Prikaz 193–208 od 804 rezultataСортирано по популарности
Kategorije proizvoda
- Audio oprema 65
- Besplatna dostava 233
- Dečiji nameštaj 179
- Drvene igračke 618
- Drvene guralice 23
- Edukativne igračke 146
- Garaže 11
- Igra mašte 79
- Igračke za bebe 49
- Interaktivne drvene kocke 32
- Kreativni setovi i table 76
- Kućice za lutke 27
- Kuhinje 58
- Muzičke igračke 59
- Njihalice 3
- Radionice 19
- Vozila 36
- Eko deterdzenti 16
- Gaming 2
- Grejna tela 158
- Igračke 1418
- Akcione figure i roboti 60
- Barbie i lutke 89
- Bebi igračke 106
- Džamperi 19
- Edukativni i kreativni setovi 248
- Igračke vozila 165
- Igre imitacije 130
- Knjige za bebe 11
- Knjige za decu 7
- Konstruktori 55
- Plišane igračke 128
- Puzle i društvene igre 186
- Setovi za igru 89
- Sportske igračke 121
- Igračke za dvorište 129
- Koferi i putne torbe 491
- Dečije torbice 46
- Dečiji koferi 58
- Koferi 218
- Neseseri 133
- Putne torbe 11
- Rančevi za putovanje 25
- Kozmetika za mame 1
- Kućni aparati 804
- Aparati za kafu 29
- Aparati za vodu 31
- Mali kućni aparati 565
- Ovlaživači i odvlaživači vazduha 30
- Paročistači 11
- Prečišćivači 5
- Prečišćivači vazduha 19
- Usisivači 107
- Vinske vitrine 1
- Ljuljaške za bebe 106
- Mega popusti 1220
- Nega i lepota 183
- Epilatori 5
- Fenovi za kosu 52
- Masažeri 5
- Nega kose i brade 55
- Nega lica 3
- Pedikir i manikir 6
- Stajleri i prese 54
- Nova godina 89
- Dekoracija 77
- Jelke 12
- Oprema za bebe 1462
- Auto-sedišta 260
- Bebi alarmi 28
- Dodaci 39
- Gnezda za bebe 25
- Grejači i sterilizatori 19
- Hranilice i pribor za hranjenje 188
- Kolevke za bebe 29
- Kolica za bebe 266
- Nosiljke 47
- Ogradice za bebe 55
- Posteljina i prekrivači 93
- Posteljina i prekrivači 3
- Prenosivi krevetci 111
- Presvlačenje i higijena 227
- Vage za bebe 3
- Vreće za spavanje 42
- Oprema za mame 122
- Oprema za vežbanje 14
- Outdoor oprema 547
- Pet program 69
- Podloge za igru I tepisi 274
- Pokloni za bebe 37
- Police i organizacija doma 450
- Cipelarnici I police za obuću 32
- Daske za peglanje 9
- Kante za smeće 29
- Korpe za veš 16
- Kozmetičke police 3
- Kutije za hleb 40
- Merdevine 43
- Police sa točkićima 33
- Police za kupatilo 11
- Police za odlaganje 115
- Police za vino 7
- Stalci za cveće 7
- Stolovi i radni stolovi 12
- Sušilice za veš 12
- Termosi i termo torbe 81
- Proizvedeno u Srbiji 133
- Školski pribor 298
- Modni rančevi 18
- Pernice 49
- Rančevi 119
- Rančevi za laptop 58
- Rančevi za vrtić 54
- Ventilatori 86
- Vozila za decu 735
- Balans bicikli 80
- Bicikl guralica 64
- Dečiji bicikli 20
- Formule 8
- Guralice 137
- Skejtbord 19
- Tricikli 159
- Trotineti 83
- Vozila na akumulator 140
- Vozila na pedale 8
- Zaštita 17
Filtriraj po ceni
Kućni aparati
Štapni usisivač Gorenje SVC216110FSIIBKA
SKU:
3838782694882
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
12.490,00 RSD| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 3838782694882 |
| Boja | Crna |
| Brend | Gorenje |
| Vrsta aparata | Štapni |
| Snaga | 132 W |
| Zapremina kese / posude | 0,6 l |
| Bežični | Da |
| Karakteristike | – Bežična upotreba – LED osvetljenje – Način čuvanja Uspravno na točkovima |
Štapni usisivač Karcher VC 4 Cordless MyHome
SKU:
4054278975375
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
20.990,00 RSD| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 4054278975375 |
| Boja | Bela |
| Brend | Karcher |
| Vrsta aparata | Štapni |
| Zapremina kese / posude | 0,65 l |
| Bežični | Da |
| Karakteristike | – Tip baterije Litijum-jonska baterija – Napon (V) 21,6 – Vreme rada po punjenju baterije (min) cca. 30 – Vreme punjenja baterije na standardnom punjaču (min) 345 – Napajanje punjača baterije (V/Hz |
| Oprema | – Baterija: Baterija 21,6 V / 2,5 Ah (1 komad) – Sistem filtera bez kese – Penasti filter – Filter za ulazni vazduh: 1 Kom – Upravljanje snagom: sa dva nivoa performansi – Univerzalna podna papučica |
Štapni usisivač Gorenje SVC216FMLW
SKU:
3838782419638
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
9.800,00 RSD| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 3838782419638 |
| Boja | Bela |
| Brend | Gorenje |
| Vrsta aparata | Štapni |
| Snaga | 135 W |
| Zapremina kese / posude | 0,5 l |
| Bežični | Da |
| Ostalo | Bežična upotreba Broj ćelija baterije: 6 Životni vek baterije: 45 min |
Usisivač štapni Gorenje SVC252GFA
SKU:
3838782071201
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
25.500,00 RSD| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 + 3 godine uz registraciju na sajtu proizvođača |
| EAN | 3838782071201 |
| Boja | Siva |
| Brend | Gorenje |
| Vrsta aparata | Štapni |
| Snaga | 155 W |
| Zapremina kese / posude | 0,5 l |
| HEPA filtracija | Da |
| Bežični | Da |
Usisivač štapni Gorenje SVC216GFW
SKU:
3838782332111
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
13.890,00 RSD| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 + 3 godine uz registraciju na sajtu proizvođača |
| EAN | 3838782332111 |
| Boja | Siva |
| Brend | Gorenje |
| Vrsta aparata | Štapni |
| Snaga | 135 W |
| Zapremina kese / posude | 0,5 l l |
| HEPA filtracija | Da |
| Bežični | Da |
Pegla Philips DST8030/70
SKU:
8720389004568
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
16.590,00 RSD| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8720389004568 |
| Boja | Zelena |
| Brend | Philips |
| Snaga | 3000 W |
| Grejna ploča | SteamGlide Elite |
| Karakteristike | – Dužina kabla za napajanje: 2.5 m |
| Funkcije | – Tehnologija OptimalTEMP – Vertikalno peglanje parom – Turbo para – Funkcija za zaustavljanje kapanja – Rešenje za uklanjanje kamenca – Izuzetno veliki otvor za punjenje |
Pegla Tefal FV2C42
SKU:
3121040092774
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.390,00 RSD| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 3121040092774 |
| Boja | Bela / Zelena |
| Brend | Tefal |
| Snaga | 2000 W |
| Grejna ploča | Keramička |
Pegla Tefal FV2C43
SKU:
3121040092781
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.390,00 RSD| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 3121040092781 |
| Boja | Bela / Siva |
| Brend | Tefal |
| Snaga | 2000 W |
| Dimenzije | Širina: 134 mm Dubina: 306 mm Visina: 178 mm težina: 1.15 kg |
Pegla Rowenta DW8203
SKU:
3121040091043
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
11.800,00 RSD| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 3121040091043 |
| Boja | Zlatna |
| Brend | Rowenta |
| Snaga | 2800 W |
Pegla Rowenta DW6341
SKU:
3121040090312
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.899,00 RSD| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 3121040090312 |
| Boja | Crna |
| Brend | Rowenta |
| Snaga | 2500 W |
Pegla Rowenta DW5326
SKU:
3121040089644
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.899,00 RSD| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 3121040089644 |
| Boja | Zelena |
| Brend | Rowenta |
| Snaga | 2700 W |
Pegla Gorenje SIH3200DB
SKU:
3838782829925
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.390,00 RSD| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 3838782829925 |
| Boja | Plava |
| Brend | Gorenje |
| Snaga | 3200 W |
| Grejna ploča | Keramička |
| Karakteristike | – Izuzetno veliki otvor sa poklopcem – Regulator temperature – Kontrolna sijalica za nizak nivo vode |
| Funkcije | – Sistem protiv kapljanja – Funkcija samočišćenja – Vertikalno ispuštanje pare – Suvo peglanje – Sistem protiv stvaranja vodenog kamenca – 3 nivoa podešavanja pare |
| Oprema | – 1 x Posuda za dolivanje vode |
Pegla Vox DBL2436
SKU:
8606019608262
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.690,00 RSD| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8606019608262 |
| Boja | Crvena |
| Brend | Vox |
| Snaga | 2500 W |
| Grejna ploča | Keramička |
| Karakteristike | – Kapacitet rezervoara za vodu: 350 ml – Sistem protiv kapanja: Onemogućava curenje vode pri nižim temperaturama – Sistem protiv skupljanja kamenca: Omogućava dugotrajnu upotrebu bez čestih čiš |
Pegla Tefal FV5781
SKU:
3121040087848
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
7.999,00 RSD| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 3121040087848 |
| Boja | Zelena |
| Brend | Tefal |
| Snaga | 2800 W |
| Grejna ploča | Durilium Airglade |
| Karakteristike | – Kapacitet rezervoara za vodu: 270ml – Kontinuirana para – Maksimalni udar pare: 260g/min – Funkcija prskanja – Automatsko iskljucivanje – Funkcija pojačanja pare – Funkcija protiv kapanja – ECO na |
Pegla Tefal FV1711
SKU:
3121040065822
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
3.640,00 RSD| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 3121040065822 |
| Boja | Plava |
| Brend | Tefal |
| Snaga | 1800 W |
| Grejna ploča | Keramička |
| Karakteristike | – Kapacitet rezervoara za vodu: 200 ml – Kontinuirana para: 24 g / min – Maksimalni udar pare: 80 g /min – Funkcija prskanja – Funkcija protiv kapanja – Sistem protiv kamenca – Eco podešavanje |
Pegla Linea LPC0643
SKU:
8606012216327
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.499,00 RSD| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8606012216327 |
| Boja | Siva |
| Brend | Linea |
| Snaga | 1600 W |
| Grejna ploča | Keramička |
| Karakteristike | – Kapacitet rezervoara za vodu: 120 ml – Peglanje na paru – Kontinuirani ispust pare do 13 g/min – Udar pare od 0,5 g po udaru – Vertikalni ispust pare – Funkcija samočišćenja – Funkcija prskanja |







