Prikaz 1–16 od 65 rezultataСортирано по популарности
Audio oprema je neizostavan deo svakog doma, bilo da uživate u muzici, filmovima ili želite kvalitetan zvuk na poslu. U našoj ponudi pronaći ćete širok izbor uređaja koji će vam obezbediti čist ton i vrhunsko iskustvo slušanja.
Za ljubitelje vinila izdvajamo moderne i retro gramofone, dok su radio aparati i tranzistori savršen izbor za svakodnevno uživanje u muzici i vestima. Ako vam je potrebna kvalitetna projekcija zvuka, pogledajte našu ponudu projektora i dodatne opreme koja upotpunjuje kućni bioskop.
Bilo da opremate dnevnu sobu, kancelariju ili želite praktičan uređaj za putovanja, audio oprema iz naše kolekcije pružiće vam najbolji odnos cene i kvaliteta. Istražite ponudu i pronađite rešenje koje odgovara vašem stilu i potrebama.
Kategorije proizvoda
- Audio oprema 65
- Besplatna dostava 233
- Dečiji nameštaj 179
- Drvene igračke 618
- Drvene guralice 23
- Edukativne igračke 146
- Garaže 11
- Igra mašte 79
- Igračke za bebe 49
- Interaktivne drvene kocke 32
- Kreativni setovi i table 76
- Kućice za lutke 27
- Kuhinje 58
- Muzičke igračke 59
- Njihalice 3
- Radionice 19
- Vozila 36
- Eko deterdzenti 16
- Gaming 2
- Grejna tela 158
- Igračke 1418
- Akcione figure i roboti 60
- Barbie i lutke 89
- Bebi igračke 106
- Džamperi 19
- Edukativni i kreativni setovi 248
- Igračke vozila 165
- Igre imitacije 130
- Knjige za bebe 11
- Knjige za decu 7
- Konstruktori 55
- Plišane igračke 128
- Puzle i društvene igre 186
- Setovi za igru 89
- Sportske igračke 121
- Igračke za dvorište 129
- Koferi i putne torbe 491
- Dečije torbice 46
- Dečiji koferi 58
- Koferi 218
- Neseseri 133
- Putne torbe 11
- Rančevi za putovanje 25
- Kozmetika za mame 1
- Kućni aparati 804
- Aparati za kafu 29
- Aparati za vodu 31
- Mali kućni aparati 565
- Ovlaživači i odvlaživači vazduha 30
- Paročistači 11
- Prečišćivači 5
- Prečišćivači vazduha 19
- Usisivači 107
- Vinske vitrine 1
- Ljuljaške za bebe 106
- Mega popusti 1220
- Nega i lepota 183
- Epilatori 5
- Fenovi za kosu 52
- Masažeri 5
- Nega kose i brade 55
- Nega lica 3
- Pedikir i manikir 6
- Stajleri i prese 54
- Nova godina 89
- Dekoracija 77
- Jelke 12
- Oprema za bebe 1462
- Auto-sedišta 260
- Bebi alarmi 28
- Dodaci 39
- Gnezda za bebe 25
- Grejači i sterilizatori 19
- Hranilice i pribor za hranjenje 188
- Kolevke za bebe 29
- Kolica za bebe 266
- Nosiljke 47
- Ogradice za bebe 55
- Posteljina i prekrivači 3
- Posteljina i prekrivači 93
- Prenosivi krevetci 111
- Presvlačenje i higijena 227
- Vage za bebe 3
- Vreće za spavanje 42
- Oprema za mame 122
- Oprema za vežbanje 14
- Outdoor oprema 547
- Pet program 69
- Podloge za igru I tepisi 274
- Pokloni za bebe 37
- Police i organizacija doma 450
- Cipelarnici I police za obuću 32
- Daske za peglanje 9
- Kante za smeće 29
- Korpe za veš 16
- Kozmetičke police 3
- Kutije za hleb 40
- Merdevine 43
- Police sa točkićima 33
- Police za kupatilo 11
- Police za odlaganje 115
- Police za vino 7
- Stalci za cveće 7
- Stolovi i radni stolovi 12
- Sušilice za veš 12
- Termosi i termo torbe 81
- Proizvedeno u Srbiji 133
- Školski pribor 298
- Modni rančevi 18
- Pernice 49
- Rančevi 119
- Rančevi za laptop 58
- Rančevi za vrtić 54
- Ventilatori 86
- Vozila za decu 735
- Balans bicikli 80
- Bicikl guralica 64
- Dečiji bicikli 20
- Formule 8
- Guralice 137
- Skejtbord 19
- Tricikli 159
- Trotineti 83
- Vozila na akumulator 140
- Vozila na pedale 8
- Zaštita 17
Filtriraj po ceni
Audio oprema
CAMRY CR1188 RETRO RADIO USB BLUETOOTH
Nema na stanju
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 5903887800099 |
| Brend | Camry |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Radio Denver TR-63W beli
Nema na stanju
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 5706751076480 |
| Boja | Bela |
| Brend | Denver |
| Radio tuner | Analogni |
| Karakteristike | – AUX ulaz za povezivanje MP3 plejera – FM teleskopska antena – Ugrađena AM antena – Rotirajuće dugme za podešavanje jačine zvuka i stanica – Maksimalna izlazna snaga: 15W / 1.5W RMS – Ugrađeno |
Radio Denver TR-63LW bež
Nema na stanju
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 5706751076503 |
| Boja | Bež |
| Brend | Denver |
| Radio tuner | Analogni |
| Karakteristike | – AUX ulaz za povezivanje MP3 plejera – FM teleskopska antena – Ugrađena AM antena – Rotirajuće dugme za podešavanje jačine zvuka i stanica – Maksimalna izlazna snaga: 15W / 1.5W RMS – Ugrađeno |
Radio Denver TR-51 sivi
Nema na stanju
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 5706751051852 |
| Boja | Siva |
| Brend | Denver |
| Radio tuner | Analogni |
| Karakteristike | Napajanje je moguće preko kabla ili baterija. (koje nisu uključene) |
Radio Denver TR-51 crni
Nema na stanju
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 5706751051814 |
| Boja | Crna |
| Brend | Denver |
| Radio tuner | Analogni |
| Karakteristike | Napajanje je moguće preko kabla ili baterija. (koje nisu uključene) |
Mikro linija Philips TAM3205M2/12
Nema na stanju
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 4895229151932 |
| Boja | Crna |
| Brend | Philips |
| Dimenzije | – Glavna jedinica (ŠxVxD) 180 x 115,6 x 220,4 mm – Zvučnik (Š x V x D) 150 x 240 x 126,5 mm |
| Audio reprodukcija | MP3, WMA, WAV, FLAC |
| Izlazna snaga | 20 W RAM |
Zvučnik Eden Trolley ED-1033
Na stanju
| Težina | 7 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | Crna |
| EAN | 2024518102313 |
| Snaga | 100 W |
| Brend | Eden |
| Dimenzije | 41 x 36.3 x 88 cm |
| Baterija | 7500 mAh |
| Ostalo | – Wi-Fi: Ne – Domet: do 20 m – FM tjuner: Da – Ulaz za mikrofon: Da – Ulaz za gitaru: Da – CD player: Ne – Kapacitet baterije: 7500 mAh – Ostale karakteristike – EkvilajzerTWSJBL LightMic PriorityLE |
| Mreža | Bluetooth 5.0 |
| Vreme punjena baterije | 2-5 h |
Bluetooth zvučnik Eden trolley ED-1019
Nema na stanju
| Težina | 7 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Snaga | 150 W |
| EAN | 2027112817188 |
| Baterija | Baterija: 12 V/7,5 A |
| Brend | Eden |
| Karakteristike | Drajveri: 10″ + 10″ woofer, 2″ Tweeter Povezivanje: – Bluetooth – 2 x USB – TF port – Aux-in – MIC ulaz – GIT ulaz Plus Fire svetlo FM radio MIC prioritet Funkcija snimanja Funkcija ponavljanja Izbor |
Bluetooth zvučnik Eden trolley ED-822
Nema na stanju
| Težina | 7 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Snaga | 100 W |
| EAN | 2021909010906 |
| Povezivanje | – Bluetooth/USB/SD/AUX 3,5 mm/mikrofonski ulaz/ gitarski ulaz/ MIC Priority |
| Brend | Eden |
| Baterija | 5000mAh |
| Karakteristike | – USB/SD/BT/FM Radio – TWS Multiple konekcija, uparite 2 zvučnika u isto vreme – Bežični mikrofon – Daljinski upravljač – LED ekran, LED osvetljenje više modova – Napajanje: AC 110~240 V, 50/60 |
Bluetooth zvučnik Eden ED-605
Nema na stanju
| Težina | 7 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Snaga | 50 W |
| EAN | 2024101809056 |
| Baterija | 3600 mAh |
| Brend | Eden |
| Karakteristike | Povezivanje: – Aux ulaz – USB – MicroSD – FM Radio – Bluetooth – Ulaz za mikrofon x2 – LED osvetljenje u različitim modovima – BASS/Treble/Echo – Mic Volume kontrola – TWS funkcija Vreme punjenja |
Bluetooth zvučnik Eden trolley ED-1006
Na stanju
| Težina | 7 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Snaga | 100 W |
| EAN | 2021080906905 |
| Povezivanje | – Bluetooth – USB/SD – AUX 3,5 mm – mikrofonski ulaz, gitarski ulaz, MIC Priority, Mega Bass |
| Brend | Eden |
| Baterija | 4500 mAh |
| Karakteristike | – Veličina drajvera 10×2″ woofer, 2″ tweeter – Funkcije: USB/SD/BT/FM Radio – TWS Multiple konekcija, uparite 2 zvučnika u |
Slušalice bluetooth Xwave MTWS009 white
Nema na stanju
| Težina | 0,06 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8605062707243 |
| Karakteristike | – Bluetooth Verzija 5.3 + EDR sa ultra niskom potrošnjom energije – Bluetooth opseg 2.4 Ghz – Radna udaljenost do 10 m – Podrška A2DP1.3/HFP1.6/HSA1.2/AVRCP1.6/D11.3 – Baterija u slušalicama 30 mA |
| Brend | Xwave |
Slušalice Philips TAH1108BK/00
Na stanju
| Težina | 0,05 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 4895229131170 |
| Karakteristike | – Osetljivost: 110dB – Sistem: Stereo – Prečnik zvučnika: 30 mm – Tip magneta: Neodimijum – Frekventni odziv: 20Hz – 20KHz – Impedansa: 32 Ω – Maksimalna ulazna snaga: 30mW – Kontrole: Na slušali |
| Brend | Philips |
XO Power Point Presenter i Miš 2u1 CF26
Na stanju
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | XO |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 6920680860500 |
XO Daljinski prezenter PPT CF27 Beli
Na stanju
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | XO |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 6920680860517 |
HAVIT Nosač Projektora PA304 Crni
Na stanju
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Havit |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 6950676215229 |







