Prikaz 1–16 od 183 rezultataСортирано по популарности
U kategoriji Nega i lepota pronaći ćete sve što je potrebno za svakodnevnu brigu o telu i izgledu. Od kvalitetnih fenova za kosu, preko masažera, do proizvoda za negu kose, lica i brade – sve je pažljivo odabrano kako bi zadovoljilo potrebe modernih korisnika. Naša ponuda kombinuje efikasnost, sigurnost i pristupačnost, čineći negu jednostavnom i prijatnom.
Ova kategorija pruža proizvode koji olakšavaju svakodnevnu rutinu i pomažu da vaša nega bude potpuna. Bez obzira da li tražite stilizovanje kose, tretman lica ili masažu, ovde ćete pronaći praktična rešenja koja štede vreme i poboljšavaju rezultate. Kvalitetni aparati i preparati obezbeđuju dugotrajne i vidljive efekte.
Bilo da ste profesionalac ili entuzijasta u nezi i lepoti, kategorija Nega i lepota omogućava da pronađete sve na jednom mestu. Naša selekcija proizvoda prilagođena je različitim tipovima kože i kose, kao i različitim potrebama i stilovima života, čineći vašu negu prijatnim iskustvom.
Kategorije proizvoda
- Audio oprema 65
- Besplatna dostava 233
- Dečiji nameštaj 179
- Drvene igračke 618
- Drvene guralice 23
- Edukativne igračke 146
- Garaže 11
- Igra mašte 79
- Igračke za bebe 49
- Interaktivne drvene kocke 32
- Kreativni setovi i table 76
- Kućice za lutke 27
- Kuhinje 58
- Muzičke igračke 59
- Njihalice 3
- Radionice 19
- Vozila 36
- Eko deterdzenti 16
- Gaming 2
- Grejna tela 158
- Igračke 1418
- Akcione figure i roboti 60
- Barbie i lutke 89
- Bebi igračke 106
- Džamperi 19
- Edukativni i kreativni setovi 248
- Igračke vozila 165
- Igre imitacije 130
- Knjige za bebe 11
- Knjige za decu 7
- Konstruktori 55
- Plišane igračke 128
- Puzle i društvene igre 186
- Setovi za igru 89
- Sportske igračke 121
- Igračke za dvorište 129
- Koferi i putne torbe 491
- Dečije torbice 46
- Dečiji koferi 58
- Koferi 218
- Neseseri 133
- Putne torbe 11
- Rančevi za putovanje 25
- Kozmetika za mame 1
- Kućni aparati 804
- Aparati za kafu 29
- Aparati za vodu 31
- Mali kućni aparati 565
- Ovlaživači i odvlaživači vazduha 30
- Paročistači 11
- Prečišćivači 5
- Prečišćivači vazduha 19
- Usisivači 107
- Vinske vitrine 1
- Ljuljaške za bebe 106
- Mega popusti 1220
- Nega i lepota 183
- Epilatori 5
- Fenovi za kosu 52
- Masažeri 5
- Nega kose i brade 55
- Nega lica 3
- Pedikir i manikir 6
- Stajleri i prese 54
- Nova godina 89
- Dekoracija 77
- Jelke 12
- Oprema za bebe 1462
- Auto-sedišta 260
- Bebi alarmi 28
- Dodaci 39
- Gnezda za bebe 25
- Grejači i sterilizatori 19
- Hranilice i pribor za hranjenje 188
- Kolevke za bebe 29
- Kolica za bebe 266
- Nosiljke 47
- Ogradice za bebe 55
- Posteljina i prekrivači 3
- Posteljina i prekrivači 93
- Prenosivi krevetci 111
- Presvlačenje i higijena 227
- Vage za bebe 3
- Vreće za spavanje 42
- Oprema za mame 122
- Oprema za vežbanje 14
- Outdoor oprema 547
- Pet program 69
- Podloge za igru I tepisi 274
- Pokloni za bebe 37
- Police i organizacija doma 450
- Cipelarnici I police za obuću 32
- Daske za peglanje 9
- Kante za smeće 29
- Korpe za veš 16
- Kozmetičke police 3
- Kutije za hleb 40
- Merdevine 43
- Police sa točkićima 33
- Police za kupatilo 11
- Police za odlaganje 115
- Police za vino 7
- Stalci za cveće 7
- Stolovi i radni stolovi 12
- Sušilice za veš 12
- Termosi i termo torbe 81
- Proizvedeno u Srbiji 133
- Školski pribor 298
- Modni rančevi 18
- Pernice 49
- Rančevi 119
- Rančevi za laptop 58
- Rančevi za vrtić 54
- Ventilatori 86
- Vozila za decu 735
- Balans bicikli 80
- Bicikl guralica 64
- Dečiji bicikli 20
- Formule 8
- Guralice 137
- Skejtbord 19
- Tricikli 159
- Trotineti 83
- Vozila na akumulator 140
- Vozila na pedale 8
- Zaštita 17
Filtriraj po ceni
Nega i lepota
Wahl Extreme Grip – Trimer za bradu
Na stanju
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 5996415036879 |
| Brend | Wahl |
| Akcija | Mega popust |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Mega popusti | Nega i lepota |
Wahl Color Pro Cordless 09649-016 – Bežična mašinica za šišanje sa češljevima u boji
Na stanju
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 043917997056 |
| Brend | Wahl |
| Akcija | Mega popust |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Mega popusti | Nega i lepota |
Wahl Color Pro Cordless Combo 09649-916 – Bežični aparat za šišanje + bežični trimer
Na stanju
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 0043917031507 |
| Brend | Wahl |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Presa za kosu Remington S5901 Coconut Smooth
Nema na stanju
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 3 + 1 godina garancije |
| EAN | 5038061112917 |
| Boja | Roze |
| Brend | Remington |
| Vrsta aparata | Presa za kosu |
| Temperatura | Digitalna kontrola temperature rada – 9 podešavanja do 230 °C |
| Karakteristike | – Poboljšane keramičke grejne ploče sa ulivenim mikro regeneratorima obogaćenim kokosom za celodnevnu zaštitu od nemirnih pramenova – Brzo zagrevanje, spremna za rad za 15 sekundi – Funkcija zak |
Fen Remington D5901 Coconut Smooth
Nema na stanju
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 3 + 1 godina garancije |
| EAN | 5038061112795 |
| Boja | Roze |
| Brend | Remington |
| Snaga | 2200 W |
| Broj brzina | 3 |
| Jonizator | Da |
| Podešavanje temperature | 3 stepena |
| Ostalo | – 2 brzine izduvavanja vazduha – True Cold Shot – Izduvavanje hladnog vazduha – DC motor – Zadnja rešetka se skida i lako čisti – Alka za kačenje – 1 x Koncentrator – 1 x Difuzer |
Jastuk za masazu Beper 40.501
Na stanju
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| EAN | 8051772717971 |
| Brend | Beper |
| Akcija | Mega popust |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Anticelulit masazer 40.500
Na stanju
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 8051772717827 |
| Brend | Beper |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Fen SHD6700VT
Na stanju
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 8590669240678 |
| Brend | SENCOR |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Masinica za sisanje 1661.0465
Na stanju
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 5996415033649 |
| Brend | Wahl |
| Akcija | Mega popust |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Mega popusti | Nega i lepota |
Aparat za ciscenje lica P302VIS003
Na stanju
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 8056420223354 |
| Brend | Beper |
| Akcija | Mega popust |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Mega popusti | Nega i lepota |
Wahl Haircut & Beard Clipper
Na stanju
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 043917963556 |
| Brend | Wahl |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Naif care set za trudnice, balzam i ulje
Na stanju
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | Naif |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Veličina | BEZ VELIČINE |
| Sezona | BASIC |
| Boja | BEZ BOJE |
ESPERANZA EBN010 ELEKTRIČNI SUŠAČ LAKA ZA NOKTE
Na stanju
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 5901299956601 |
| Brend | Esperanza |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ESPERANZA EBN007 ELEKTRIČNI SUŠAČ LAKA ZA NOKTE
Na stanju
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 5901299950326 |
| Brend | Esperanza |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ESPERANZA EBN006 ELEKTRIČNI SUŠAČ LAKA ZA NOKTE
Na stanju
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 5901299950302 |
| Brend | Esperanza |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ESPERANZA EBN005 ELEKTRIČNI SUŠAČ LAKA ZA NOKTE
Nema na stanju
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 5901299950289 |
| Brend | Esperanza |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |







