Prikaz 1–16 od 19 rezultataСортирано по популарности
Drvene radionice pružaju deci priliku da se upoznaju sa alatima i kroz igru razvijaju praktične veštine. Setovi sa čekićima, šrafcigerima i drugim dodacima inspirišu maštovite igre i uče mališane snalažljivosti.
Izrađene od kvalitetnog drveta, radionice su bezbedne i dugotrajne, a istovremeno podstiču kreativnost i motoriku.
Kategorije proizvoda
- Audio oprema 65
- Besplatna dostava 233
- Dečiji nameštaj 179
- Drvene igračke 618
- Drvene guralice 23
- Edukativne igračke 146
- Garaže 11
- Igra mašte 79
- Igračke za bebe 49
- Interaktivne drvene kocke 32
- Kreativni setovi i table 76
- Kućice za lutke 27
- Kuhinje 58
- Muzičke igračke 59
- Njihalice 3
- Radionice 19
- Vozila 36
- Eko deterdzenti 16
- Gaming 2
- Grejna tela 158
- Igračke 1418
- Akcione figure i roboti 60
- Barbie i lutke 89
- Bebi igračke 106
- Džamperi 19
- Edukativni i kreativni setovi 248
- Igračke vozila 165
- Igre imitacije 130
- Knjige za bebe 11
- Knjige za decu 7
- Konstruktori 55
- Plišane igračke 128
- Puzle i društvene igre 186
- Setovi za igru 89
- Sportske igračke 121
- Igračke za dvorište 129
- Koferi i putne torbe 491
- Dečije torbice 46
- Dečiji koferi 58
- Koferi 218
- Neseseri 133
- Putne torbe 11
- Rančevi za putovanje 25
- Kozmetika za mame 1
- Kućni aparati 804
- Aparati za kafu 29
- Aparati za vodu 31
- Mali kućni aparati 565
- Ovlaživači i odvlaživači vazduha 30
- Paročistači 11
- Prečišćivači 5
- Prečišćivači vazduha 19
- Usisivači 107
- Vinske vitrine 1
- Ljuljaške za bebe 106
- Mega popusti 1220
- Nega i lepota 183
- Epilatori 5
- Fenovi za kosu 52
- Masažeri 5
- Nega kose i brade 55
- Nega lica 3
- Pedikir i manikir 6
- Stajleri i prese 54
- Nova godina 89
- Dekoracija 77
- Jelke 12
- Oprema za bebe 1462
- Auto-sedišta 260
- Bebi alarmi 28
- Dodaci 39
- Gnezda za bebe 25
- Grejači i sterilizatori 19
- Hranilice i pribor za hranjenje 188
- Kolevke za bebe 29
- Kolica za bebe 266
- Nosiljke 47
- Ogradice za bebe 55
- Posteljina i prekrivači 3
- Posteljina i prekrivači 93
- Prenosivi krevetci 111
- Presvlačenje i higijena 227
- Vage za bebe 3
- Vreće za spavanje 42
- Oprema za mame 122
- Oprema za vežbanje 14
- Outdoor oprema 547
- Pet program 69
- Podloge za igru I tepisi 274
- Pokloni za bebe 37
- Police i organizacija doma 450
- Cipelarnici I police za obuću 32
- Daske za peglanje 9
- Kante za smeće 29
- Korpe za veš 16
- Kozmetičke police 3
- Kutije za hleb 40
- Merdevine 43
- Police sa točkićima 33
- Police za kupatilo 11
- Police za odlaganje 115
- Police za vino 7
- Stalci za cveće 7
- Stolovi i radni stolovi 12
- Sušilice za veš 12
- Termosi i termo torbe 81
- Proizvedeno u Srbiji 133
- Školski pribor 298
- Modni rančevi 18
- Pernice 49
- Rančevi 119
- Rančevi za laptop 58
- Rančevi za vrtić 54
- Ventilatori 86
- Vozila za decu 735
- Balans bicikli 80
- Bicikl guralica 64
- Dečiji bicikli 20
- Formule 8
- Guralice 137
- Skejtbord 19
- Tricikli 159
- Trotineti 83
- Vozila na akumulator 140
- Vozila na pedale 8
- Zaštita 17
Filtriraj po ceni
Radionice
Drvena radionica za decu, sto sa alatom – ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
TL812003-4409
| Težina | 4,7 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5905817003877 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | ECO TOYS |
| Zemlja porekla | Kina |
Drvena radionica sa alatima, 38 elemenata
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
1178-3612
| Težina | 3,25 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5905817004256 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | ECO TOYS |
| Zemlja porekla | Kina |
Drvena igracka-Alat set
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.999,00 RSD
SKU:
VP-E3080
| Težina | 0,85 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Brend | Hape |
| Uzrast | 0-3, 3+ |
| Pol | UNISEX |
Drvena radionica sa alatom 42 dela Classic World
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
SW10123
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | Classic World |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Materijal | Drvo |
| Dimenzije | 42.7 x 39 x 56 cm |
| Uzrast | 3+ godina |
Viga Mali majstor
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.299,00 RSD
SKU:
p1019784
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 6934510503833 |
| Brend | Viga |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Viga Mali majstor
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
p1019783
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 6934510503826 |
| Brend | Viga |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Uzrast | 3+ godina |
Viga PolarB Set alata
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.549,00 RSD
SKU:
p1022673
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 6971608440083 |
| Brend | Viga |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
BRICKO STO SA ALATOM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
13.900,00 RSD
SKU:
J06477
| Težina | 6,60 kg |
|---|---|
| Brend | JANOD |
| EAN | 3700217364779 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
KUTIJA ZA SORTIRANJE SA KLJUCEVIMA – ESSENTIEL
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.990,00 RSD
SKU:
J05065
| Težina | 0,56 kg |
|---|---|
| Brend | JANOD |
| EAN | 3700217350659 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Drveni set Radni sto Classic World
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
SW12308
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | Classic World |
| EAN | 6927049001840 |
| Mega popusti | Igračke |
| Uzrast | 3g+ |
| Boja | Bež, Narandžasta |
| Materijal | Drvo |
| Namena | Edukacija, Interesovanje za konstruisanje, Koordinacija oko-ruka, Razvoj fine motorike, Razvoj koncentracije, Razvoj logičkog razmišljanja |
| Pol | Muški, Univerzalno |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Drveni set Moderni stolar Classic World
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
SW12292
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | Classic World |
| EAN | 6927049021787 |
| Uzrast | 3g+ |
| Boja | Bež, Žuta |
| Materijal | Drvo |
| Namena | Edukacija, Koordinacija oko-ruka, Razvoj fine motorike, Razvoj koncentracije, Razvoj kreativnosti, Razvoj logičkog razmišljanja |
| Pol | Muški, Univerzalno |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Mega popusti | Igračke |
Drveni Mini radni sto Classic World
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
SW12253
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | Classic World |
| EAN | 6927049055683 |
| Uzrast | 3g+ |
| Boja | Bež, Plava |
| Materijal | Drvo |
| Namena | Edukacija, Koordinacija oko-ruka, Razvoj fine motorike, Razvoj kreativnosti |
| Pol | Univerzalno |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Mega popusti | Igračke |
Kutija sa alatom Classic World
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
SW10124
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | Classic World |
| EAN | 6927049021770 |
| Uzrast | 3g+ |
| Boja | Žuta |
| Materijal | Drvo |
| Namena | Edukacija, Interesovanje za konstruisanje, Koordinacija oko-ruka, Razvoj fine motorike, Razvoj kreativnosti, Razvoj logičkog razmišljanja, Razvoj preciznosti pokreta |
| Pol | Univerzalno |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Drveni alat za igru 52 elemenata 1182n
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
1182N
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 6942397311823 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 28x16x18 cm, |
Drvena radionica za decu sto za alat
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.390,00 RSD
SKU:
W03D076E
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769977222 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 31×8,5×56 cm; Dimenzije proizvoda: 66cm x 45cm x 25cm |







