Prikazano je svih 11 rezultataСортирано по популарности
Drvene garaže za automobile omiljena su igračka mališana koji vole vozila i maštovite igre. Deca mogu da parkiraju autiće, organizuju trke i kreiraju svoje male svetove punih uzbuđenja.
Izrađene od čvrstog drveta, garaže su dugotrajne i bezbedne za svakodnevnu igru, a dolaze u različitim veličinama i modelima koji inspirišu maštu.
Kategorije proizvoda
- Audio oprema 65
- Besplatna dostava 233
- Dečiji nameštaj 179
- Drvene igračke 618
- Drvene guralice 23
- Edukativne igračke 146
- Garaže 11
- Igra mašte 79
- Igračke za bebe 49
- Interaktivne drvene kocke 32
- Kreativni setovi i table 76
- Kućice za lutke 27
- Kuhinje 58
- Muzičke igračke 59
- Njihalice 3
- Radionice 19
- Vozila 36
- Eko deterdzenti 16
- Gaming 2
- Grejna tela 158
- Igračke 1418
- Akcione figure i roboti 60
- Barbie i lutke 89
- Bebi igračke 106
- Džamperi 19
- Edukativni i kreativni setovi 248
- Igračke vozila 165
- Igre imitacije 130
- Knjige za bebe 11
- Knjige za decu 7
- Konstruktori 55
- Plišane igračke 128
- Puzle i društvene igre 186
- Setovi za igru 89
- Sportske igračke 121
- Igračke za dvorište 129
- Koferi i putne torbe 491
- Dečije torbice 46
- Dečiji koferi 58
- Koferi 218
- Neseseri 133
- Putne torbe 11
- Rančevi za putovanje 25
- Kozmetika za mame 1
- Kućni aparati 804
- Aparati za kafu 29
- Aparati za vodu 31
- Mali kućni aparati 565
- Ovlaživači i odvlaživači vazduha 30
- Paročistači 11
- Prečišćivači 5
- Prečišćivači vazduha 19
- Usisivači 107
- Vinske vitrine 1
- Ljuljaške za bebe 106
- Mega popusti 1220
- Nega i lepota 183
- Epilatori 5
- Fenovi za kosu 52
- Masažeri 5
- Nega kose i brade 55
- Nega lica 3
- Pedikir i manikir 6
- Stajleri i prese 54
- Nova godina 89
- Dekoracija 77
- Jelke 12
- Oprema za bebe 1462
- Auto-sedišta 260
- Bebi alarmi 28
- Dodaci 39
- Gnezda za bebe 25
- Grejači i sterilizatori 19
- Hranilice i pribor za hranjenje 188
- Kolevke za bebe 29
- Kolica za bebe 266
- Nosiljke 47
- Ogradice za bebe 55
- Posteljina i prekrivači 3
- Posteljina i prekrivači 93
- Prenosivi krevetci 111
- Presvlačenje i higijena 227
- Vage za bebe 3
- Vreće za spavanje 42
- Oprema za mame 122
- Oprema za vežbanje 14
- Outdoor oprema 547
- Pet program 69
- Podloge za igru I tepisi 274
- Pokloni za bebe 37
- Police i organizacija doma 450
- Cipelarnici I police za obuću 32
- Daske za peglanje 9
- Kante za smeće 29
- Korpe za veš 16
- Kozmetičke police 3
- Kutije za hleb 40
- Merdevine 43
- Police sa točkićima 33
- Police za kupatilo 11
- Police za odlaganje 115
- Police za vino 7
- Stalci za cveće 7
- Stolovi i radni stolovi 12
- Sušilice za veš 12
- Termosi i termo torbe 81
- Proizvedeno u Srbiji 133
- Školski pribor 298
- Modni rančevi 18
- Pernice 49
- Rančevi 119
- Rančevi za laptop 58
- Rančevi za vrtić 54
- Ventilatori 86
- Vozila za decu 735
- Balans bicikli 80
- Bicikl guralica 64
- Dečiji bicikli 20
- Formule 8
- Guralice 137
- Skejtbord 19
- Tricikli 159
- Trotineti 83
- Vozila na akumulator 140
- Vozila na pedale 8
- Zaštita 17
Filtriraj po ceni
Garaže
Drvena Garaža Vintage Classic World
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.629,00 RSD
SKU:
SW12290
| Težina | 7 kg |
|---|---|
| Brend | Classic World |
| EAN | 6927049056147 |
| Uzrast | 3g+ |
| Boja | Bež, Crvena, Plava |
| Materijal | Drvo |
| Namena | Edukacija, Koordinacija oko-ruka, Razvoj fine motorike, Razvoj koncentracije, Razvoj socijalnih veština – interakcije |
| Pol | Univerzalno |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Velika drvena garaža sa parkingom I liftom + automobili Eco Toys
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
6.990,00 RSD
SKU:
W04B047B
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769977208 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 31×13,3×44 cm |
Drveni set Policijska stanica Classic World
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
SW12432
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | Classic World |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Materijal | Drvo |
| Dimenzije | 25.8*18.1*23.2 cm |
Drveni set Vatrogasna stanica Classic World
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
SW12431
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | Classic World |
| Materijal | Drvo |
| Dimenzije | 26*18.6*24.5cm |
| Rok isporuka | 2 – 4 radna dana |
Viga Drvena garaža sa benzinskom pumpom
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
13.299,00 RSD
SKU:
p1032727
| EAN | 6971608445095 |
|---|---|
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
| Brend | Viga |
| Pol | Za dečake |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Uzrast | 3+ godina |
DRVENA GARAŽA, VELIKI PARKING SA LIFTOM + AUTOMOBILI
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
HM013290-3291
| Težina | 3,3 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5903089067498 |
VATROGASNA STANICA
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.800,00 RSD
SKU:
J04639
| Težina | 2,20 kg |
|---|---|
| Brend | JANOD |
| EAN | 3700217346393 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Drveni set Zelena garaža Classic World
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.629,00 RSD
SKU:
SW12274
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | Classic World |
| EAN | 6927049056154 |
| Uzrast | 3g+ |
| Boja | Bež, Plava |
| Materijal | Drvo |
| Namena | Edukacija, Koordinacija oko-ruka, Razvoj fine motorike, Razvoj koncentracije, Razvoj preciznosti pokreta, Razvoj prostorne orjentacije |
| Pol | Muški, Univerzalno |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Velika drvena garaza parking sa liftom I autoperionicom Eco Toys
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
1088
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5905817000265 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | . Dimenzije pakovanja su 46,5x30x15 cm |
Drvena garaža sa stazom I liftom + automobili
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.500,00 RSD
SKU:
1085
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 6942397310857 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzija pakovanja: 46x37x9cm |







