Prikaz 1–16 od 30 rezultataСортирано по популарности
Ovlaživači i odvlaživači vazduha pomažu u održavanju optimalne vlažnosti u vašem domu ili kancelariji, čime se povećava komfor i zdravlje svih ukućana. Pravilna vlažnost vazduha smanjuje probleme sa suvom kožom, alergijama i disajnim putevima.
U našoj ponudi nalaze se kvalitetni uređaji različitih kapaciteta, pogodnih za male i velike prostore. Sa modernim dizajnom i efikasnim funkcijama, ovi uređaji olakšavaju regulaciju vlažnosti vazduha i stvaraju prijatno okruženje za svakodnevni život.
Kategorije proizvoda
- Audio oprema 65
- Besplatna dostava 233
- Dečiji nameštaj 179
- Drvene igračke 618
- Drvene guralice 23
- Edukativne igračke 146
- Garaže 11
- Igra mašte 79
- Igračke za bebe 49
- Interaktivne drvene kocke 32
- Kreativni setovi i table 76
- Kućice za lutke 27
- Kuhinje 58
- Muzičke igračke 59
- Njihalice 3
- Radionice 19
- Vozila 36
- Eko deterdzenti 16
- Gaming 2
- Grejna tela 158
- Igračke 1418
- Akcione figure i roboti 60
- Barbie i lutke 89
- Bebi igračke 106
- Džamperi 19
- Edukativni i kreativni setovi 248
- Igračke vozila 165
- Igre imitacije 130
- Knjige za bebe 11
- Knjige za decu 7
- Konstruktori 55
- Plišane igračke 128
- Puzle i društvene igre 186
- Setovi za igru 89
- Sportske igračke 121
- Igračke za dvorište 129
- Koferi i putne torbe 491
- Dečije torbice 46
- Dečiji koferi 58
- Koferi 218
- Neseseri 133
- Putne torbe 11
- Rančevi za putovanje 25
- Kozmetika za mame 1
- Kućni aparati 804
- Aparati za kafu 29
- Aparati za vodu 31
- Mali kućni aparati 565
- Ovlaživači i odvlaživači vazduha 30
- Paročistači 11
- Prečišćivači 5
- Prečišćivači vazduha 19
- Usisivači 107
- Vinske vitrine 1
- Ljuljaške za bebe 106
- Mega popusti 1220
- Nega i lepota 183
- Epilatori 5
- Fenovi za kosu 52
- Masažeri 5
- Nega kose i brade 55
- Nega lica 3
- Pedikir i manikir 6
- Stajleri i prese 54
- Nova godina 89
- Dekoracija 77
- Jelke 12
- Oprema za bebe 1462
- Auto-sedišta 260
- Bebi alarmi 28
- Dodaci 39
- Gnezda za bebe 25
- Grejači i sterilizatori 19
- Hranilice i pribor za hranjenje 188
- Kolevke za bebe 29
- Kolica za bebe 266
- Nosiljke 47
- Ogradice za bebe 55
- Posteljina i prekrivači 3
- Posteljina i prekrivači 93
- Prenosivi krevetci 111
- Presvlačenje i higijena 227
- Vage za bebe 3
- Vreće za spavanje 42
- Oprema za mame 122
- Oprema za vežbanje 14
- Outdoor oprema 547
- Pet program 69
- Podloge za igru I tepisi 274
- Pokloni za bebe 37
- Police i organizacija doma 450
- Cipelarnici I police za obuću 32
- Daske za peglanje 9
- Kante za smeće 29
- Korpe za veš 16
- Kozmetičke police 3
- Kutije za hleb 40
- Merdevine 43
- Police sa točkićima 33
- Police za kupatilo 11
- Police za odlaganje 115
- Police za vino 7
- Stalci za cveće 7
- Stolovi i radni stolovi 12
- Sušilice za veš 12
- Termosi i termo torbe 81
- Proizvedeno u Srbiji 133
- Školski pribor 298
- Modni rančevi 18
- Pernice 49
- Rančevi 119
- Rančevi za laptop 58
- Rančevi za vrtić 54
- Ventilatori 86
- Vozila za decu 735
- Balans bicikli 80
- Bicikl guralica 64
- Dečiji bicikli 20
- Formule 8
- Guralice 137
- Skejtbord 19
- Tricikli 159
- Trotineti 83
- Vozila na akumulator 140
- Vozila na pedale 8
- Zaštita 17
Filtriraj po ceni
Ovlaživači i odvlaživači vazduha
Odvlaživač Bosch Dry 2000-12l
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
20.850,00 RSD
SKU:
4069143047767
| Težina | 10,7 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | Bela |
| EAN | 4069143047767 |
| Dimenzije | – 47.6 x 31.4 x 23 cm |
| Brend | Bosch |
| Karakteristike | – 2 brzine ventilatora – Direktno odvođenje kondenzata u rezervoar za vodu od 2,5 l – Jednostavno uklanjanje i pražnjenje rezervoara. |
ESPERANZA EHA006 OVLAŽIVAČ VAZDUHA
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.332,00 RSD
SKU:
EHA006
| Težina | 0,8 kg |
|---|---|
| EAN | 5901299954638 |
| Brend | Esperanza |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Odvlaživač Bosch Dry 1000-10l
Ocenjeno sa 5.00 od 5
Na stanju
18.690,00 RSD
SKU:
4069143047750
| Težina | 10,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | Bela |
| EAN | 4069143047750 |
| Ostalo | – Odvlaživač uklanja višak vlage iz vazduha, stvarajući zdraviju i prijatniju klimu u zatvorenom prostoru i, zahvaljujući posebnom režimu sušenja veša, omogućava nežno i efikasno sušenj |
| Brend | Robert Bosch |
| Karakteristike | – Kapacitet odvlaživanja: 10 l/24 h – Poluprovidni rezervoar za vodu: 2,5 l – Nivo buke: 34/36 dB – Širina: 314 mm – Dubina: 230 mm – Neto težina: 10,5 kg |
Odvlaživač Bosch Dry 4000-16l
Ocenjeno sa 5.00 od 5
Na stanju
25.500,00 RSD
SKU:
4069143047774
| Težina | 10,1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | Bela |
| EAN | 4069143047774 |
| Ostalo | – Odvlaživač uklanja višak vlage iz vazduha, stvarajući zdraviju i prijatniju klimu u zatvorenom prostoru i, zahvaljujući posebnom režimu sušenja veša, omogućava nežno i efikasno sušenj |
| Brend | Robert Bosch |
| Karakteristike | – Kapacitet odvlaživanja: 16 l/24 h – Poluprovidni rezervoar za vodu: 2,5 l – Nivo buke: 38/40 dB – Suvi filter (2-u-1 filter) HEPA sloj uklanja zagađivače kao što su spore plesni, bakterije/viru |
Alecto Aroma difuzer
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
6.090,00 RSD
SKU:
jb71104073
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | Alecto |
| Pol | UNISEX |
| Veličina | BEZ VELIČINE |
| Boja | Bela |
| Sezona | BASIC |
| Zemlja porekla | Kina |
ADLER AD7972W OVLAŽIVAČ VAZDUHA ULTRAZVUČNI
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
7.890,00 RSD
SKU:
AD7972W
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| EAN | 5905575900449 |
| Mega popusti | Uredjaji za svež vazduh |
| Brend | Adler |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
CAMRY CR7903 ODVLAŽIVAČ VAZDUHA
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
9.450,00 RSD
SKU:
CR7903
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 5908256835054 |
| Mega popusti | Uredjaji za svež vazduh |
| Brend | Camry |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Ovlaživač vazduha Xiaomi Mi Humidifier 2 Lite
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
3.850,00 RSD
SKU:
6934177799785
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 6934177799785 |
| Boja | Bela |
| Brend | Xiaomi |
| Snaga | 23 W |
| Dimenzije | 190 x 202 x 315 mm |
| Karakteristike | – Tihi rad – manje od 38dB |
| Funkcije | – Antibakterijska tehnologija sa jonima srebra – Zaštita od nedostatka vode |
| Tip | Ovlaživač vazduha |
Ovlaživač vazduha Gorenje H50W
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.999,00 RSD
SKU:
3838782471056
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3838782471056 |
| Brend | Gorenje |
Odvlaživač vazduha DeLonghi DEX212SF
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
23.999,00 RSD
SKU:
8004399027664
| Težina | 10,1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Karakteristike | – Dimenzije(VxŠxD)(mm): 508x334x220 – Uklanjanje vlage u normalnom režimu 30°C/80% – 12 – Protoh vazduha (m3/x) 125 – Nivo buke (min-maks) (dB(A)) 40 – Kapacitet rezervoara za vodu (l) 2,1 – Za pr |
| EAN | 8004399027664 |
| Brend | DeLonghi |
NOVEEN UH102 OVLAŽIVAČ VAZDUHA 2,2L
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.163,00 RSD
SKU:
NOUH102
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 5902221620409 |
| Mega popusti | Uredjaji za svež vazduh |
| Brend | Noveen |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
NOVEEN UH101 OVLAŽIVAČ VAZDUHA 2,2L
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.023,00 RSD
SKU:
NOUH101
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 5902221620393 |
| Mega popusti | Uredjaji za svež vazduh |
| Brend | Noveen |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ESPERANZA EHA005 OVLAŽIVAČ VAZDUHA
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.915,00 RSD
SKU:
EHA005
| Težina | 0,8 kg |
|---|---|
| EAN | 5901299954348 |
| Brend | Esperanza |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ESPERANZA EHA004 OVLAŽIVAČ VAZDUHA
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.813,00 RSD
SKU:
EHA004
| Težina | 0,8 kg |
|---|---|
| EAN | 5901299917268 |
| Brend | Esperanza |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ESPERANZA EHA003 OVLAŽIVAČ VAZDUHA
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.696,00 RSD
SKU:
EHA003
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 5901299917251 |
| Mega popusti | Uredjaji za svež vazduh |
| Brend | Esperanza |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
CAMRY CR7973W OVLAŽIVAČ VAZDUHA 5.0L
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
6.764,00 RSD
SKU:
CR7973W
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 5905575900913 |
| Mega popusti | Uredjaji za svež vazduh |
| Brend | Camry |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |







