Prikaz 1–16 od 618 rezultataСортирано по популарности
Drvene igračke – bezvremenske igračke za zdravo i kreativno odrastanje dece
Drvene igračke predstavljaju savršen spoj kvaliteta, bezbednosti i edukacije, zbog čega su već generacijama omiljeni izbor roditelja koji žele najbolje za svoju decu. U poređenju sa plastičnim igračkama, drvene igračke su dugotrajnije, prijatnije na dodir i izrađene od prirodnih materijala, što ih čini idealnim izborom za bebe, malu decu i predškolce.
U našoj ponudi pronaći ćete pažljivo odabrane drvene igračke za decu različitog uzrasta, koje podstiču maštu, kreativnost, razvoj motorike i učenje kroz igru.
Širok izbor drvenih igračaka za igru i učenje
Kategorija drvene igračke obuhvata raznovrsne modele prilagođene različitim interesovanjima dece:
- Drvene kućice za lutke – idealne za razvijanje mašte i socijalnih veština
- Drvene kuhinje za decu – jedna od najpopularnijih igračaka za igre uloga
- Drvena vozila – automobili, kamioni, vozovi i setovi sa šinama
- Drvene garaže i parking setovi – savršeni za kombinovanje sa vozilima
- Drvene radionice i alati – podstiču finu motoriku i logičko razmišljanje
- Edukativne drvene igračke – slagalice, umetaljke, abacusi, geometrijski oblici
- Drvene igračke za bebe – bezbedne, prilagođene malim rukama i ranom razvoju
Igre mašte – učenje kroz zabavu
Posebno mesto zauzimaju drvene igre uloga, koje deci omogućavaju da imitiraju svakodnevne situacije i razvijaju komunikacione i društvene veštine. U ponudi su:
- drvena pijaca i prodavnica
- kozmetički sto za decu
- doktorski i veterinarski setovi
- frizerski setovi
- razni tematski setovi za kreativnu igru
Ovakve igračke su odličan izbor za zajedničku igru, ali i za samostalno istraživanje i izražavanje.
Zašto izabrati drvene igračke?
Drvene igračke nisu samo estetski lepe, već imaju i brojne prednosti:
- izrađene su od kvalitetnih i bezbednih materijala
- trajnije su i otpornije na habanje
- podstiču kreativnost i maštovitu igru
- doprinose razvoju motorike i koncentracije
- često imaju edukativni karakter
Zbog svega toga, drvene igračke su odličan izbor kako za svakodnevnu igru, tako i kao poklon za rođendan, krštenje ili posebne prilike.
Drvene igračke – pravi izbor za svako dete
Bez obzira da li tražite drvene igračke za bebe, kreativne setove za predškolce ili kompleksnije igre uloga za stariju decu, u ovoj kategoriji pronaći ćete igračke koje kombinuju zabavu, učenje i kvalitet. Izaberite igračke koje rastu zajedno sa detetom i pružaju sate sigurne i maštovite igre.
Kvalitet, bezbednost i dugotrajna vrednost
Sve drvene igračke u našoj ponudi izrađene su od pažljivo obrađenog drveta, sa zaobljenim ivicama i bojama bez štetnih materija, što ih čini bezbednim za svakodnevnu dečju igru. Posebna pažnja posvećena je kvalitetu izrade, jer drvene igračke treba da izdrže godine korišćenja i često se prenose sa generacije na generaciju. Upravo zbog svoje trajnosti i edukativne vrednosti, drvene igračke predstavljaju pametnu investiciju za roditelje koji žele igračke koje nisu jednokratne. One podstiču dete da se igra sporije, promišljenije i kreativnije, bez preopterećenja zvukovima i ekranima, što ih čini idealnim izborom u savremenom okruženju.
Kategorije proizvoda
- Audio oprema 65
- Besplatna dostava 233
- Dečiji nameštaj 179
- Drvene igračke 618
- Drvene guralice 23
- Edukativne igračke 146
- Garaže 11
- Igra mašte 79
- Igračke za bebe 49
- Interaktivne drvene kocke 32
- Kreativni setovi i table 76
- Kućice za lutke 27
- Kuhinje 58
- Muzičke igračke 59
- Njihalice 3
- Radionice 19
- Vozila 36
- Eko deterdzenti 16
- Gaming 2
- Grejna tela 158
- Igračke 1418
- Akcione figure i roboti 60
- Barbie i lutke 89
- Bebi igračke 106
- Džamperi 19
- Edukativni i kreativni setovi 248
- Igračke vozila 165
- Igre imitacije 130
- Knjige za bebe 11
- Knjige za decu 7
- Konstruktori 55
- Plišane igračke 128
- Puzle i društvene igre 186
- Setovi za igru 89
- Sportske igračke 121
- Igračke za dvorište 129
- Koferi i putne torbe 491
- Dečije torbice 46
- Dečiji koferi 58
- Koferi 218
- Neseseri 133
- Putne torbe 11
- Rančevi za putovanje 25
- Kozmetika za mame 1
- Kućni aparati 804
- Aparati za kafu 29
- Aparati za vodu 31
- Mali kućni aparati 565
- Ovlaživači i odvlaživači vazduha 30
- Paročistači 11
- Prečišćivači 5
- Prečišćivači vazduha 19
- Usisivači 107
- Vinske vitrine 1
- Ljuljaške za bebe 106
- Mega popusti 1220
- Nega i lepota 183
- Epilatori 5
- Fenovi za kosu 52
- Masažeri 5
- Nega kose i brade 55
- Nega lica 3
- Pedikir i manikir 6
- Stajleri i prese 54
- Nova godina 89
- Dekoracija 77
- Jelke 12
- Oprema za bebe 1462
- Auto-sedišta 260
- Bebi alarmi 28
- Dodaci 39
- Gnezda za bebe 25
- Grejači i sterilizatori 19
- Hranilice i pribor za hranjenje 188
- Kolevke za bebe 29
- Kolica za bebe 266
- Nosiljke 47
- Ogradice za bebe 55
- Posteljina i prekrivači 3
- Posteljina i prekrivači 93
- Prenosivi krevetci 111
- Presvlačenje i higijena 227
- Vage za bebe 3
- Vreće za spavanje 42
- Oprema za mame 122
- Oprema za vežbanje 14
- Outdoor oprema 547
- Pet program 69
- Podloge za igru I tepisi 274
- Pokloni za bebe 37
- Police i organizacija doma 450
- Cipelarnici I police za obuću 32
- Daske za peglanje 9
- Kante za smeće 29
- Korpe za veš 16
- Kozmetičke police 3
- Kutije za hleb 40
- Merdevine 43
- Police sa točkićima 33
- Police za kupatilo 11
- Police za odlaganje 115
- Police za vino 7
- Stalci za cveće 7
- Stolovi i radni stolovi 12
- Sušilice za veš 12
- Termosi i termo torbe 81
- Proizvedeno u Srbiji 133
- Školski pribor 298
- Modni rančevi 18
- Pernice 49
- Rančevi 119
- Rančevi za laptop 58
- Rančevi za vrtić 54
- Ventilatori 86
- Vozila za decu 735
- Balans bicikli 80
- Bicikl guralica 64
- Dečiji bicikli 20
- Formule 8
- Guralice 137
- Skejtbord 19
- Tricikli 159
- Trotineti 83
- Vozila na akumulator 140
- Vozila na pedale 8
- Zaštita 17
Filtriraj po ceni
Drvene igračke
Pino Kućica za lutke
Nema na stanju
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 8606009259153 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Vrsta pakovanja | kolor kutija |
| Dimenzije pakovanja | 55 x 34 x 7 cm |
| Uzrast | 3+ |
| Brend | Pino toys |
Drvena Garaža Vintage Classic World
Na stanju
| Težina | 7 kg |
|---|---|
| Brend | Classic World |
| EAN | 6927049056147 |
| Uzrast | 3g+ |
| Boja | Bež, Crvena, Plava |
| Materijal | Drvo |
| Namena | Edukacija, Koordinacija oko-ruka, Razvoj fine motorike, Razvoj koncentracije, Razvoj socijalnih veština – interakcije |
| Pol | Univerzalno |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Muzička igračka Klavir Iris Classic World
Nema na stanju
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | Classic World |
| EAN | 6927049045585 |
| Uzrast | 18m+ |
| Boja | Plava, Roze |
| Materijal | Drvo |
| Namena | Edukacija, Interesovanje za muziku, Koordinacija oko-ruka, Razvoj fine motorike, Razvoj koncentracije, Razvoj kreativnosti, Razvoj preciznosti pokreta, Razvoj socijalnih veština – interakcije |
| Pol | Univerzalno |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Mega popusti | Igračke |
VELIKI SPORET CANDY CHIC
Na stanju
| Težina | 8,90 kg |
|---|---|
| Brend | JANOD |
| EAN | 3700217365547 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Drvena guralica hodalica Šuma Classic World
Nema na stanju
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | Classic World |
| EAN | 6927049015274 |
| Uzrast | 12m+ |
| Boja | Bež, Zelena, Žuta |
| Materijal | Drvo |
| Namena | Edukacija, Koordinacija oko-ruka, Razvoj fine motorike, Razvoj grube motorike |
| Pol | Univerzalno |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Mega popusti | Igračke |
Pino Frula
Na stanju
| Težina | 0,3 kg |
|---|---|
| EAN | 8606009257197 |
| Vrsta pakovanja | kolor kutija |
| Dimenzije pakovanja | 20,2 x 3 x 3 cm |
| Uzrast | 3+ |
| Brend | Pino |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
Kozmetički sto
Na stanju
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 8606009259160 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Vrsta pakovanja | kolor kutija |
| Dimenzije pakovanja | 29,1 x 20,9 x 14,5 cm |
| Uzrast | 3+ |
| Brend | Pino toys |
Mapa sveta
Na stanju
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 8606009255933 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Vrsta pakovanja | kutija |
| Dimenzije pakovanja | 60,5 x 40,5 x 1,5 cm |
| Uzrast | 3+ |
| Brend | Pino toys |
Drveni set za igru Čokoladna torta Classic World
Na stanju
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | Classic World |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Pol | Univerzalno |
| Namena | Edukacija, Koordinacija oko-ruka, Razvoj fine motorike, Razvoj kreativnosti, Razvoj socijalnih veština – interakcije |
| Materijal | Drvo, MDF |
| Boja | Braon |
| Uzrast | 2g+ |
| Mega popusti | Igračke |
Drvena igračka trkački automobil Indianapolis Classic World
Na stanju
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | Classic World |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Pol | Univerzalno |
| Namena | Edukacija, Koordinacija oko-ruka, Razvoj fine motorike, Razvoj kreativnosti, Razvoj prostorne orjentacije |
| Materijal | Drvo |
| Boja | Crna |
| Uzrast | 3g+ |
Drvena igračka trkački automobil Monako Classic World
Na stanju
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | Classic World |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Pol | Univerzalno |
| Namena | Edukacija, Koordinacija oko-ruka, Razvoj fine motorike, Razvoj koncentracije, Razvoj kreativnosti, Razvoj prostorne orjentacije |
| Materijal | Drvo |
| Boja | Crvena |
| Uzrast | 18m+ |
Muzička igračka Frula Classic World
Na stanju
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | Classic World |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Pol | Univerzalno |
| Namena | Edukacija, Interesovanje za muziku, Razvoj fine motorike, Razvoj koncentracije, Razvoj kreativnosti, Razvoj preciznosti pokreta |
| Materijal | Drvo |
| Boja | Crvena, Zelena |
| Uzrast | 3g+ |
Drveni set Vatrogasni kamion Classic World
Na stanju
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | Classic World |
| Mega popusti | Igračke |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Pol | Univerzalno |
| Namena | Edukacija, Koordinacija oko-ruka, Razvoj empatije, Razvoj fine motorike, Razvoj grube motorike, Razvoj socijalnih veština – interakcije |
| Materijal | Drvo |
| Boja | Crvena |
| Uzrast | 12m+ |
Veliki drveni sto za šminkanje za devojčice sa ogledalom, Pink, ECOTOYS
Na stanju
| Težina | 11,9 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5903769978335 |
XXL KUĆICA ZA LUTKE MAYA RESIDENCE
Na stanju
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5903769974887 |







