Prikaz 1–16 od 58 rezultataСортирано по популарности
Drvene kuhinje omogućavaju deci da se kroz igru užive u uloge odraslih i razvijaju maštovite scenarije. Ovi setovi uključuju ringle, sudopere, rernu i pribor, pa pružaju realističan doživljaj kuvanja.
Kuhinje su izrađene od kvalitetnog drveta i prilagođene deci, pa su sigurne, funkcionalne i odličan način da mališani razvijaju kreativnost i socijalne veštine kroz igru.
Kategorije proizvoda
- Audio oprema 65
- Besplatna dostava 233
- Dečiji nameštaj 179
- Drvene igračke 618
- Drvene guralice 23
- Edukativne igračke 146
- Garaže 11
- Igra mašte 79
- Igračke za bebe 49
- Interaktivne drvene kocke 32
- Kreativni setovi i table 76
- Kućice za lutke 27
- Kuhinje 58
- Muzičke igračke 59
- Njihalice 3
- Radionice 19
- Vozila 36
- Eko deterdzenti 16
- Gaming 2
- Grejna tela 158
- Igračke 1418
- Akcione figure i roboti 60
- Barbie i lutke 89
- Bebi igračke 106
- Džamperi 19
- Edukativni i kreativni setovi 248
- Igračke vozila 165
- Igre imitacije 130
- Knjige za bebe 11
- Knjige za decu 7
- Konstruktori 55
- Plišane igračke 128
- Puzle i društvene igre 186
- Setovi za igru 89
- Sportske igračke 121
- Igračke za dvorište 129
- Koferi i putne torbe 491
- Dečije torbice 46
- Dečiji koferi 58
- Koferi 218
- Neseseri 133
- Putne torbe 11
- Rančevi za putovanje 25
- Kozmetika za mame 1
- Kućni aparati 804
- Aparati za kafu 29
- Aparati za vodu 31
- Mali kućni aparati 565
- Ovlaživači i odvlaživači vazduha 30
- Paročistači 11
- Prečišćivači 5
- Prečišćivači vazduha 19
- Usisivači 107
- Vinske vitrine 1
- Ljuljaške za bebe 106
- Mega popusti 1220
- Nega i lepota 183
- Epilatori 5
- Fenovi za kosu 52
- Masažeri 5
- Nega kose i brade 55
- Nega lica 3
- Pedikir i manikir 6
- Stajleri i prese 54
- Nova godina 89
- Dekoracija 77
- Jelke 12
- Oprema za bebe 1462
- Auto-sedišta 260
- Bebi alarmi 28
- Dodaci 39
- Gnezda za bebe 25
- Grejači i sterilizatori 19
- Hranilice i pribor za hranjenje 188
- Kolevke za bebe 29
- Kolica za bebe 266
- Nosiljke 47
- Ogradice za bebe 55
- Posteljina i prekrivači 93
- Posteljina i prekrivači 3
- Prenosivi krevetci 111
- Presvlačenje i higijena 227
- Vage za bebe 3
- Vreće za spavanje 42
- Oprema za mame 122
- Oprema za vežbanje 14
- Outdoor oprema 547
- Pet program 69
- Podloge za igru I tepisi 274
- Pokloni za bebe 37
- Police i organizacija doma 450
- Cipelarnici I police za obuću 32
- Daske za peglanje 9
- Kante za smeće 29
- Korpe za veš 16
- Kozmetičke police 3
- Kutije za hleb 40
- Merdevine 43
- Police sa točkićima 33
- Police za kupatilo 11
- Police za odlaganje 115
- Police za vino 7
- Stalci za cveće 7
- Stolovi i radni stolovi 12
- Sušilice za veš 12
- Termosi i termo torbe 81
- Proizvedeno u Srbiji 133
- Školski pribor 298
- Modni rančevi 18
- Pernice 49
- Rančevi 119
- Rančevi za laptop 58
- Rančevi za vrtić 54
- Ventilatori 86
- Vozila za decu 735
- Balans bicikli 80
- Bicikl guralica 64
- Dečiji bicikli 20
- Formule 8
- Guralice 137
- Skejtbord 19
- Tricikli 159
- Trotineti 83
- Vozila na akumulator 140
- Vozila na pedale 8
- Zaštita 17
Filtriraj po ceni
Kuhinje
VELIKI SPORET CANDY CHIC
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
15.890,00 RSD
SKU:
J06554
| Težina | 8,90 kg |
|---|---|
| Brend | JANOD |
| EAN | 3700217365547 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
SHINY GRANDMA MALA DRVENA KUHINJA SA DODACIMA
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
8.500,00 RSD
SKU:
J06640
| Težina | 4,20 kg |
|---|---|
| Brend | JANOD |
| EAN | 3700217366407 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
VELIKI SPORET SRECAN DAN
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
15.890,00 RSD
SKU:
J06564
| Težina | 8,80 kg |
|---|---|
| Brend | JANOD |
| EAN | 3700217365646 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Drvena kuhinja za dvorište Classic World
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
SW12305
| Težina | 7 kg |
|---|---|
| Brend | Classic World |
| EAN | 6927049056192 |
| Mega popusti | Igračke |
| Uzrast | 3g+ |
| Boja | Bež |
| Materijal | Drvo |
| Namena | Edukacija, Koordinacija oko-ruka, Razvoj fine motorike, Razvoj kreativnosti, Razvoj socijalnih veština – interakcije |
| Pol | Univerzalno |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Drvena Pica pećnica Classic World
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
SW12255
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | Classic World |
| EAN | 6927049055904 |
| Uzrast | 3g+ |
| Boja | Bež, Roze |
| Materijal | Drvo |
| Namena | Edukacija, Koordinacija oko-ruka, Razvoj fine motorike |
| Pol | Univerzalno |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Mega popusti | Igračke |
Pino Set za čaj
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
1.590,00 RSD
SKU:
pt-5988
| Težina | 0,8 kg |
|---|---|
| EAN | 8606009255988 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Vrsta pakovanja | kolor kutija |
| Dimenzije pakovanja | 30 x 18 x 6,5 cm |
| Uzrast | 3+ |
| Brend | Pino toys |
KINDER HOME Dečija drvena kuhinja za igru sa dodacima roze
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.790,00 RSD
SKU:
V10C404I
| Težina | 11 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793984 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Spoljna drvena kuhinja sa dodacima za igru u pesku i blatu 05 – ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
TL814005-4408
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5905817003846 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | ECO TOYS |
| Zemlja porekla | Kina |
Spoljna drvena kuhinja sa dodacima za igru u pesku i blatu 04 – ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
TL814004-4407
| Težina | 7,4 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5905817003853 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | ECO TOYS |
| Zemlja porekla | Kina |
Dečija kuhinja – Rerna, mašina za pranje veša, mikrotalasna i 12 dodataka – ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
TL103013-4405
| Težina | 9,4 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5905817007349 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | ECO TOYS |
| Zemlja porekla | Kina |
DRVENA KUHINJA multimedia burners for children
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
PLK534-3892
| Težina | 8 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903089066170 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | ECO TOYS |
| Zemlja porekla | Kina |
Drvena kuhinja za decu sa zvukovima, led svetlom,rernom,mašinom i kuhinjskim priborom
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
TL403005-3600
| Težina | 12,35 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5905817003839 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | ECO TOYS |
| Zemlja porekla | Kina |
Dečija kuhinja pink sa 2 dodataka,rernom,slavinom i sudoperom ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
HM232570-3268
| Težina | 5,4 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5905817003907 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | ECO TOYS |
| Zemlja porekla | Kina |
Drvena kuhinja za decu ZVUK i LED diode LARGE sa ormarićima i 7 doadataka ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
7275-3225
| Težina | 17,8 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5905817003396 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | ECO TOYS |
| Zemlja porekla | Kina |
Velika drvena kuhinja za decu white and gold
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
7267-3181
| Težina | 17 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769974832 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | ECO TOYS |
| Zemlja porekla | Kina |







