Prikazano je svih 11 rezultataСортирано по популарности
Paročistači su idealni za dubinsko čišćenje doma bez upotrebe hemikalija, čime se obezbeđuje higijensko i sigurno okruženje za celu porodicu. Savršeni su za podove, kuhinjske površine, prozore i tepihe, uklanjajući prljavštinu i bakterije pomoću pare.
Naša ponuda paročaistača kombinuje snagu, efikasnost i jednostavnu upotrebu, omogućavajući brže i kvalitetnije čišćenje. Bilo da tražite uređaj za kućnu upotrebu ili profesionalne potrebe, ovde ćete pronaći rešenje koje odgovara vašim zahtevima.
Kategorije proizvoda
- Audio oprema 65
- Besplatna dostava 233
- Dečiji nameštaj 179
- Drvene igračke 618
- Drvene guralice 23
- Edukativne igračke 146
- Garaže 11
- Igra mašte 79
- Igračke za bebe 49
- Interaktivne drvene kocke 32
- Kreativni setovi i table 76
- Kućice za lutke 27
- Kuhinje 58
- Muzičke igračke 59
- Njihalice 3
- Radionice 19
- Vozila 36
- Eko deterdzenti 16
- Gaming 2
- Grejna tela 158
- Igračke 1418
- Akcione figure i roboti 60
- Barbie i lutke 89
- Bebi igračke 106
- Džamperi 19
- Edukativni i kreativni setovi 248
- Igračke vozila 165
- Igre imitacije 130
- Knjige za bebe 11
- Knjige za decu 7
- Konstruktori 55
- Plišane igračke 128
- Puzle i društvene igre 186
- Setovi za igru 89
- Sportske igračke 121
- Igračke za dvorište 129
- Koferi i putne torbe 491
- Dečije torbice 46
- Dečiji koferi 58
- Koferi 218
- Neseseri 133
- Putne torbe 11
- Rančevi za putovanje 25
- Kozmetika za mame 1
- Kućni aparati 804
- Aparati za kafu 29
- Aparati za vodu 31
- Mali kućni aparati 565
- Ovlaživači i odvlaživači vazduha 30
- Paročistači 11
- Prečišćivači 5
- Prečišćivači vazduha 19
- Usisivači 107
- Vinske vitrine 1
- Ljuljaške za bebe 106
- Mega popusti 1220
- Nega i lepota 183
- Epilatori 5
- Fenovi za kosu 52
- Masažeri 5
- Nega kose i brade 55
- Nega lica 3
- Pedikir i manikir 6
- Stajleri i prese 54
- Nova godina 89
- Dekoracija 77
- Jelke 12
- Oprema za bebe 1462
- Auto-sedišta 260
- Bebi alarmi 28
- Dodaci 39
- Gnezda za bebe 25
- Grejači i sterilizatori 19
- Hranilice i pribor za hranjenje 188
- Kolevke za bebe 29
- Kolica za bebe 266
- Nosiljke 47
- Ogradice za bebe 55
- Posteljina i prekrivači 93
- Posteljina i prekrivači 3
- Prenosivi krevetci 111
- Presvlačenje i higijena 227
- Vage za bebe 3
- Vreće za spavanje 42
- Oprema za mame 122
- Oprema za vežbanje 14
- Outdoor oprema 547
- Pet program 69
- Podloge za igru I tepisi 274
- Pokloni za bebe 37
- Police i organizacija doma 450
- Cipelarnici I police za obuću 32
- Daske za peglanje 9
- Kante za smeće 29
- Korpe za veš 16
- Kozmetičke police 3
- Kutije za hleb 40
- Merdevine 43
- Police sa točkićima 33
- Police za kupatilo 11
- Police za odlaganje 115
- Police za vino 7
- Stalci za cveće 7
- Stolovi i radni stolovi 12
- Sušilice za veš 12
- Termosi i termo torbe 81
- Proizvedeno u Srbiji 133
- Školski pribor 298
- Modni rančevi 18
- Pernice 49
- Rančevi 119
- Rančevi za laptop 58
- Rančevi za vrtić 54
- Ventilatori 86
- Vozila za decu 735
- Balans bicikli 80
- Bicikl guralica 64
- Dečiji bicikli 20
- Formule 8
- Guralice 137
- Skejtbord 19
- Tricikli 159
- Trotineti 83
- Vozila na akumulator 140
- Vozila na pedale 8
- Zaštita 17
Filtriraj po ceni
Paročistači
CAMRY CR7021 PAROČISTAČ
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.198,00 RSD
SKU:
CR7021
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 5908256835153 |
| Brend | Camry |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Paročistač Karcher SC3 Deluxe Textile Edition
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
34.900,00 RSD
SKU:
4066529129338
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 4066529129338 |
| Snaga | 1900 W |
| Brend | Karcher |
| Pritisak pare | 3.5 bar |
| Zapremina rezervoara | 1 l |
Paročistač Karcher SC1 Multi Up EU
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
14.130,00 RSD
SKU:
4054278999159
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 4054278999159 |
| Snaga | 1300 W |
| Brend | Karcher |
| Pritisak pare | bar |
| Zapremina rezervoara | 0,4 l |
| Karakteristike | – Dužina kabla (m) 5 – Vreme zagrevanja (min) 0,5 |
Paročistać Karcher SC3 Deluxe EU
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
25.390,00 RSD
SKU:
4054278990316
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 4054278990316 |
| Snaga | 1900 W |
| Brend | Karcher |
| Pritisak pare | 3,5 bar |
| Zapremina rezervoara | 1 l |
Paročistać Karcher SC2 Upright
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
15.900,00 RSD
SKU:
4054278990279
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 4054278990279 |
| Snaga | 1600 W |
| Brend | Karcher |
| Karakteristike | – Dužina kabla (m) 5 – Vreme zagrevanja (min) 0,5 – Kapacitet rezervoara (l) 0,4 |
Paročistač Karcher SC 1 EasyFix
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
11.890,00 RSD
SKU:
4054278975733
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 4054278975733 |
| Snaga | 1200 W |
| Brend | Karcher |
| Pritisak pare | max. 3 bar |
| Zapremina rezervoara | 0,2 l |
| Karakteristike | – Dimenzije 31,1 × 12,7 × 18,6 cm – Površinski učinak po punjenju rezervoara (m2) cca. 20 – Dužina kabla (m) 4 – Vreme zagrevanja (min) 3 |
| Oprema | – Osigurač za zaštitu dece – Sigurnosni ventil – Integrisani levak za punjenje – Set za čišćenje podova, EasyFix + produžna cev (2 × 0,5 m) – Pribor, Ručna mlaznica, tačkasta mlaznica, Power |
Paročistač Linea LMOP0571
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.799,00 RSD
SKU:
8606012218499
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8606012218499 |
| Snaga | 1300 W |
| Brend | Linea |
| Zapremina rezervoara | 0,280 l |
| Karakteristike | – 2 u 1 štapni i ručni paročistač – Vreme rada: 15 minuta po punjenju rezervoara za vodu – Odložni start za 20-35 sekundi – Ergonomski dizjan drške za lakše rukovanje – Dužina kabla za napaja |
| Oprema | 1 x Dodatak za tepih 1 x Mlaznica 1 x Mala kružna četka 1 x Velika kružna četka 1 x Duža četka 1 x Strugač 1 x Ugaona mlaznica 1 x Četka za prozore 1 x Merna posuda 2 x Krpa za čišćenje 2 |
Paročistač Gorenje SC1200W
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
11.099,00 RSD
SKU:
3838782466045
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 3838782466045 |
| Snaga | 1200 W |
| Brend | Gorenje |
| Tehnički detalji | Boja: Bela Nivo buke: 70 dB Oprema: Krpa za čišćenje Ostale karakteristike: – Podešavanje snage pare – Indikator rada Masa: 2.5 kg Dimenzije (ŠxVxD): 27.5 x 113 x 15.2 cm |
Paročistač Rowenta RY6555
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
17.300,00 RSD
SKU:
3221614001963
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 3221614001963 |
| Snaga | 1200 W |
| Brend | Rowenta |
| Zapremina rezervoara | 0.6 l l |
ADLER AD7052 PAROČISTAČ ROTIRAJUĆI PODNI I RUČNI SA VIŠE FUNKCIJA
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
12.363,00 RSD
SKU:
AD7052
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 5905575902696 |
| Brend | Adler |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ADLER AD7038 PAROČISTAČ 2000W 44g/min
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
5.831,00 RSD
SKU:
AD7038
| Težina | 0,8 kg |
|---|---|
| EAN | 5903887803588 |
| Brend | Adler |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |







