Prikazano je svih 13 rezultataСортирано по популарности
Kategorije proizvoda
- Audio oprema 65
- Besplatna dostava 233
- Dečiji nameštaj 179
- Drvene igračke 618
- Drvene guralice 23
- Edukativne igračke 146
- Garaže 11
- Igra mašte 79
- Igračke za bebe 49
- Interaktivne drvene kocke 32
- Kreativni setovi i table 76
- Kućice za lutke 27
- Kuhinje 58
- Muzičke igračke 59
- Njihalice 3
- Radionice 19
- Vozila 36
- Eko deterdzenti 16
- Gaming 2
- Grejna tela 158
- Igračke 1418
- Akcione figure i roboti 60
- Barbie i lutke 89
- Bebi igračke 106
- Džamperi 19
- Edukativni i kreativni setovi 248
- Igračke vozila 165
- Igre imitacije 130
- Knjige za bebe 11
- Knjige za decu 7
- Konstruktori 55
- Plišane igračke 128
- Puzle i društvene igre 186
- Setovi za igru 89
- Sportske igračke 121
- Igračke za dvorište 129
- Koferi i putne torbe 491
- Dečije torbice 46
- Dečiji koferi 58
- Koferi 218
- Neseseri 133
- Putne torbe 11
- Rančevi za putovanje 25
- Kozmetika za mame 1
- Kućni aparati 804
- Aparati za kafu 29
- Aparati za vodu 31
- Mali kućni aparati 565
- Ovlaživači i odvlaživači vazduha 30
- Paročistači 11
- Prečišćivači 5
- Prečišćivači vazduha 19
- Usisivači 107
- Vinske vitrine 1
- Ljuljaške za bebe 106
- Mega popusti 1220
- Nega i lepota 183
- Epilatori 5
- Fenovi za kosu 52
- Masažeri 5
- Nega kose i brade 55
- Nega lica 3
- Pedikir i manikir 6
- Stajleri i prese 54
- Nova godina 89
- Dekoracija 77
- Jelke 12
- Oprema za bebe 1462
- Auto-sedišta 260
- Bebi alarmi 28
- Dodaci 39
- Gnezda za bebe 25
- Grejači i sterilizatori 19
- Hranilice i pribor za hranjenje 188
- Kolevke za bebe 29
- Kolica za bebe 266
- Nosiljke 47
- Ogradice za bebe 55
- Posteljina i prekrivači 3
- Posteljina i prekrivači 93
- Prenosivi krevetci 111
- Presvlačenje i higijena 227
- Vage za bebe 3
- Vreće za spavanje 42
- Oprema za mame 122
- Oprema za vežbanje 14
- Outdoor oprema 547
- Pet program 69
- Podloge za igru I tepisi 274
- Pokloni za bebe 37
- Police i organizacija doma 450
- Cipelarnici I police za obuću 32
- Daske za peglanje 9
- Kante za smeće 29
- Korpe za veš 16
- Kozmetičke police 3
- Kutije za hleb 40
- Merdevine 43
- Police sa točkićima 33
- Police za kupatilo 11
- Police za odlaganje 115
- Police za vino 7
- Stalci za cveće 7
- Stolovi i radni stolovi 12
- Sušilice za veš 12
- Termosi i termo torbe 81
- Proizvedeno u Srbiji 133
- Školski pribor 298
- Modni rančevi 18
- Pernice 49
- Rančevi 119
- Rančevi za laptop 58
- Rančevi za vrtić 54
- Ventilatori 86
- Vozila za decu 735
- Balans bicikli 80
- Bicikl guralica 64
- Dečiji bicikli 20
- Formule 8
- Guralice 137
- Skejtbord 19
- Tricikli 159
- Trotineti 83
- Vozila na akumulator 140
- Vozila na pedale 8
- Zaštita 17
Filtriraj po ceni
Bosch
Odvlaživač Bosch Dry 2000-12l
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
20.850,00 RSD
SKU:
4069143047767
| Težina | 10,7 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | Bela |
| EAN | 4069143047767 |
| Dimenzije | – 47.6 x 31.4 x 23 cm |
| Brend | Bosch |
| Karakteristike | – 2 brzine ventilatora – Direktno odvođenje kondenzata u rezervoar za vodu od 2,5 l – Jednostavno uklanjanje i pražnjenje rezervoara. |
Usisivač Bosch BGC21X200
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
19.300,00 RSD
SKU:
4242005284535
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 4242005284535 |
| Boja | Crna |
| Brend | Bosch |
| Vrsta aparata | Sa posudom za prašinu |
| Zapremina kese / posude | 2 l |
| Bežični | Ne |
| Karakteristike | – 10 godina garancije na motor*: konstantna visoka učinkovitost sa Bosh tehnologijom motora proizvedenim u Nemačkoj – Za do 60%*** više usisnog kapaciteta i bolju izvedbu Vašeg aparata preporuču |
| Funkcije | – Jednostavno rukovanje kod skidanja i pražnjenja posude – Mlaznica za tvrde podove specijalno razvijena za dubinsko čišćenje podova sa fugama i pukotinama kao što su pločice i brodski pod – P |
Usisivač Bosch BGC21HYG1
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
21.400,00 RSD
SKU:
4242005284580
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 4242005284580 |
| Boja | Bela |
| Brend | Bosch |
| Vrsta aparata | Sa posudom za prašinu |
| Snaga | 550 W |
| Zapremina kese / posude | 2 l |
| Bežični | Ne |
| Ostalo | – Kompaktna veličina – Težina (bez pribora za usisavanje): 4.711 kg – Jednostavno rukovanje kod skidanja i pražnjenja posude – Elektronska kontrola snage usisavanja pokretnim regulatorom – Ergonom |
| Karakteristike | – Nastavak za tepihe i tvrde površine – preklopljiv nastavak – Radni radijus – 10 m – Namotavanje kabla – automatsko – Sistem za čuvanje tube za usisivanje – da – Sistem za čuvanje tube za usisiva |
Usisivač Bosch BSGL3MULT3
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
13.990,00 RSD
SKU:
4242005121410
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 4242005121410 |
| Boja | Crvena |
| Brend | Bosch |
| Snaga | 2400 W |
| Bežični | Ne |
| Vrsta aparata | Sa kesom za prašinu |
| Zapremina kese / posude | 4 l l |
Seckalica Bosch MMR08A1
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.290,00 RSD
SKU:
4242002742816
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 4242002742816 |
| Boja | Bela |
| Brend | Bosch |
| Snaga | 800 W |
| Zapremina posude | 0,8 l |
Panelni radijator Bosch HC4000-20
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
13.800,00 RSD
SKU:
4062321265281
| Težina | 10,1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 4062321265281 |
| Boja | Bela |
| Brend | Bosch |
| Vrsta aparata | Panelni radijatori |
| Snaga | 2000 W |
| Širina radijatora | 75,4 cm |
| Visina radijatora | 45,1 cm |
| Ventilator | Ne |
| Dimenzije | – 75.4 x 45.1 x 9.8 cm |
Radijator panel Bosch HC4000-25
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
15.050,00 RSD
SKU:
4062321265298
| Težina | 10,1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 4062321265298 |
| Boja | Bela |
| Brend | Bosch |
| Vrsta aparata | Panelni radijatori |
| Snaga | 2500 W |
| Širina radijatora | 90,2 cm |
| Visina radijatora | 45,1 cm |
| Ventilator | Ne |
| Dimenzije | – 90.2 x 45.1 x 9.8 cm |
| Funkcije | – Podesiv raspon temperature : 12°C – 28°C – Jednostavno podešavanje putem regulacije sa LED prikazom – Zaštita od pregrevanja – IP24 zaštita od prskanja vode – Zaštita od smrzavanja: 7 °C – A |
Mikser Bosch MFQ36460S
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
6.899,00 RSD
SKU:
4242002762722
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 4242002762722 |
| Boja | Bela |
| Brend | Bosch |
| Vrsta aparata | Mikseri sa posudom |
| Broj brzina | 5 |
| Snaga miksera | 450 W |
Mikser Bosch MFQ36400S
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.450,00 RSD
SKU:
4242002762678
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 4242002762678 |
| Boja | Bela |
| Brend | Bosch |
| Vrsta aparata | Mikseri sa posudom |
| Broj brzina | 5 |
| Snaga miksera | 450 W |
| Dimenzije | – 15.4 x 20.8 x 7.4 cm |
Mikser Bosch MSM14200
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.190,00 RSD
SKU:
4242002917290
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 4242002917290 |
| Boja | Bela / Crvena |
| Brend | Bosch |
| Vrsta aparata | Štapni mikseri |
| Broj brzina | 1 |
| Snaga miksera | 400 W |
Mikser Bosch MFQ4030S
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.690,00 RSD
SKU:
4242002641454
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 4242002641454 |
| Boja | Bela |
| Brend | Bosch |
| Vrsta aparata | Ručni mikseri |
| Broj brzina | 5 |
| Snaga miksera | 500 W |
Konvektorska grejalica Bosch HC4000-5
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
10.350,00 RSD
SKU:
4062321265250
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 5 |
| EAN | 4062321265250 |
| Boja | Bela |
| Brend | Bosch |
| Vrsta aparata | Grejalice |
| Snaga | 500 W |
| Širina radijatora | 45,8 cm |
| Visina radijatora | 45,1 cm |
| Dimenzije | – Visina: 45.1cm – Dužina: 45.8cm – Dubina: 9.8cm – Težina: 3.1kg |
| Karakteristike | – Sa elektronskim termostatom – DNA dizajna – Jednostavan za korišćenje – Uskladjen sa aktuelnim ErP normama – Sa elektronskom regulacijaom temperature – Eco režim – funkcija uštede energije – Sa |
Filter za prečišćivač vazduha Bosch AIR6000
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
8.590,00 RSD
SKU:
4062321594770
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | Bela |
| EAN | 4062321594770 |
| Karakteristike | – Zamenski filter 4 u 1 uklanja 99.9% zagađivača iz vazduha. – Sastoji se iz predfiltera koji brine o čišćenju vazduha od prašine, HEPA H13 filtera koji sakuplja najfinije čestice, filtera sa |
| Brend | Bosch |







