Prikaz 1–16 od 53 rezultataСортирано по популарности
Dečiji stolovi i stolice idealni su za crtanje, pisanje, igru i učenje. Prilagođene visine i stabilne konstrukcije obezbeđuju udobnost i sigurnost, dok zanimljivi dizajni i boje motivišu decu na kreativne aktivnosti.
Od manjih setova za predškolce do funkcionalnih stolova za školarce, u ponudi su različiti modeli koji će savršeno odgovarati potrebama vašeg deteta. Ovaj nameštaj praktičan je i lako se uklapa u svaku dečiju sobu.
Kategorije proizvoda
- Audio oprema 65
- Besplatna dostava 233
- Dečiji nameštaj 179
- Drvene igračke 618
- Drvene guralice 23
- Edukativne igračke 146
- Garaže 11
- Igra mašte 79
- Igračke za bebe 49
- Interaktivne drvene kocke 32
- Kreativni setovi i table 76
- Kućice za lutke 27
- Kuhinje 58
- Muzičke igračke 59
- Njihalice 3
- Radionice 19
- Vozila 36
- Eko deterdzenti 16
- Gaming 2
- Grejna tela 158
- Igračke 1418
- Akcione figure i roboti 60
- Barbie i lutke 89
- Bebi igračke 106
- Džamperi 19
- Edukativni i kreativni setovi 248
- Igračke vozila 165
- Igre imitacije 130
- Knjige za bebe 11
- Knjige za decu 7
- Konstruktori 55
- Plišane igračke 128
- Puzle i društvene igre 186
- Setovi za igru 89
- Sportske igračke 121
- Igračke za dvorište 129
- Koferi i putne torbe 491
- Dečije torbice 46
- Dečiji koferi 58
- Koferi 218
- Neseseri 133
- Putne torbe 11
- Rančevi za putovanje 25
- Kozmetika za mame 1
- Kućni aparati 804
- Aparati za kafu 29
- Aparati za vodu 31
- Mali kućni aparati 565
- Ovlaživači i odvlaživači vazduha 30
- Paročistači 11
- Prečišćivači 5
- Prečišćivači vazduha 19
- Usisivači 107
- Vinske vitrine 1
- Ljuljaške za bebe 106
- Mega popusti 1220
- Nega i lepota 183
- Epilatori 5
- Fenovi za kosu 52
- Masažeri 5
- Nega kose i brade 55
- Nega lica 3
- Pedikir i manikir 6
- Stajleri i prese 54
- Nova godina 89
- Dekoracija 77
- Jelke 12
- Oprema za bebe 1462
- Auto-sedišta 260
- Bebi alarmi 28
- Dodaci 39
- Gnezda za bebe 25
- Grejači i sterilizatori 19
- Hranilice i pribor za hranjenje 188
- Kolevke za bebe 29
- Kolica za bebe 266
- Nosiljke 47
- Ogradice za bebe 55
- Posteljina i prekrivači 3
- Posteljina i prekrivači 93
- Prenosivi krevetci 111
- Presvlačenje i higijena 227
- Vage za bebe 3
- Vreće za spavanje 42
- Oprema za mame 122
- Oprema za vežbanje 14
- Outdoor oprema 547
- Pet program 69
- Podloge za igru I tepisi 274
- Pokloni za bebe 37
- Police i organizacija doma 450
- Cipelarnici I police za obuću 32
- Daske za peglanje 9
- Kante za smeće 29
- Korpe za veš 16
- Kozmetičke police 3
- Kutije za hleb 40
- Merdevine 43
- Police sa točkićima 33
- Police za kupatilo 11
- Police za odlaganje 115
- Police za vino 7
- Stalci za cveće 7
- Stolovi i radni stolovi 12
- Sušilice za veš 12
- Termosi i termo torbe 81
- Proizvedeno u Srbiji 133
- Školski pribor 298
- Modni rančevi 18
- Pernice 49
- Rančevi 119
- Rančevi za laptop 58
- Rančevi za vrtić 54
- Ventilatori 86
- Vozila za decu 735
- Balans bicikli 80
- Bicikl guralica 64
- Dečiji bicikli 20
- Formule 8
- Guralice 137
- Skejtbord 19
- Tricikli 159
- Trotineti 83
- Vozila na akumulator 140
- Vozila na pedale 8
- Zaštita 17
Filtriraj po ceni
Dečiji stolovi i stolice
KINDER HOME Dečiji sto sa 2 stolice beli
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
TF-6163
| Težina | 9,4 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 730734793366 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drvena stolica Cvetna Classic World
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
SW12283
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | Classic World |
| Mega popusti | Igračke |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Pol | Univerzalno |
| Namena | Edukacija, Razvoj grube motorike, Razvoj prostorne orjentacije |
| Materijal | Drvo |
| Boja | Roze |
| Uzrast | 3g+ |
Drvena stolica Roze Classic World
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.499,00 RSD
SKU:
SW12282
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | Classic World |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Pol | Univerzalno |
| Namena | Edukacija, Razvoj grube motorike, Razvoj prostorne orjentacije |
| Materijal | Drvo |
| Boja | Roze |
| Uzrast | 3g+ |
Drvena stolica Lemon Classic World
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
3.499,00 RSD
SKU:
SW12281
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | Classic World |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Pol | Univerzalno |
| Namena | Edukacija, Razvoj grube motorike, Razvoj prostorne orjentacije |
| Materijal | Drvo |
| Boja | Žuta |
| Uzrast | 3g+ |
Pvc sto 030702
Ocenjeno sa 5.00 od 5
Na stanju
4.300,00 RSD
SKU:
BA30702
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | Dolu |
| Uzrast | 1 – 3 год |
| Pol | Dečaci, Devojčice |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
KINDER HOME Dečija drvena stolica-merdevine sa 2 stepenika šarena
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.990,00 RSD
SKU:
TF-6063
| Težina | 3,6 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793779 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dvostrani dečiji drveni sto sa 2 stolice belo-sivi
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.890,00 RSD
SKU:
TF6265
| Težina | 16,2 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793472 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Veliki drveni toaletni sto za decu sa ogledalom i roze dodacima, ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
12.200,00 RSD
SKU:
W08H188B-4475
| Težina | 10,1 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5905817003983 |
Dečiji set nameštaja Koala – sto + 2 stolice , ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
6163-4474
| Težina | 10,1 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5905817007042 |
Veliki dečiji toaletni sto za devojčice sa trostrukim ogledalom, stolicom i fiokom, ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
W08H094-4473
| Težina | 10,1 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5905817007554 |
Set sto i stolica za decu Polesie
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
6.399,00 RSD
SKU:
SW11975
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | Polisei |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Pol | Univerzalno |
| Namena | Edukacija, Koordinacija oko-ruka, Razvoj fine motorike, Razvoj kreativnosti, Razvoj socijalnih veština – interakcije |
| Materijal | PVC |
| Boja | Crvena, Žuta |
| Uzrast | 3g+ |
Sto za decu sa klupicom i tablom i dodacima Polesie
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
8.899,00 RSD
SKU:
SW11974
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | Polisei |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Pol | Univerzalno |
| Namena | Edukacija, Koordinacija oko-ruka, Razvoj fine motorike, Razvoj kreativnosti, Razvoj socijalnih veština – interakcije |
| Materijal | PVC |
| Boja | Crvena, Plava, Žuta |
| Uzrast | 3g+ |
Drveni Plavi sto Classic World
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
6.899,00 RSD
SKU:
SW12280
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | Classic World |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Pol | Univerzalno |
| Namena | Edukacija, Razvoj fine motorike, Razvoj prostorne orjentacije |
| Materijal | Drvo |
| Boja | Plava |
| Uzrast | 3g+ |
Dečiji set sto i 2 stolice sa tablom za pisanje Pink ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
ZKC-1B-4167
| Težina | 16,8 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5905817006762 |
Dečiji set sto i 2 stolice sa tablom za pisanje Wood ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
ZKC-1C-4166
| Težina | 16,8 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5905817006755 |
Dečiji set sto i 2 stolice sa tablom za pisanje White ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
ZKC-1A-4165
| Težina | 16,8 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5905817006793 |







