Vrsta aparata | Trimer za kosu |
| Brend | Rowenta |
| Napajanje | AC/baterije |
| Karakteristike | – Vreme rada 120 min – Mogućnost ponovnog punjenja – Ugrađene baterije – Vreme punjenja 2,5 č – Tehnologija baterije Litijum-jon (Li-Ion) – Veličina preciznog trimera 0,5 mm |
Trimer Remington HC5020
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.999,00 RSD
SKU:
5038061139082
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 3 + 1 godina garancije |
| EAN | 5038061139082 |
| Vrsta aparata | Trimer za kosu |
| Brend | Remington |
| Napajanje | Putem kabla |
| Karakteristike | – Unapređene samooštreće čelične oštrice – Napajanje putem kabla – 5 češljeva, za dužine trimovanja od 3 – 18 mm (3/6/9/12/18 mm) – Četka za vrat – Četkica za čišćenje – Frizerski če |
Trimer Rowenta TN3651
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.690,00 RSD
SKU:
3121040082133
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 3121040082133 |
| Boja | Plava |
| Brend | Rowenta |
| Vrsta aparata | Trimer za bradu, nos i uši |
| Napajanje | Baterije |
| Karakteristike | – Demontažni dodatak za šišanje – Zone: brada i brkovi, uši, nos |
| Funkcije | – Minimalna dužina šišanja: 0.5 mm – Indikator dužine šišanja: češalj – Precizan nož za šišanje brade: 20 mm – Mikro podešavanje sečiva za bradu: 5 mm – Mini dodatak aparata za brijanj |
Trimer Clatronic HSM3441NE
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
1.990,00 RSD
SKU:
4006160635713
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 4006160635713 |
| Vrsta aparata | Trimer za kosu i bradu |
| Brend | Clatronic |
| Napajanje | Baterije |
| Karakteristike | – Glava brijača od nerđajućeg čelika; – Pokretno sečivo; 4 dodatna češlja: 3mm, 6mm, 9mm, 12mm; – Četkica za čišćenje; – Zaštitna kapica za glavu brijača; – Zaštitna kapica za glavu |
Trimer Remington MB3000
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
3.790,00 RSD
SKU:
5038061105698
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine + 1 godina dodatne ukoliko se registruje 28 dana od dana kupovine uređaja putem linka https://rs.remington-europe.com/registracija-proizvoda |
| EAN | 5038061105698 |
| Vrsta aparata | Trimer za bradu i brkove |
| Brend | Remington |
| Napajanje | Radi sa 2 AAA baterije (u kompletu) |
| Karakteristike | – Oštrice se same oštre i imaju Comfort Tips – zaobljene vrhove – Oštrice se skidaju i mogu se prati vodom – Točkić za lako i precizno podešavanje dužine – Češalj promenljive dužine trimo |
Trimer Linea LHC0464C crni
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
1.190,00 RSD
SKU:
8606012215887
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8606012215887 |
| Boja | Crna |
| Brend | Linea |
| Vrsta aparata | Trimer za kosu |
| Napajanje | kabl |
| Karakteristike | Tih i dugovečan motor. Kabl dužine: 1.8 m. |
| Oprema | Četiri dodatka za šišanje (3-6-9-12 mm), četkica za čišćenje, ulje za podmazivanje sečiva. |
Trimer Philips BT3206/14
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
3.199,00 RSD
SKU:
8710103841913
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8710103841913 |
| Vrsta aparata | Trimer za bradu i brkove |
| Brend | Philips |
| Napajanje | Baterije |
| Karakteristike | – Deset podešavanja dužine trimovanja (0.5 – 10 mm). Širina trimovanja: 32 mm. – Oštrice od nerđajućeg čelika. – Delovi perivi pod vodom. – Trajanje baterije: do 45 min. – Punjenje traje d |
Trimer Philips MG3720/15
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
4.050,00 RSD
SKU:
8710103785736
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8710103785736 |
| Vrsta aparata | Trimer za bradu i brkove |
| Brend | Philips |
| Napajanje | Baterija |
Trimer višenamenski Philips MG3710
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
3.560,00 RSD
SKU:
8710103794455
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8710103794455 |
| Vrsta aparata | Trimer za bradu i brkove |
| Brend | Philips |
| Napajanje | Baterija |
Trimer Rowenta TN6000
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
6.190,00 RSD
SKU:
3121040073476
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 3121040073476 |
| Vrsta aparata | Trimer za bradu i brkove |
| Brend | Rowenta |
| Napajanje | Kabl / Baterija |
Trimer Remington NE 3150
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.490,00 RSD
SKU:
4008496651351
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine + 1 godina dodatne ukoliko se registruje 28 dana od dana kupovine uređaja putem linka https://rs.remington-europe.com/registracija-proizvoda |
| EAN | 4008496651351 |
| Vrsta aparata | Higijenski trimer |
| Brend | Remington |
| Napajanje | Na bateriju |
Trimer Remington HC 5035
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
4.160,00 RSD
SKU:
4008496867387
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 3 godine + 1 godina dodatne ukoliko se registruje 28 dana od dana kupovine uređaja putem linka https://rs.remington-europe.com/registracija-proizvoda |
| EAN | 4008496867387 |
| Vrsta aparata | Trimer za kosu |
| Brend | Remington |
| Napajanje | kabl |
Trimer Remington HC5150
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.160,00 RSD
SKU:
4008496652341
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 3 godine |
| EAN | 4008496652341 |
| Vrsta aparata | Trimer za kosu |
| Brend | Remington |
| Napajanje | Baterije i kabl |







