Prikazano je svih 13 rezultataСортирано по популарности
Ručni usisivači su kompaktni i praktični uređaji za brzo čišćenje manjih površina, idealni za domove, automobile i teže dostupna mesta. Njihova prenosivost i jednostavnost korišćenja čine ih neizostavnim pomoćnikom u svakodnevnom održavanju čistoće.
U našoj ponudi nalaze se različiti modeli ručnih usisivača sa snažnim usisom i dugotrajnom baterijom. Bilo da je potrebno ukloniti mrvice, prašinu ili sitne nečistoće, ovi uređaji olakšavaju čišćenje i štede vreme.
Kategorije proizvoda
- Audio oprema 65
- Besplatna dostava 233
- Dečiji nameštaj 179
- Drvene igračke 618
- Drvene guralice 23
- Edukativne igračke 146
- Garaže 11
- Igra mašte 79
- Igračke za bebe 49
- Interaktivne drvene kocke 32
- Kreativni setovi i table 76
- Kućice za lutke 27
- Kuhinje 58
- Muzičke igračke 59
- Njihalice 3
- Radionice 19
- Vozila 36
- Eko deterdzenti 16
- Gaming 2
- Grejna tela 158
- Igračke 1418
- Akcione figure i roboti 60
- Barbie i lutke 89
- Bebi igračke 106
- Džamperi 19
- Edukativni i kreativni setovi 248
- Igračke vozila 165
- Igre imitacije 130
- Knjige za bebe 11
- Knjige za decu 7
- Konstruktori 55
- Plišane igračke 128
- Puzle i društvene igre 186
- Setovi za igru 89
- Sportske igračke 121
- Igračke za dvorište 129
- Koferi i putne torbe 491
- Dečije torbice 46
- Dečiji koferi 58
- Koferi 218
- Neseseri 133
- Putne torbe 11
- Rančevi za putovanje 25
- Kozmetika za mame 1
- Kućni aparati 804
- Aparati za kafu 29
- Aparati za vodu 31
- Mali kućni aparati 565
- Ovlaživači i odvlaživači vazduha 30
- Paročistači 11
- Prečišćivači 5
- Prečišćivači vazduha 19
- Usisivači 107
- Vinske vitrine 1
- Ljuljaške za bebe 106
- Mega popusti 1220
- Nega i lepota 183
- Epilatori 5
- Fenovi za kosu 52
- Masažeri 5
- Nega kose i brade 55
- Nega lica 3
- Pedikir i manikir 6
- Stajleri i prese 54
- Nova godina 89
- Dekoracija 77
- Jelke 12
- Oprema za bebe 1462
- Auto-sedišta 260
- Bebi alarmi 28
- Dodaci 39
- Gnezda za bebe 25
- Grejači i sterilizatori 19
- Hranilice i pribor za hranjenje 188
- Kolevke za bebe 29
- Kolica za bebe 266
- Nosiljke 47
- Ogradice za bebe 55
- Posteljina i prekrivači 3
- Posteljina i prekrivači 93
- Prenosivi krevetci 111
- Presvlačenje i higijena 227
- Vage za bebe 3
- Vreće za spavanje 42
- Oprema za mame 122
- Oprema za vežbanje 14
- Outdoor oprema 547
- Pet program 69
- Podloge za igru I tepisi 274
- Pokloni za bebe 37
- Police i organizacija doma 450
- Cipelarnici I police za obuću 32
- Daske za peglanje 9
- Kante za smeće 29
- Korpe za veš 16
- Kozmetičke police 3
- Kutije za hleb 40
- Merdevine 43
- Police sa točkićima 33
- Police za kupatilo 11
- Police za odlaganje 115
- Police za vino 7
- Stalci za cveće 7
- Stolovi i radni stolovi 12
- Sušilice za veš 12
- Termosi i termo torbe 81
- Proizvedeno u Srbiji 133
- Školski pribor 298
- Modni rančevi 18
- Pernice 49
- Rančevi 119
- Rančevi za laptop 58
- Rančevi za vrtić 54
- Ventilatori 86
- Vozila za decu 735
- Balans bicikli 80
- Bicikl guralica 64
- Dečiji bicikli 20
- Formule 8
- Guralice 137
- Skejtbord 19
- Tricikli 159
- Trotineti 83
- Vozila na akumulator 140
- Vozila na pedale 8
- Zaštita 17
Filtriraj po ceni
Ručni usisivači
Usisivač Linea LVCP-0621
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.190,00 RSD
SKU:
8606012219618
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8606012219618 |
| Boja | Crna |
| Brend | Linea |
| Vrsta aparata | Ručni |
| Snaga | 50 W |
| Zapremina kese / posude | 0,4 l |
| Bežični | Da |
| Karakteristike | – Akumulatorski – Brzina motora: 36000 rpm – Hepa filter – USB Kabl za punjenje – Kapacitet baterije: 2 x 1800 mAh – Autonomija: do 15 minuta – Vreme punjenja: 4 h |
| Oprema | – 1 x Četka – 1 x Dodatak za uske prostore |
Usisivač Gorenje MVC148FGW
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
6.390,00 RSD
SKU:
3838782695025
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 3838782695025 |
| Boja | Bela |
| Brend | Gorenje |
| Vrsta aparata | Ručni |
| Snaga | 100 W |
| Zapremina kese / posude | 0,5 l |
| Bežični | Da |
| Efikasnost | – Usisna snaga 25 W – Broj ćelija baterije 4 – Protok vazduha (l/s) 13 – Vreme punjenja 5 h – Power of a battery [mAh] 2000 – Run time Up to 15 min on max. speed |
Usisivač Linea LVCP-0620
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.190,00 RSD
SKU:
8606012219595
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8606012219595 |
| Boja | Bela |
| Brend | Linea |
| Vrsta aparata | Ručni |
| Snaga | 50 W |
| Zapremina kese / posude | 0,4 l |
| Bežični | Da |
| Karakteristike | – Kapacitet baterije: 2 x 1800 mAh – Autonomija: do 15 minuta – Vreme punjenja: 4 časa – Oprema: – 1 x Četka – 1 x Dodatak za uske prostore – 1 x Crevo – Funkcije i karakteristike: Akumulato |
Ručni usisivač Karcher CVH 2
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.779,00 RSD
SKU:
4054278989501
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 4054278989501 |
| Boja | Žuta |
| Brend | Karcher |
| Vrsta aparata | Ručni |
| Snaga | 70 W |
| Bežični | Da |
| Karakteristike | – Vreme rada u maks. režimu (min) 10 – Tip baterije Litijum-jonska baterija – Napon baterije (V) 7,2 – Kapacitet baterije (Ah) 2 – Vreme punjenja baterije na standardnom punjaču (h) 4 |
| Oprema | – Punjač baterije: USB punjač 5 V – 8,4 V (1 kom.) – Uski nastavak 2-u-1 – HEPA filter: HEPA-Filter (EN 1822:1998) |
Usisivač Vox SL212
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
3.050,00 RSD
SKU:
8606107345390
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8606107345390 |
| Boja | Zelena |
| Brend | Vox |
| Vrsta aparata | Ručni |
| Snaga | 25 W |
| Bežični | Da |
| Karakteristike | – Tihi rad – Punjive baterije koje su bezbedne po okolinu – Jednostavno pražnjenje i čišćenje posude za prašinu – Suvo i mokro usisavanje |
Usisivač stoni Gorenje MVC72HGA
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.379,00 RSD
SKU:
3838782481208
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 3838782481208 |
| Snaga | 70 W |
| Brend | Gorenje |
| Zapremina kese / posude | 0,1 l |
| HEPA filtracija | Da |
| Bežični | Da |
| Ostalo | Napajanje: 2-ćelijska baterija Indikator napunjenosti baterije Vreme punjenja: 4 h Vreme rada: 24 min Protok vazduha: 8 l/s Nivo buke: 78 dB |
Ručni usisivač Vox SL213
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
3.090,00 RSD
SKU:
8606019601591
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8606019601591 |
| Boja | Bela / Plava |
| Brend | Vox |
| Vrsta aparata | Ručni |
| Snaga | 25 W |
| Bežični | Da |
Ručni usisivač Gorenje MVC72FW
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
6.140,00 RSD
SKU:
3838782040542
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 3838782040542 |
| Boja | Bela |
| Brend | Gorenje |
| Vrsta aparata | Ručni |
| Snaga | 55 W |
| Zapremina kese / posude | 0,4 l |
| Bežični | Da |
Ručni usisivač Clatronic AKS828
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.930,00 RSD
SKU:
4006160810523
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | Plava |
| EAN | 4006160810523 |
| Vrsta aparata | Ručni |
| Brend | Clatronic |
| Snaga | 3,6 W |
| Bežični | Da |
Camry cr7046 ručni usisivač sa punjivom baterijom I 5 dodataka
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
6.890,00 RSD
SKU:
CR7046
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| EAN | 5903887802055 |
| Brend | Camry |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Adler ad7049 ručni usisivač 2 u 1 sa hepa filterom
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.890,00 RSD
SKU:
AD7049
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| EAN | 5903887809924 |
| Brend | Adler |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Adler ad7036 ručni usisivač
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
5.690,00 RSD
SKU:
AD7036
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 5902934831178 |
| Brend | Adler |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Rucni punjivi usisvac P202ASP401
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.190,00 RSD
SKU:
8056420223835
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 8056420223835 |
| Brend | Beper |
| Akcija | Mega popust |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Mega popusti | Mali kucni aparati |







