Prikaz 129–144 od 804 rezultataСортирано по популарности
Kategorije proizvoda
- Audio oprema 65
- Besplatna dostava 233
- Dečiji nameštaj 179
- Drvene igračke 618
- Drvene guralice 23
- Edukativne igračke 146
- Garaže 11
- Igra mašte 79
- Igračke za bebe 49
- Interaktivne drvene kocke 32
- Kreativni setovi i table 76
- Kućice za lutke 27
- Kuhinje 58
- Muzičke igračke 59
- Njihalice 3
- Radionice 19
- Vozila 36
- Eko deterdzenti 16
- Gaming 2
- Grejna tela 158
- Igračke 1418
- Akcione figure i roboti 60
- Barbie i lutke 89
- Bebi igračke 106
- Džamperi 19
- Edukativni i kreativni setovi 248
- Igračke vozila 165
- Igre imitacije 130
- Knjige za bebe 11
- Knjige za decu 7
- Konstruktori 55
- Plišane igračke 128
- Puzle i društvene igre 186
- Setovi za igru 89
- Sportske igračke 121
- Igračke za dvorište 129
- Koferi i putne torbe 491
- Dečije torbice 46
- Dečiji koferi 58
- Koferi 218
- Neseseri 133
- Putne torbe 11
- Rančevi za putovanje 25
- Kozmetika za mame 1
- Kućni aparati 804
- Aparati za kafu 29
- Aparati za vodu 31
- Mali kućni aparati 565
- Ovlaživači i odvlaživači vazduha 30
- Paročistači 11
- Prečišćivači 5
- Prečišćivači vazduha 19
- Usisivači 107
- Vinske vitrine 1
- Ljuljaške za bebe 106
- Mega popusti 1220
- Nega i lepota 183
- Epilatori 5
- Fenovi za kosu 52
- Masažeri 5
- Nega kose i brade 55
- Nega lica 3
- Pedikir i manikir 6
- Stajleri i prese 54
- Nova godina 89
- Dekoracija 77
- Jelke 12
- Oprema za bebe 1462
- Auto-sedišta 260
- Bebi alarmi 28
- Dodaci 39
- Gnezda za bebe 25
- Grejači i sterilizatori 19
- Hranilice i pribor za hranjenje 188
- Kolevke za bebe 29
- Kolica za bebe 266
- Nosiljke 47
- Ogradice za bebe 55
- Posteljina i prekrivači 93
- Posteljina i prekrivači 3
- Prenosivi krevetci 111
- Presvlačenje i higijena 227
- Vage za bebe 3
- Vreće za spavanje 42
- Oprema za mame 122
- Oprema za vežbanje 14
- Outdoor oprema 547
- Pet program 69
- Podloge za igru I tepisi 274
- Pokloni za bebe 37
- Police i organizacija doma 450
- Cipelarnici I police za obuću 32
- Daske za peglanje 9
- Kante za smeće 29
- Korpe za veš 16
- Kozmetičke police 3
- Kutije za hleb 40
- Merdevine 43
- Police sa točkićima 33
- Police za kupatilo 11
- Police za odlaganje 115
- Police za vino 7
- Stalci za cveće 7
- Stolovi i radni stolovi 12
- Sušilice za veš 12
- Termosi i termo torbe 81
- Proizvedeno u Srbiji 133
- Školski pribor 298
- Modni rančevi 18
- Pernice 49
- Rančevi 119
- Rančevi za laptop 58
- Rančevi za vrtić 54
- Ventilatori 86
- Vozila za decu 735
- Balans bicikli 80
- Bicikl guralica 64
- Dečiji bicikli 20
- Formule 8
- Guralice 137
- Skejtbord 19
- Tricikli 159
- Trotineti 83
- Vozila na akumulator 140
- Vozila na pedale 8
- Zaštita 17
Filtriraj po ceni
Kućni aparati
Usisivač Karcher VC3 ERP
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
15.500,00 RSD
SKU:
4054278991726
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 4054278991726 |
| Boja | Bela |
| Brend | Karcher |
| Vrsta aparata | Sa posudom za prašinu |
| Snaga | 700 W |
| Zapremina kese / posude | 0,9 l |
| HEPA filtracija | Da |
| Bežični | Ne |
| Karakteristike | – Radni prečnik (m) 7,5 – Nivo jačine zvuka (dB(A)) 76 – Dimenzije (D x Š x V) (mm) 388 x 269 x 334 – Usisno crevo: 1.5 m, sa savijenom drškom – Teleskopska usisna cev – Preklopna podna papučica |
Usisivač Karcher WD 3 P V-17/4/20
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
16.300,00 RSD
SKU:
4054278656366
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 4054278656366 |
| Boja | Žuta |
| Brend | Karcher |
| Vrsta aparata | Sa posudom za prašinu |
| Snaga | 1000 W |
| Zapremina kese / posude | 17 l |
| Bežični | Ne |
| Karakteristike | – Priključni kabl (m) 4 – Nominalna širina za pribor (mm) 35 |
Usisivač Gorenje VC1801SFABKR
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
10.500,00 RSD
SKU:
3838782737015
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 3838782737015 |
| Boja | Crna |
| Brend | Gorenje |
| Vrsta aparata | Sa posudom za prašinu |
| Snaga | 1800 W |
| Zapremina kese / posude | 3 l |
| Bežični | Ne |
| Karakteristike | – Protok vazduha: 23 l/s – Dužina cevi: 86 cm – Materijal cevi: Metalna cev |
| Oprema | – Priključni kabl – Doseg (kabl + cev): 8 m – Uspravno + horizontalno – Nastavak za odlaganje cevi – Broj točkova: 3 – Gumirani točkov |
Usisivač Bosch BGC21X200
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
19.300,00 RSD
SKU:
4242005284535
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 4242005284535 |
| Boja | Crna |
| Brend | Bosch |
| Vrsta aparata | Sa posudom za prašinu |
| Zapremina kese / posude | 2 l |
| Bežični | Ne |
| Karakteristike | – 10 godina garancije na motor*: konstantna visoka učinkovitost sa Bosh tehnologijom motora proizvedenim u Nemačkoj – Za do 60%*** više usisnog kapaciteta i bolju izvedbu Vašeg aparata preporuču |
| Funkcije | – Jednostavno rukovanje kod skidanja i pražnjenja posude – Mlaznica za tvrde podove specijalno razvijena za dubinsko čišćenje podova sa fugama i pukotinama kao što su pločice i brodski pod – P |
Usisivač Bosch BGC21HYG1
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
21.400,00 RSD
SKU:
4242005284580
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 4242005284580 |
| Boja | Bela |
| Brend | Bosch |
| Vrsta aparata | Sa posudom za prašinu |
| Snaga | 550 W |
| Zapremina kese / posude | 2 l |
| Bežični | Ne |
| Ostalo | – Kompaktna veličina – Težina (bez pribora za usisavanje): 4.711 kg – Jednostavno rukovanje kod skidanja i pražnjenja posude – Elektronska kontrola snage usisavanja pokretnim regulatorom – Ergonom |
| Karakteristike | – Nastavak za tepihe i tvrde površine – preklopljiv nastavak – Radni radijus – 10 m – Namotavanje kabla – automatsko – Sistem za čuvanje tube za usisivanje – da – Sistem za čuvanje tube za usisiva |
Usisivač Gorenje VC2101GALWCY
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
12.499,00 RSD
SKU:
3838782151668
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 3838782151668 |
| Boja | Bela |
| Brend | Gorenje |
| Vrsta aparata | Sa posudom za prašinu |
| Snaga | 2100 W |
| Zapremina kese / posude | 3.3 l |
| HEPA filtracija | Da |
| Bežični | Ne |
Usisivač Gorenje VC2302GALRCY
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
11.699,00 RSD
SKU:
3838782151682
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 3838782151682 |
| Boja | Crvena / Crna |
| Brend | Gorenje |
| Vrsta aparata | Sa posudom za prašinu |
| Snaga | 2300 W |
| Zapremina kese / posude | 3,3 l |
| HEPA filtracija | Da |
| Bežični | Ne |
Usisivač Gorenje VC2303 GAPRACY
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
15.990,00 RSD
SKU:
3838782071966
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 3838782071966 |
| Boja | Crvena |
| Brend | Gorenje |
| Vrsta aparata | Sa posudom za prašinu |
| Snaga | 2300 W |
| Zapremina kese / posude | 3,3 l l |
| HEPA filtracija | Da |
| Bežični | Ne |
Usisivač Gorenje VC1701GACWCY
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
7.990,00 RSD
SKU:
3838782151699
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 3838782151699 |
| Boja | Bela |
| Brend | Gorenje |
| Vrsta aparata | Sa posudom za prašinu |
| Snaga | 1700 W |
| Zapremina kese / posude | 2,2 l |
| HEPA filtracija | Da |
| Bežični | Ne |
Usisivač Vox SL159
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
8.520,00 RSD
SKU:
8606019600884
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8606019600884 |
| Boja | Crvena / Crna |
| Brend | Vox |
| Vrsta aparata | Sa posudom za prašinu |
| Snaga | 800 W |
| Zapremina kese / posude | 2 l |
| HEPA filtracija | Da |
| Bežični | Ne |
Usisivač Gorenje VC1901GACRCY
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
10.530,00 RSD
SKU:
3838782151705
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 3838782151705 |
| Boja | Crvena / Crna |
| Brend | Gorenje |
| Vrsta aparata | Sa posudom za prašinu |
| Snaga | 1900 W |
| Zapremina kese / posude | 2.2 l l |
| HEPA filtracija | Da |
| Bežični | Ne |
Usisivač za pepeo Alfa Plam
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.150,00 RSD
SKU:
5318000019614
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 5318000019614 |
| Boja | Crvena |
| Brend | Alfa Plam |
| Vrsta aparata | Sa posudom za prašinu |
| Snaga | 1200 W |
| Zapremina kese / posude | 20l l |
| HEPA filtracija | Ne |
| Bežični | Ne |
Usisivač Vox SL122
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.120,00 RSD
SKU:
8606033881993
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8606033881993 |
| Boja | Siva |
| Brend | Vox |
| Vrsta aparata | Sa kesom za prašinu |
| Snaga | 1600 W |
| Zapremina kese / posude | 3 l |
| HEPA filtracija | Ne |
| Bežični | Ne |
| Funkcije | – Regulator snage – Petostruki nivo filtracije – Trajni perivi filter |
| Oprema | – 1 x Univerzalna velika četka – 2 x Nastavak |
Usisivač Vox Tornado 2401
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
7.890,00 RSD
SKU:
8606107345239
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8606107345239 |
| Boja | Crna / Zelena |
| Brend | Vox |
| Vrsta aparata | Sa kesom za prašinu |
| Snaga | 2000 W |
| Zapremina kese / posude | 3 l |
| HEPA filtracija | Da |
| Bežični | Ne |
| Karakteristike | – Petostruki sistem filtracije: Višeslojna filtracija sprečava vraćanje sitnih čestica prašine u prostoriju koja se usisava – HEPA filter: visoka efikasnost zadržavanja čestica nečistoće – U |
Usisivač Vox SL306N
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.590,00 RSD
SKU:
8606019600877
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8606019600877 |
| Boja | Bela |
| Brend | Vox |
| Vrsta aparata | Sa kesom za prašinu |
| Snaga | 2400 W |
| Zapremina kese / posude | 4 l |
| HEPA filtracija | Da |
| Bežični | Ne |
| Karakteristike | – Jednostavno pražnjenje i čišćenje posude za prašinu – U slučaju zapušenja, usisivač će se sam ugasiti, čuvajući motor od kvarova – Regulator snage |
Usisivač Vox SL120
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.130,00 RSD
SKU:
8606033881986
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8606033881986 |
| Boja | Siva |
| Brend | Vox |
| Vrsta aparata | Sa kesom za prašinu |
| Snaga | 1600 W |
| Zapremina kese / posude | 3 l |
| HEPA filtracija | Ne |
| Bežični | Ne |







