Prikaz 65–80 od 90 rezultataСортирано по популарности
Kategorije proizvoda
- Audio oprema 65
- Besplatna dostava 233
- Dečiji nameštaj 179
- Drvene igračke 618
- Drvene guralice 23
- Edukativne igračke 146
- Garaže 11
- Igra mašte 79
- Igračke za bebe 49
- Interaktivne drvene kocke 32
- Kreativni setovi i table 76
- Kućice za lutke 27
- Kuhinje 58
- Muzičke igračke 59
- Njihalice 3
- Radionice 19
- Vozila 36
- Eko deterdzenti 16
- Gaming 2
- Grejna tela 158
- Igračke 1418
- Akcione figure i roboti 60
- Barbie i lutke 89
- Bebi igračke 106
- Džamperi 19
- Edukativni i kreativni setovi 248
- Igračke vozila 165
- Igre imitacije 130
- Knjige za bebe 11
- Knjige za decu 7
- Konstruktori 55
- Plišane igračke 128
- Puzle i društvene igre 186
- Setovi za igru 89
- Sportske igračke 121
- Igračke za dvorište 129
- Koferi i putne torbe 491
- Dečije torbice 46
- Dečiji koferi 58
- Koferi 218
- Neseseri 133
- Putne torbe 11
- Rančevi za putovanje 25
- Kozmetika za mame 1
- Kućni aparati 804
- Aparati za kafu 29
- Aparati za vodu 31
- Mali kućni aparati 565
- Ovlaživači i odvlaživači vazduha 30
- Paročistači 11
- Prečišćivači 5
- Prečišćivači vazduha 19
- Usisivači 107
- Vinske vitrine 1
- Ljuljaške za bebe 106
- Mega popusti 1220
- Nega i lepota 183
- Epilatori 5
- Fenovi za kosu 52
- Masažeri 5
- Nega kose i brade 55
- Nega lica 3
- Pedikir i manikir 6
- Stajleri i prese 54
- Nova godina 89
- Dekoracija 77
- Jelke 12
- Oprema za bebe 1462
- Auto-sedišta 260
- Bebi alarmi 28
- Dodaci 39
- Gnezda za bebe 25
- Grejači i sterilizatori 19
- Hranilice i pribor za hranjenje 188
- Kolevke za bebe 29
- Kolica za bebe 266
- Nosiljke 47
- Ogradice za bebe 55
- Posteljina i prekrivači 3
- Posteljina i prekrivači 93
- Prenosivi krevetci 111
- Presvlačenje i higijena 227
- Vage za bebe 3
- Vreće za spavanje 42
- Oprema za mame 122
- Oprema za vežbanje 14
- Outdoor oprema 547
- Pet program 69
- Podloge za igru I tepisi 274
- Pokloni za bebe 37
- Police i organizacija doma 450
- Cipelarnici I police za obuću 32
- Daske za peglanje 9
- Kante za smeće 29
- Korpe za veš 16
- Kozmetičke police 3
- Kutije za hleb 40
- Merdevine 43
- Police sa točkićima 33
- Police za kupatilo 11
- Police za odlaganje 115
- Police za vino 7
- Stalci za cveće 7
- Stolovi i radni stolovi 12
- Sušilice za veš 12
- Termosi i termo torbe 81
- Proizvedeno u Srbiji 133
- Školski pribor 298
- Modni rančevi 18
- Pernice 49
- Rančevi 119
- Rančevi za laptop 58
- Rančevi za vrtić 54
- Ventilatori 86
- Vozila za decu 735
- Balans bicikli 80
- Bicikl guralica 64
- Dečiji bicikli 20
- Formule 8
- Guralice 137
- Skejtbord 19
- Tricikli 159
- Trotineti 83
- Vozila na akumulator 140
- Vozila na pedale 8
- Zaštita 17
Filtriraj po ceni
Vox
Grejalica Vox FH28
SKU:
8606033881528
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.799,00 RSD| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8606033881528 |
| Boja | Bela |
| Brend | Vox |
| Vrsta aparata | Grejalice |
| Snaga | 2000 W |
| Širina radijatora | 23 cm |
| Visina radijatora | 23,6 cm |
| Dimenzije | – 236 x 230 x 110 mm |
| Ostalo | – Termostat: Da – Zastita protiv pregrevanja: Da |
Fen Vox HT1035
SKU:
8606033880415
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.600,00 RSD| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8606033880415 |
| Boja | Crna |
| Brend | Vox |
| Snaga | 1400 W |
| Broj brzina | 2 |
| Jonizator | Ne |
| Podešavanje temperature | stepena |
Fen Vox HT 3064
SKU:
8606019600778
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.160,00 RSD| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8606019600778 |
| Boja | Ljubičasta |
| Brend | Vox |
| Snaga | 1000 W |
| Broj brzina | 2 |
| Jonizator | Ne |
| Podešavanje temperature | stepena |
Fen Vox HT9955U
SKU:
8606019602772
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
1.690,00 RSD| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8606019602772 |
| Boja | Crna |
| Brend | Vox |
| Snaga | 1400 W |
| Broj brzina | 2 |
| Podešavanje temperature | 2 stepena |
| Ostalo | – Soft Feel drška – Uklonjiva zadnja rešetka |
Fen Vox HT8776
SKU:
8606019606343
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.799,00 RSD| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8606019606343 |
| Boja | Crna |
| Brend | Vox |
| Snaga | 1800 W |
| Broj brzina | 2 |
| Jonizator | Da |
| Podešavanje temperature | 3 stepena |
| Ostalo | – Tip motora: AC – Uklonjiva zadnja rešetka – Zaštita od pregrevanja – Alka za kačenje – Difuzer – Usmerivač vazduha |
Fen Vox HT8889
SKU:
8606019606350
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.410,00 RSD| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8606019606350 |
| Boja | Bela |
| Brend | Vox |
| Snaga | 1800 W |
| Broj brzina | 2 |
| Podešavanje temperature | 3 stepena |
| Karakteristike | – Ionic – Uklonjiva zadnja rešetka – Veliki protok vazduha za brzo sušenje – Zaštita od pregrevanja – Vrsta motora AC – Cool shot – Alka za kačenje, difuzer za feniranje, tanak koncetrator za fen |
Fen Vox HT3063
SKU:
8606019600761
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
1.190,00 RSD| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8606019600761 |
| Boja | Crna |
| Brend | Vox |
| Snaga | 1000 W |
| Broj brzina | 2 |
| Podešavanje temperature | 2 stepena |
| Ostalo | – Zaštita od pregrevanja – Da – Dužina kabla – 1.8 m – Bonus dodatak – Alka za kačenje |
Fen za kosu Vox HT8999
SKU:
8606019600730
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.410,00 RSD| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8606019600730 |
| Boja | Crna |
| Brend | Vox |
| Snaga | 2200 W |
| Broj brzina | 2 |
| Jonizator | Da |
| Podešavanje temperature | 3 stepena |
| Ostalo | AC motor, Ionic, zaštita od pregrevanja, Cool shot, alka za kačenje |
Epilator Vox LS607P
SKU:
8606033881320
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.320,00 RSD| Težina | 0,10 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8606033881320 |
| Boja | Ljubičasta |
| Brend | Vox |
| Broj brzina | 2 brzine |
| Baterija | 600 mAh |
| Oprema | – Epilator glava – Brijač – Brijač za detalje – Nastavak za masažu – Nastavak za piling tela – Turpija za stopala |
Epilator Vox SETLS5058N
SKU:
8606033881511
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.299,00 RSD| Težina | 0,9 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8606033881511 |
| Boja | Bela |
| Brend | Vox |
| Broj brzina | 2 brzine |
| Karakteristike | – Litijumska baterija – 2 brzine – LED svetlo – 32 pincete za uklanjanje dlaka – Vreme rada: 60 min – Vreme punjenja: 90 min – Dodatak ICE ROLLER |
Citopresa Vox CES8007
SKU:
8606019605841
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.599,00 RSD| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8606019605841 |
| Boja | Zelena |
| Brend | Vox |
| Zapremina posude | 1 l |
| Snaga citropresa | 40 W |
| Karakteristike | – Tihi rad sokovnika: Ispod 65dB – Mogućnost dvosmerne rotacije – Konus za sečenje u dve veličine |
Citropresa Vox CES8109B
SKU:
8606107984063
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.060,00 RSD| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8606107984063 |
| Boja | Bela |
| Brend | Vox |
| Zapremina posude | 1,2 l |
| Snaga citropresa | 40 W |
| Karakteristike | Konus za sječenje voća u dvije veličine |
Citropresa Vox CES8009
SKU:
8606019605858
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.999,00 RSD| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8606019605858 |
| Boja | Bela / Narandžasta |
| Brend | Vox |
| Zapremina posude | 1,2 l |
| Snaga citropresa | 40 W |
Citropresa Vox CES8025
SKU:
8606019605872
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.080,00 RSD| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8606019605872 |
| Boja | Crna / Narandžasta |
| Brend | Vox |
| Zapremina posude | 1,2 l |
| Snaga citropresa | 40 W |
| Karakteristike | – Tihi rad: Ispod 65dB – Svi delovi perivi u sudomašini – Mogućnost dvosmerne rotacije – Konus za sečenje u dve veličine – Prostor za čuvanje kabla – System safety: Sokovnik će raditi samo ukol |
| Tehnički podaci | Dimenzije (ŠxVxD): 22 x 19 x 24.5 cm |
Cediljka za citruse Vox CES8113
SKU:
8606019602215
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.689,00 RSD| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8606019602215 |
| Boja | Bela |
| Brend | Vox |
| Zapremina posude | 1,2 l |
| Snaga citropresa | 40 W |
Blender Vox TM6006
SKU:
8606019600853
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.890,00 RSD| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8606019600853 |
| Boja | Bela |
| Brend | Vox |
| Snaga | 500 W |
| Zapremina posude | 1,5 l |
| Broj brzina | 2 |







