Prikaz 17–32 od 183 rezultataСортирано по популарности
Kategorije proizvoda
- Audio oprema 65
- Besplatna dostava 233
- Dečiji nameštaj 179
- Drvene igračke 618
- Drvene guralice 23
- Edukativne igračke 146
- Garaže 11
- Igra mašte 79
- Igračke za bebe 49
- Interaktivne drvene kocke 32
- Kreativni setovi i table 76
- Kućice za lutke 27
- Kuhinje 58
- Muzičke igračke 59
- Njihalice 3
- Radionice 19
- Vozila 36
- Eko deterdzenti 16
- Gaming 2
- Grejna tela 158
- Igračke 1418
- Akcione figure i roboti 60
- Barbie i lutke 89
- Bebi igračke 106
- Džamperi 19
- Edukativni i kreativni setovi 248
- Igračke vozila 165
- Igre imitacije 130
- Knjige za bebe 11
- Knjige za decu 7
- Konstruktori 55
- Plišane igračke 128
- Puzle i društvene igre 186
- Setovi za igru 89
- Sportske igračke 121
- Igračke za dvorište 129
- Koferi i putne torbe 491
- Dečije torbice 46
- Dečiji koferi 58
- Koferi 218
- Neseseri 133
- Putne torbe 11
- Rančevi za putovanje 25
- Kozmetika za mame 1
- Kućni aparati 804
- Aparati za kafu 29
- Aparati za vodu 31
- Mali kućni aparati 565
- Ovlaživači i odvlaživači vazduha 30
- Paročistači 11
- Prečišćivači 5
- Prečišćivači vazduha 19
- Usisivači 107
- Vinske vitrine 1
- Ljuljaške za bebe 106
- Mega popusti 1220
- Nega i lepota 183
- Epilatori 5
- Fenovi za kosu 52
- Masažeri 5
- Nega kose i brade 55
- Nega lica 3
- Pedikir i manikir 6
- Stajleri i prese 54
- Nova godina 89
- Dekoracija 77
- Jelke 12
- Oprema za bebe 1462
- Auto-sedišta 260
- Bebi alarmi 28
- Dodaci 39
- Gnezda za bebe 25
- Grejači i sterilizatori 19
- Hranilice i pribor za hranjenje 188
- Kolevke za bebe 29
- Kolica za bebe 266
- Nosiljke 47
- Ogradice za bebe 55
- Posteljina i prekrivači 3
- Posteljina i prekrivači 93
- Prenosivi krevetci 111
- Presvlačenje i higijena 227
- Vage za bebe 3
- Vreće za spavanje 42
- Oprema za mame 122
- Oprema za vežbanje 14
- Outdoor oprema 547
- Pet program 69
- Podloge za igru I tepisi 274
- Pokloni za bebe 37
- Police i organizacija doma 450
- Cipelarnici I police za obuću 32
- Daske za peglanje 9
- Kante za smeće 29
- Korpe za veš 16
- Kozmetičke police 3
- Kutije za hleb 40
- Merdevine 43
- Police sa točkićima 33
- Police za kupatilo 11
- Police za odlaganje 115
- Police za vino 7
- Stalci za cveće 7
- Stolovi i radni stolovi 12
- Sušilice za veš 12
- Termosi i termo torbe 81
- Proizvedeno u Srbiji 133
- Školski pribor 298
- Modni rančevi 18
- Pernice 49
- Rančevi 119
- Rančevi za laptop 58
- Rančevi za vrtić 54
- Ventilatori 86
- Vozila za decu 735
- Balans bicikli 80
- Bicikl guralica 64
- Dečiji bicikli 20
- Formule 8
- Guralice 137
- Skejtbord 19
- Tricikli 159
- Trotineti 83
- Vozila na akumulator 140
- Vozila na pedale 8
- Zaštita 17
Filtriraj po ceni
Nega i lepota
ESPERANZA EBN001P EL.EKTRIČNI SUŠAČ LAKA
SKU:
EBN001P
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.499,00 RSD| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 5901299932568 |
| Brend | Esperanza |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ESPERANZA EBN001H EL.ELEKTRIČNI SUŠAČ LAKA
SKU:
EBN001H
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.499,00 RSD| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 5901299956649 |
| Brend | Esperanza |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ADLER AD2119 STAJLER ZA KOSU KONUSNI 13-25MM
SKU:
AD2119
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.250,00 RSD| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 5905575906595 |
| Brend | Adler |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Trimer Rowenta TN6044
SKU:
3121040092873
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
6.800,00 RSD| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 3121040092873 |
| Vrsta aparata | Trimer za bradu i brkove |
| Brend | Rowenta |
| Napajanje | Baterija |
| Karakteristike | – Demontažni dodatak za šišanje – Čišćenje: Ceo trimer može da se pere – Pribor za čišćenje: Ulje + četka – Indikator punjenja: LED – Odlaganje: Case – Wet & Dry upotreba – Boja ut |
Trimer Philips MG5920/15
SKU:
8720689002219
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
6.790,00 RSD| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8720689002219 |
| Vrsta aparata | Trimer za kosu i bradu |
| Brend | Philips |
| Napajanje | Baterije |
| Ostalo | – Vreme rada do 120 minuta, – Punjenje 60 minuta, – Litijum-jonska baterija, – Maksimalna potrošnja energije 5W, – Ergonomska gumena drška |
Trimer Profi Care PC-NE 3050 crni
SKU:
4006160305005
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.999,00 RSD| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 4006160305005 |
| Boja | Crna |
| Brend | Profi Care |
| Vrsta aparata | Higijenski trimer |
| Napajanje | Baterije |
| Dimenzije | 3.2 x 14 x 1.7 cm |
| Karakteristike | – Prekidač za uključivanje/isključivanje – Glava za brijanje od nerđajućeg čelika za lakše čišćenje |
| Oprema | 1 x Četkica za čišćenje |
Trimer Profi Care PC-HSM/R 3051 crni
SKU:
4006160305104
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.390,00 RSD| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 4006160305104 |
| Boja | Crna |
| Brend | Profi Care |
| Vrsta aparata | Trimer za kosu |
Trimer Vox PHC9001B
SKU:
8606033881467
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.490,00 RSD| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8606033881467 |
| Boja | Crna |
| Brend | Vox |
| Vrsta aparata | Trimer za kosu |
| Napajanje | 1200 mAh litijumska baterija |
| Dimenzije | 197 mm x 50 mm x 38 mm |
| Ostalo | – Litijumska baterija kapaciteta 1200 mAh – DC motor – ON/OFF dugme – Fiksno i pokretno sečivo od punog čelika – LED displej – Vreme punjenja 150 minuta – Vreme korišćenja 120 minuta |
| Oprema | – 13 češljeva u boji – Makaze – Ulje – Četkica – Kecelja za šišanje |
Trimer Vox GS860S
SKU:
8606033881436
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.290,00 RSD| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8606033881436 |
| Vrsta aparata | Trimer za bradu, nos i uši |
| Brend | Vox |
| Napajanje | Baterija |
| Dodatne opcije | – T nozić – U nožić – Brijač – Trimer za nos i uši – Trimer za obrve – Češljići za trimovanje – Bočica ulja – Litijumska baterija kapaciteta 600 mAh – ON/OFF dugme – LED displej – Vreme punj |
Trimer Vox HBT102B
SKU:
8606033881238
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.890,00 RSD| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8606033881238 |
| Vrsta aparata | Trimer za bradu, nos i uši |
| Brend | Vox |
| Napajanje | Baterija |
| Dodatne opcije | – Litijumska baterija kapaciteta 600 mAh – 2 brzine – Keramičke oštrice – Vreme punjenja 90 minuta – Vreme korišćenja 90 minuta – Litijumska baterija 350 mAh – ON/OFF dugme – Vreme punjenja 90 mi |
Trimer Vox HRT1682B
SKU:
8606033881276
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.390,00 RSD| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8606033881276 |
| Vrsta aparata | Trimer za bradu, nos i uši |
| Brend | Vox |
| Napajanje | Baterija |
| Dodatne opcije | – Trimer za nos i uši – Trimer za obrve – Brijač – Brijač za facu – Četkica – USB – Litijumska baterija kapaciteta 600 mAh – 2 brzine – Keramičke oštrice – Vreme punjenja 90 minuta – Vreme kori |
Trimer Philips QP2724/31
SKU:
8720689035958
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
6.090,00 RSD| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8720689035958 |
| Vrsta aparata | Trimer za bradu i brkove |
| Brend | Philips |
| Napajanje | Baterije |
| Karakteristike | – Vreme rada: 45 minuta – Automatski napon: 5 V – Punjenje: 8 sati potpunog punjenja |
| Oprema | – 3 x Češalj (1, 3, 5 mm) – 1 x Zamenska oštrica 360 |
Trimer Braun BT3411
SKU:
4210201447757
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
3.990,00 RSD| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 4210201447757 |
| Vrsta aparata | Trimer za bradu i brkove |
| Brend | Braun |
| Napajanje | Baterije |
| Ostalo | – Vreme rada: 50 minuta – Vreme potpunog punjenja baterije: 10 h – Ugrađena NiMH baterija – 40 dužina šišanja – LED indikator baterije – Oprema: – 1 x Češalj 0.5 mm-10 mm – 1 x Češalj |
Trimer Rowenta TN602L
SKU:
3121040087039
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
6.750,00 RSD| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 3121040087039 |
| Vrsta aparata | Trimer za bradu i brkove |
| Brend | Rowenta |
| Napajanje | 100-240 V |
Trimer Rowenta TN524M
SKU:
3121040084342
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
8.790,00 RSD| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 3121040084342 |
| Vrsta aparata | Trimer za kosu |
| Brend | Rowenta |
| Napajanje | 100-240 V |
Trimer Rowenta TN8961
SKU:
3121040082171
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.090,00 RSD| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 3121040082171 |
| Vrsta aparata | Trimer za kosu i bradu |
| Brend | Rowenta |
| Napajanje | 100-240 V |







