Prikaz 1–16 od 804 rezultataСортирано по популарности
Kućni aparati čine svakodnevni život jednostavnijim i praktičnijim. Bez obzira da li tražite male aparate za brzu pripremu obroka, uređaje za negu doma ili velike aparate koji olakšavaju kućne obaveze, ovde ćete pronaći sve što vam je potrebno za savremeno domaćinstvo.
U ponudi su aparati različitih namena – od usisivača, miksera i blendera, pa sve do mašina za kafu, pegle i grejnih uređaja. Svaki proizvod odlikuje se funkcionalnošću, pouzdanošću i modernim dizajnom koji se lako uklapa u svaki prostor.
Bilo da opremate novi dom ili želite da zamenite postojeće uređaje, kućni aparati iz naše ponude pružiće vam najbolji odnos cene i kvaliteta. Istražite različite kategorije i odaberite modele koji odgovaraju vašem načinu života.
Kategorije proizvoda
- Audio oprema 65
- Besplatna dostava 233
- Dečiji nameštaj 179
- Drvene igračke 618
- Drvene guralice 23
- Edukativne igračke 146
- Garaže 11
- Igra mašte 79
- Igračke za bebe 49
- Interaktivne drvene kocke 32
- Kreativni setovi i table 76
- Kućice za lutke 27
- Kuhinje 58
- Muzičke igračke 59
- Njihalice 3
- Radionice 19
- Vozila 36
- Eko deterdzenti 16
- Gaming 2
- Grejna tela 158
- Igračke 1418
- Akcione figure i roboti 60
- Barbie i lutke 89
- Bebi igračke 106
- Džamperi 19
- Edukativni i kreativni setovi 248
- Igračke vozila 165
- Igre imitacije 130
- Knjige za bebe 11
- Knjige za decu 7
- Konstruktori 55
- Plišane igračke 128
- Puzle i društvene igre 186
- Setovi za igru 89
- Sportske igračke 121
- Igračke za dvorište 129
- Koferi i putne torbe 491
- Dečije torbice 46
- Dečiji koferi 58
- Koferi 218
- Neseseri 133
- Putne torbe 11
- Rančevi za putovanje 25
- Kozmetika za mame 1
- Kućni aparati 804
- Aparati za kafu 29
- Aparati za vodu 31
- Mali kućni aparati 565
- Ovlaživači i odvlaživači vazduha 30
- Paročistači 11
- Prečišćivači 5
- Prečišćivači vazduha 19
- Usisivači 107
- Vinske vitrine 1
- Ljuljaške za bebe 106
- Mega popusti 1220
- Nega i lepota 183
- Epilatori 5
- Fenovi za kosu 52
- Masažeri 5
- Nega kose i brade 55
- Nega lica 3
- Pedikir i manikir 6
- Stajleri i prese 54
- Nova godina 89
- Dekoracija 77
- Jelke 12
- Oprema za bebe 1462
- Auto-sedišta 260
- Bebi alarmi 28
- Dodaci 39
- Gnezda za bebe 25
- Grejači i sterilizatori 19
- Hranilice i pribor za hranjenje 188
- Kolevke za bebe 29
- Kolica za bebe 266
- Nosiljke 47
- Ogradice za bebe 55
- Posteljina i prekrivači 3
- Posteljina i prekrivači 93
- Prenosivi krevetci 111
- Presvlačenje i higijena 227
- Vage za bebe 3
- Vreće za spavanje 42
- Oprema za mame 122
- Oprema za vežbanje 14
- Outdoor oprema 547
- Pet program 69
- Podloge za igru I tepisi 274
- Pokloni za bebe 37
- Police i organizacija doma 450
- Cipelarnici I police za obuću 32
- Daske za peglanje 9
- Kante za smeće 29
- Korpe za veš 16
- Kozmetičke police 3
- Kutije za hleb 40
- Merdevine 43
- Police sa točkićima 33
- Police za kupatilo 11
- Police za odlaganje 115
- Police za vino 7
- Stalci za cveće 7
- Stolovi i radni stolovi 12
- Sušilice za veš 12
- Termosi i termo torbe 81
- Proizvedeno u Srbiji 133
- Školski pribor 298
- Modni rančevi 18
- Pernice 49
- Rančevi 119
- Rančevi za laptop 58
- Rančevi za vrtić 54
- Ventilatori 86
- Vozila za decu 735
- Balans bicikli 80
- Bicikl guralica 64
- Dečiji bicikli 20
- Formule 8
- Guralice 137
- Skejtbord 19
- Tricikli 159
- Trotineti 83
- Vozila na akumulator 140
- Vozila na pedale 8
- Zaštita 17
Filtriraj po ceni
Kućni aparati
ESPERANZA EHP003H11 FILTER
Na stanju
| Težina | 0,2 kg |
|---|---|
| EAN | 5901299955321 |
| Brend | Esperanza |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ARDES M8P03 PREČISTAČ I JONIZATOR VAZDUHA 200M3/H
Na stanju
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| EAN | 8004032113013 |
| Mega popusti | Uredjaji za svež vazduh |
| Brend | Ardes |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Uložak V100-25 Maxfor komplet 3 kom
Na stanju
| Težina | 0,3 kg |
|---|---|
| Brend | aquaphor |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |
| EAN | 4744131013893 |
Prečišćivač vazduha Bosch AIR2000
Na stanju
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Karakteristike | Visina 38.8 cm Neto težina 0.8 kg Nivo zvučnog pritiska 49 dB(A) |
| EAN | 4062321717988 |
| Brend | Robert Bosch |
Odvlaživač Bosch Dry 2000-12l
Na stanju
| Težina | 10,7 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | Bela |
| EAN | 4069143047767 |
| Dimenzije | – 47.6 x 31.4 x 23 cm |
| Brend | Bosch |
| Karakteristike | – 2 brzine ventilatora – Direktno odvođenje kondenzata u rezervoar za vodu od 2,5 l – Jednostavno uklanjanje i pražnjenje rezervoara. |
Blender Nutribullet NB907MASN
Nema na stanju
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8006447003019 |
| Boja | Bež |
| Brend | Nutribullet |
| Snaga | 900 W |
| Zapremina posude | 0.946 l |
| Broj brzina | 1 |
| Karakteristike | – Materijal noževa: Nerđajući čelik – Dimenzije (ŠxVxD): 14 x 37.6 x 14 cm – Obim isporuke: 2 x Poklopac |
Blender Nutribullet NB1206DGCC
Na stanju
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8006447002166 |
| Boja | Siva |
| Brend | Nutribullet |
| Snaga | 1200 W |
| Zapremina posude | 0,9 l |
| Broj brzina | 1 |
| Karakteristike | – Pulsna funkcija – Dužina kabla: 0.75 m – Dimenzije (ŠxVxD): 33 × 29 × 44 cm – Oprema – 1 x Čaša za blendiranje (946 ml) – 1 x Čaša za blendiranje (710 ml) – 2 x Poklopac |
Blender Nutribullet NB907CP
Nema na stanju
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8006447000087 |
| Boja | Zlatna |
| Brend | Nutribullet |
| Snaga | 900 W |
| Zapremina posude | 0,9 l |
| Broj brzina | 1 |
| Karakteristike | – Čaše bez BPA – jake i izdržljive – Snažna oštrica od nerđajućeg čelika dizajnirana za optimalnu ekstrakciju hranjivih sastojaka |
| Funkcije | – Oštrica od nerđajućeg čelika, 6 oštrica – Jednostavnost upotrebe i čišćenja |
| Mega popusti | Mali kucni aparati |
RAF R.2516 APARAT ZA ORAŠČIĆE 1400W
Nema na stanju
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | RAF |
| EAN | 6942368208602 |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ESPERANZA EHP003 PREČISTAČ VAZDUHA
Nema na stanju
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| EAN | 5901299955314 |
| Mega popusti | Uredjaji za svež vazduh |
| Brend | Esperanza |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ESPERANZA EHA006 OVLAŽIVAČ VAZDUHA
Na stanju
| Težina | 0,8 kg |
|---|---|
| EAN | 5901299954638 |
| Brend | Esperanza |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
AKVAFOR DWM -RO 70 S uredaj za pijecu vodu
Na stanju
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | aquaphor |
| Rok isporuke | 2 – 5 radna dana |
| EAN | 4744131013749 |
Usisivač Vox SL917
Nema na stanju
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8606033880798 |
| Boja | Siva |
| Brend | Vox |
| Vrsta aparata | Sa kesom za prašinu |
| Snaga | 2400 W |
| Zapremina kese / posude | 4 l |
| Bežični | Ne |
| Karakteristike | – Automatsko namotavanje kabla – Kontrola brzine – Petoslojni nivo filtracije – Nivo buke: < 80 dB – Dužina kabla: 5 m |
Odvlaživač Bosch Dry 1000-10l
Na stanju
| Težina | 10,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | Bela |
| EAN | 4069143047750 |
| Ostalo | – Odvlaživač uklanja višak vlage iz vazduha, stvarajući zdraviju i prijatniju klimu u zatvorenom prostoru i, zahvaljujući posebnom režimu sušenja veša, omogućava nežno i efikasno sušenj |
| Brend | Robert Bosch |
| Karakteristike | – Kapacitet odvlaživanja: 10 l/24 h – Poluprovidni rezervoar za vodu: 2,5 l – Nivo buke: 34/36 dB – Širina: 314 mm – Dubina: 230 mm – Neto težina: 10,5 kg |
Odvlaživač Bosch Dry 4000-16l
Na stanju
| Težina | 10,1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | Bela |
| EAN | 4069143047774 |
| Ostalo | – Odvlaživač uklanja višak vlage iz vazduha, stvarajući zdraviju i prijatniju klimu u zatvorenom prostoru i, zahvaljujući posebnom režimu sušenja veša, omogućava nežno i efikasno sušenj |
| Brend | Robert Bosch |
| Karakteristike | – Kapacitet odvlaživanja: 16 l/24 h – Poluprovidni rezervoar za vodu: 2,5 l – Nivo buke: 38/40 dB – Suvi filter (2-u-1 filter) HEPA sloj uklanja zagađivače kao što su spore plesni, bakterije/viru |
Kvarcna peć 3x1000W Boss Valjevo
Nema na stanju
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8606109705000 |
| Boja | Braon |
| Brend | Boss Valjevo |
| Vrsta aparata | Grejalice |
| Snaga | 3000 W |
| Broj rebara | 3 grejača |
| Ventilator | Ne |
| Dimenzije | 720x380x220 mm |
| Karakteristike | Napajanje 230V / 50Hz Snaga – Podesivo 1000W / 2000W / 3000W Materijal kućišta – Metal Montaža – Samostojeća, sa točkićima Termostat – Da Ostalo: Tri grejača, tri prekidača – tri nivoa grej |







